2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

PembeLokum PembeLokum haha :) ay canim ..
Aslinda evet klipleri rezil otesi ama her sarkisi fena patliyor .
Kerimcani fazla izmeledim ama Azisbkat kat fazlasi, cok kotu gercekten Rabbim hayirli evlatlar nasip etsin herkese.
Ama bir ara Azisinde boyle olmayi istemedigini, ama para kazanmak icin falan mecbur bunu yaptigi soyleniyordu.
Yani bence boyle olanlarin hayati aslinda gecmiste zor, kotu gunler gecirmisler gibime geliyor.

Bir ara normal haline donmustu, cokta iyiydi, o hale girmedende sarkilari gayet tutuluyor yani keske kendilerine bunu yapmasalar..
Rabbim sonumuzu hayr etsin gercekten

Mutella Mutella naber cınımm :KK68:

I ilknurrr22 iyice salmis kendini , keske biraz daha derli toplu olsu, koca kadin sonunca gormus gecirmis.
Habire kendiyle seni kiyasliyo ne kadar komik..
Istesen Ardayi oraya goturmeyebilirsin sonucta abartiya kacmadan hijyen onemli..

Iyi demissin, ne isi var artik evlendirmis, almis ee zoru atmis uzerinden, artik bi evi supurup temizleyemezmi ne olacak yapsa, dedigin gibi sana yapmiyoki kendi esine cocuguna yapiyo sonucta..

Kendi kizi.gelince sen kadar hizmet ediyormu bari, bir kere temizlenir, iki kere temizlenir ee ne zamana kadar temizleyecekmissin, bosver arda icin sakincali olan yerleri sen hallediver gerisine dokunma.bile bence, anlasin alsinda asil temizligi kimin yaptigini

seker000 seker000 evet ya muz cok.kabiz yapiyor, her gun yenilmeli ama nasil yenir kabiz yaparken.
Cok olgun muz yapmiyormus oyle okumustum ama .
Yok canim hele kucuk kizi gelince oo bi hizmet ediyo gor elini surdurmez hic bsye buyuk gorumcemde oyle bi yemek sofra toplarlar o kadar smdide misafir vardi kaynimin odasina grdi iste ilknur cocugu yere yatryo yorgan felan ondan orda kaldr diye beni çağırıyo hadi yorgani ben koydum masanin ustu kitaplarla dolu karmakarsk yerde pantolonlar cdler terlikler onuda mi ben koydum kendi yatagi hala toplanacak

Yok canim hele kucuk kizi gelince oo bi hizmet ediyo gor elini surdurmez hic bsye buyuk gorumcemde oyle bi yemek sofra toplarlar o kadar smdide misafir vardi kaynimin odasina grdi iste ilknur cocugu yere yatryo yorgan felan ondan orda kaldr diye beni çağırıyo hadi yorgani ben koydum masanin ustu kitaplarla dolu karmakarsk yerde pantolonlar cdler terlikler onuda mi ben koydum kendi yatagi hala toplanacak

Sanki bilerek yapiyor gibi.. isine oyle geliyor, kendi yapmak istemiyor.
Nereye kadar baskasina yaptiracak isleri..
Bosver canim, takmaya degmeZ, herkesin evi ayri cok sukur sen evine yap hizmetini, yeterince yardim ettin zaten, hamile halinle bile koltukmu cektirmisti..
Vicdani nasil rahat ediyor hic anlamiyorum

PembeLokum PembeLokum ya gercekten hic iyiye gitmiyoruz.
Dedigin gibi sokakta gayet normal.uyusturucu kullanan yerler var, resmen normal karsilaniyor.
cok sukur burda o bari yok daha, yani var ama gizli hallediyorlar islerini.

Eskiden turk klipleri gayet iyiydi ama son zamanlarda acilip sacilmaya baslandi, uzuluyorum sahsen, keske acik sacikligiyla degil sesiyle one ciksalar..

