2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Kocaman olmus bile yerim ben onu gülmeye basladi mi gorumcemin kiziyla ayni senin kiz o gulucukler sacmaya baslams nasl tatli
Ayy evet canim cok sukur :) basta bizim kiz somurtkan olacak demistim ama simdi gulucukler saciyor :)

Dimi buyuyor cok sukur ah birde uyusa :)gece hic uyumaz gunduzde az uyur.. Esim ondan daha cok uyuyor :/

Smdide anliyo aslinda ama gece uyanip ayaga kalkiyo bakiyorum gozleri kapali uyuyo hala uyurken yapar diye korkuyorum

Smdide anliyo aslinda ama gece uyanip ayaga kalkiyo bakiyorum gozleri kapali uyuyo hala uyurken yapar diye korkuyorum

Ayy evet canim cok sukur :) basta bizim kiz somurtkan olacak demistim ama simdi gulucukler saciyor :)

Dimi buyuyor cok sukur ah birde uyusa :)gece hic uyumaz gunduzde az uyur.. Esim ondan daha cok uyuyor :/
Bende ardaya diyodum suratsiz diye smdi herkese gulucukler saciyo cok sukur bana cekms

MutluBulut_ uyku sorunu herkeste var canim aman bosver tatli dert o :)
Zamanla duzene girecek uykusu, emiyor ya emen bebekler daha sık uyaniyor.

Annen kaliyormu yaninda hala, yalnizmi.bakiyorsun.

I ilknurrr22 heh hadi ya :)
O montessori yataklari cok guzel ya, sadece yerden usurlermi ve uyaninca kendi istedigi gibi kalkabilecek ya yataktan biryere gider dusuncesi var yoksa cok guzel ve kullanislilar.

Ben bir durum olursa bakmam gerekirse bakarım onun dışında karışmak adına bakmam sevgiliyken merak ederdim bakardım ama şimdi elimin altında telefon eve gelince şarja takıyor açık şekilde arayan soran belli o yüzden merak etmedimSeni kuşkuya düşüren bir şey mi oldu yoksa sırf bakmak olsun diye mi bakıyorsun

Yok kuşkuya düşüren bişey yok ta merak ediyorum.. bakmadım da bakmak istiyorum tutuyorum kendimi

Yok kuşkuya düşüren bişey yok ta merak ediyorum.. bakmadım da bakmak istiyorum tutuyorum kendimi
Kuşku kötü şeydir boşver içine sokma hiç bir yanlış Allah korusun hissetmediğin sürece bakma derim eşin senin mesajlarını okusa kızlarla yazışmalarına baksa iyi mi olur bazen eşim beni uyuz etmek için yapar sinir olurum

Aynen bana yapılsa hoşuma gitmez o yüzden tutuyorum kendimi..sorma hâlâ lohusa depresyonunu atlatamadım galiba boyna takacak bişeyler buluyorum

Kalkinca kendine zarar vercegi bisey olmazsa etrafta gayet kullanisli aslinda usuyecegini sanmiyorum canim ben kvdelerde yada annemlerde yerenyorgan serip yatryrm usumuyo

seker000 ben arada sirada karistiririm bisey olcagindan degl ya merak ederm ama esim gormeden bakarm gorurse kizar cunku bana guvenmiyo msn diye oda sağolsun benm telefonumu bi gormesin ortalikta hemen eline alir kurcalar konsmalara bakar okumaz ama kimle konsmsm diye o bakarken ben acayip gıcık olyrm mesela

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…