2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Bizim mama olmadı ona galiba kaç çeşit denedik yemedi beğenmedi.. vazgeçtik biz de dediğin gibi tok olynca emmiyor emmeyince uyumuyor aynen. .

Şimdi nasıl oldu iyidir inşallah
Iyi canim cok sukur gece surekli baktm bi daha oyle kuscak diye basina gelmeyince insan bilmiyo panikliyo hemen kucukken bile kusunca korkmazdm

Kizlar oksuruk icin soyliyeyim nette okudum ve denedin memnunum cok sukur.

1 sogani, iri dograyip 100gr kadar suyla kaynatiyorsun, suzup suyuna biraz bal.katip gun icinde kasikla veriyorsun.
Netteki kadin bunu yapali surup kullanmiyorum demisti gercekten oksurugu kesiyor.
Kendimizde ictik, bi zarari yoktur herhalde sogan suyu var birtek icinde.

MutluBulut_ oy deme ya hic uyumamis kiyamam :/
Midesini yakiyormu acaba reflu ondanmi uyumuyor.
Gaz sancisi var desem artik yavastan hafiflemis olmali.
Artik o uyudukca sende uyu canim, sutun icin uykuya ihtiyacin var. Evet demesi kolay ama iste.. zamanla duzene girer uykusu sadece biraz sabir istiyor.

Hmm iyi yine kalmis canim 40a kadar, yardim.eden olunca daha iyi ilk aylar, gelen giden cok oluyor zaten tek basina onlarlamo.ilgileneceksin bebegemi bakacaksin ..

I ilknurrr22 fazla gelmistir yedigi canim, insallah kusmaz artik.
Kar insallah tum pislikleri, virusleri temizler. Herkes hasta ve bulasici.

Kar varmi orda, burda 3,4 gundur nerdeyse kesintisiz yagiyor, dun gece kesildi yine basladi.
Bir yandan cok seviyorum kari yagsin diye bakiyorum ama disarda sogukta olanlara cok kotu :/

Yine kustu canim dunkunden fazla fiskirarak burda bayadit var canim kar aslinda kar yağdığı zaman hava daha guzel oluyo oylr soguk olmuyo

Yine kustu can
im dunkunden fazla fiskirarak burda bayadit var canim kar aslinda kar yağdığı zaman hava daha guzel oluyo oylr soguk olmuyo

Hadi ya :/ hastalanmis sanirim canim.
Tezine cay filan icir bari kiyamam :/

Evet kardan sonra hava guzel oluyodu ama bukez oyle olmadi -18 ile -23 arasi hissedilecek bazi yerlerde falan diyordu gecen gun. Baya soguktu, bugun biraz daha iyi

Son düzenleme:
Hadi ya :/ hastalanmis sanirim canim.
Tezine cay filan icir bari kiyamam :/

Evet kardan sonra hava guzel oluyodu ama bukez oyle olmadi -18 ile -23 arasi hissedilecek bazi yerlerde falan diyordu gecen gun. Baya soguktu, bugun biraz daha iyi
Bizim burda hava cok guzel bugn gunes var nasl usttu anlamıyorum ya disari ciktigimizda yokki bi kvdeye anneme bide avmye gdyrz

Bizim burda hava cok guzel bugn gunes var nasl usttu anlamıyorum ya disari ciktigimizda yokki bi kvdeye anneme bide avmye gdyrz

Kalabalik yerlerde kapiyorlar hemen gribi canim, disari cikip usuyup hasta olan az zaten.
Veya annen kv dede falan hasta biri vardiysa kapmistir.
Ama kis.aylarinda kalabalik yerlere gitmemeliymis bunu anladim, illa hasta biri var.
Insallah kusmaz artik

Hic bisry yemedi bulgur pilabini cok sever agzina değdiği anda ogurmeye basladi yogurt yedirdm 3 4 kasik anca yogurtla birlikte kandiriyim veriyim dedm kusuyodu taneli bisey verince boyle yapiyo niye ki cok guzrl yerdi normalde sivi bisey yediremezdm hatta

Canom ua bugun 6. Gun kakasini yapamoyo en fazla 3 gun falan olmustu tam bu gece uyucaz dedim bizde yatmaya gelince uyandi cok hafif uykusu :/uykular duzensiz olunca o uyudugubda da bwm uyuyamiyorum gecede oluyorum

Arda geldi kucagima memme diyo ustumu acmaya calisiyo emiyim diye ya annesinin aski minik kuzusi ya boyle yapınca isirasim geliyo

O halleri cok tatli oluyor ya , ne istediklerini artik az cok soyluyorlar cok sukur
Bizimki emzigine memmmeee diyor sesini incelte incelte :) kiskanmiyor degilim , emse bana gelecekti o memmee lafi

Canim hastayken yogurt vs pek onermiyorlar, bogazini daha kotu eder diye.
Ya dis rahatsizlik veriyor, ya hastalandi. Bizim bile birsey yiyesimiz.gelmiyor hastalaninca. Gecer insallah , en azindan emsin ac birakmaz kendini merak etme acikinca ya yer ya emer

MutluBulut_ anne sutu alan bebeklerin 10 gune kadar normal diye biliyorum canim ama daha fazla zorlanmadan gotursenizmi acaba dr.
Sıkiyordur onu kiyamam :/ veya sen kabizligi onleyen bisiler yesen sutunden gecse ise yaramazmi acaba.

Cok sukur emzryrmda rahatim o yuzden usutmus sanirim canim acayip terledi yogurt verilmedigini ilk defa duydum nedenki soguk vermedm dolaptan cikardim bekledi biraz oyle versm

Nasıl uykum var yaa..sabaha kadar çığlık attı habire bebeğim uykusunda ağlıyordu sancısı vardı sanırım gaz damlası verdim fayda etmedi..

Sizler nasılsınız kızlar ?

MutluBulut_ canım bizim de 1 hafta yapmadığı olurdu aile hekimimiz sadece anne sütü alan bebeklerde iyi değiluzun süre yapmaması dedi fitil kullandık biz bikaç kez

I ilknurrr22 ben de öyle biliyorum canım öksürürken yoğurt önermiyolar tetikliyo sıcak olsa da

I ilknurrr22 kuzenimin esi soylemisti bana, kizinin bogazi kizarikken dr demis vermeyin diye.
Zaten hastayken dikkat ettinmi.bilmiyorum ayran vs icince daha bi giciklaniyor insanin bogazi

seker000 karnimi agriyodu acaba, insallah bugun daha iyidir.
Basladiniz diimi ek gidaya artik

Bence de karnı ağrıyodu..başladık canım dün akşam 9 buçuk gibi muz yedirdim onu hazmedemedi galiba kıvrandı durdu..şimdi daha iyi çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…