Diskoya hayatimda 2 kez gittim, biri orta okul biterken kutlama yapildi, biri lisedeyken kutlama yapildi :KK70:
Uyuz oluyorum oyle yerlere, belki asiri kiskancligim yuzundendir :KK53:

Ne guzel bu arada baya yer gezmissin :)
buralarada gelin bir ara :KK68:

Sanki bilerek yapiyor gibi.. isine oyle geliyor, kendi yapmak istemiyor.
Nereye kadar baskasina yaptiracak isleri..
Bosver canim, takmaya degmeZ, herkesin evi ayri cok sukur sen evine yap hizmetini, yeterince yardim ettin zaten, hamile halinle bile koltukmu cektirmisti..
Vicdani nasil rahat ediyor hic anlamiyorum

PembeLokum PembeLokum ya gercekten hic iyiye gitmiyoruz.
Dedigin gibi sokakta gayet normal.uyusturucu kullanan yerler var, resmen normal karsilaniyor.
cok sukur burda o bari yok daha, yani var ama gizli hallediyorlar islerini.

Eskiden turk klipleri gayet iyiydi ama son zamanlarda acilip sacilmaya baslandi, uzuluyorum sahsen, keske acik sacikligiyla degil sesiyle one ciksalar..

Diskoya hayatimda 2 kez gittim, biri orta okul biterken kutlama yapildi, biri lisedeyken kutlama yapildi :KK70:
Uyuz oluyorum oyle yerlere, belki asiri kiskancligim yuzundendir :KK53:

Ne guzel bu arada baya yer gezmissin :)
buralarada gelin bir ara :KK68:
Duramiyorum ki o pisligin icinde içim skiliyo bide esim evde is begenmiyo ya annesinin evine bakmadan dun dedm ben yatmadan yatmaya geliyodm evin halini gormuyodm diyo cek diye söylemişti bende bu halimlr nasl cekiyim demstmde ben hamileyken her isi yapiyodum diye baslamsti hemen

nehirnil111 nehirnil111 buna sukur canim, seni sormali :)
Sinavin nasil gecti, buhaftaydi diimi.yanlismi.hatirliyorum

I ilknurrr22 yani utanip bisi soylememesi lazim zaten, sonucta pisligin icinden cikmis ve gul.gibi eve gelmis..
Bosver canim ufak tefek isleri yap gec, yapmayi birakinca anlasin asil temizligi kimin yaptigini

I ilknurrr22 yani utanip bisi soylememesi lazim zaten, sonucta pisligin icinden cikmis ve gul.gibi eve gelmis..
Bosver canim ufak tefek isleri yap gec, yapmayi birakinca anlasin asil temizligi kimin yaptigini

Bu hafta sonu canım hem iş yükü hem ev işi hem sınav sanırım 1-2 hafta yorulmanın doruklarındayım:confused:

Oyle yapyrm artik umursamiyorm istedigi kadar konussun

Bu hafta sonu canım hem iş yükü hem ev işi hem sınav sanırım 1-2 hafta yorulmanın doruklarındayım:confused:

Insallah iyi gecer canim.
Benimde vardi gecen, yazdik cok sukur ama bakalim insallah gecmisimdir.
Bir tane daha var, ordaki kopya cekerken yakalamis dun birini ve tum yilini iptal ettirmis :/
Hep soyluyordu zaten yakalarsam boyle boyle yaparim diye.
Bakalim insallah yakalamadan yazabiliriz ya, cok korkuyorum :KK51:

Mutella Mutella iyidir canim bende.
Gittinmizmi dr, cinsiyet soylememistir diimi daha :)

Insallah iyi gecer canim.
Benimde vardi gecen, yazdik cok sukur ama bakalim insallah gecmisimdir.
Bir tane daha var, ordaki kopya cekerken yakalamis dun birini ve tum yilini iptal ettirmis :/
Hep soyluyordu zaten yakalarsam boyle boyle yaparim diye.
Bakalim insallah yakalamadan yazabiliriz ya, cok korkuyorum :KK51:

Mutella Mutella iyidir canim bende.
Gittinmizmi dr, cinsiyet soylememistir diimi daha :)
Amin canım inşallah:KK68:İnşallah sende iyi sonuçlar alırsın Rabbim yardımcımız olsun Amin:KK16:

X