2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ay kiyamam kuzum yaa simdi baktmda nette 3 aylik bebeklerde 2 3 yas çocuklar da sık gorulur felan diyo yetskinlerde 60li yaslarda olurms

Doktorlar pek açıklamadığı için biz de internete baktık mecbur evet bebeklerde sık görülüyormuş internette de doğru dürüst bir neden yazmıyor şu bu sebep olur diye

Selamlar tehlikeyi atlattık Allahın izniyle Gülsima hiçbir şeyi yokken ardı ardına öyle çok istifra etti ki yavrum mahfoldu anne anne diye haykırarak kendinden geçtii

Sonrası hastane hastane doktor doktor Allahımm ameliyat için Konyaya sevk olacaktık ki düğüm kendi kendine çözüldü Kurban olduğum Rabbim e şükür

Şimdi kızımın başında bekliyorum istifra ederse diye etmeyecek inşaallah
Kıyamam ona geçmiş olsun canım

I ilknurrr22 aslinda ikinci moedelin kitapligi var galiba, ama oda kucukse gerke yok sanirim doldurmaya, ferah kalsin biraz daha guzel

PembeLokum PembeLokum hadi ya, Rabbim korusun yabrularimizi cidden cok zor..
Bana kabizliktan olur gibime geliyor canim, kabizmiydi son gunlerde dikkat etmismiydin?

Aman aman iyi bari cozulmus, insallah bundan sonra tekrarlanmaz

I ilknurrr22 aslinda ikinci moedelin kitapligi var galiba, ama oda kucukse gerke yok sanirim doldurmaya, ferah kalsin biraz daha guzel

Bana kabizliktan olur gibime geliyor canim, kabizmiydi son gunlerde dikkat etmismiydin?

Hmm büyük tuvaletini hiç yapmıyordu diyemem cnm ama sayısı azalmıştı dikkatimi çekti yani azaldığı

Evet canim onda kitaplukta dahilmis bizim aldigimzda calisma masasinin yaninda uzun dolap var ya onun icin istedim obur modelde yok diye istememistm o modeldede kitaplik dahilmis fiyata annemgl aldigi için cok fazla bsy alipta fiyati yukseltmek istemedim açıkçası bi baza dolap calisma masasina sadece 3 bin verdk oda o kadar buyuk degl dedigin gbi yani kitaplikta olursa ortada az bi bosluk kalcak o kadar

I ilknurrr22 hmm ikiside cok guzelmis aslinda ama bosver degistirme canim iyi bence ilk sectiginiz.
Kismeti oymus :)
Biraz faha buyudukce odasina heveslenir belki, heveslenilmeyecek gibi degilki cok guzel oluyor cocuk odalari :)

MutluBulut_ MutluBulut_ insallah canim ya , diken ustundeyiz iste takipteyiz.
Kusuyormu hala oy kiyamam, ilaclar etki etmedi mi.
Insallah gecer canim, cogu bebekte oluyor oyle , hatta nedense reflu degil gibi hissettim, donem donem nerdeyse hepsi kusuyor o aylarda.

PembeLokum PembeLokum kiyamam ya :/
Oyle ameliyat olan var cevremde ama nerden kaynaklaniyor o dugumlenme.bilmiyorum.
Kabizlikla alakali desem Gulsima hala genel olarak anne sutu aliyor diimi.
Insallah artik tekrarlanmaz canim, cok sukur ameliyatsiz cozulmus
Canim 4 gun verdim bi daha vermedim. Emzirmeden 15~20 dk once veriliyo ceyda cildiriyo zaten zarar verir diye korkuyofum :/

I ilknurrr22 3 binmi oo baya pahaliymis :/
Hos sasmamak lazim cocuklarin heerseyi nedense pahali.. ufacik corap bile ne kadar.

Olsun canim dert etme guzel bence, hem dolabi varsa daha guzel kullanisli olmasina bakmissin, fazla dolap iyidir bisileri doldurursun ne guzel

PembeLokum PembeLokum bugun ogrendim ne cok yemeli, ne cok ac kalinmaliymis bu problemle ilgili.
Cok uzun emdi demistin ya acaba cokmu geldi..
Yavrum ne zor gelmistir, insallah tekrarlanmaz artik

MutluBulut_ MutluBulut_ evet canim ac durmasi cok zor, oyalanacak aylardada degil daha, hani oyuncakla felan avustan ama iste acliklarina dayanamiyorlar.
Bosver insallah zamanla gecer, cok uzulme bak sendende etkileniyor. Biliyorum elde degil ama guclu olmamiz lazim.
3.ayami basladiniz, yakinda gecer gibime geliyor bu kusmalar Allahin izniyle

Hos sasmamak lazim cocuklarin heerseyi nedense pahali.. ufacik corap bile ne kadar.

Olsun canim dert etme guzel bence, hem dolabi varsa daha guzel kullanisli olmasina bakmissin, fazla dolap iyidir bisileri doldurursun ne guzel

PembeLokum PembeLokum bugun ogrendim ne cok yemeli, ne cok ac kalinmaliymis bu problemle ilgili.

MutluBulut_ MutluBulut_ evet canim ac durmasi cok zor, oyalanacak aylardada degil daha, hani oyuncakla felan avustan ama iste acliklarina dayanamiyorlar.
Bosver insallah zamanla gecer, cok uzulme bak sendende etkileniyor. Biliyorum elde degil ama guclu olmamiz lazim.
Aynen canim cok pahali ya ben kendibyatak odami 5 bine aldm arasinda cokta bi fark yok fiyat olarak bide komodin yok sifonyer yok bi dolap yatak calsma masasi yani

Imsallah gecer canim zor gercekten elimde defil :/ 2,5 aylik olduk teyzesi :) ayazdav14,5 aylik

PembeLokum PembeLokum canim kizin nasl oldu evde msnz

İyi cnm evdeyiz uyuyor sürekli ve sürekli bezini dolduruyor ilaçların etkisinden sanırım

Tekrarlama riski varmış ama olmaz inş cnm ya

MutluBulut_ MutluBulut_ masallah canim aslinda yenidoganligi atlattiniz artik, o artik bir bebek :KK48:
koca kiz oldu bak annesi, kotu dusunme gececek insallah Allahin izniyle hepsi :)

Evet ya yaşınin uzerinden 2,5 ay gecti.bile cok sukur.

I ilknurrr22 canim aslinda yaza dogru biraz daha buyumus ve artik.cogu seyi anliyor olacak bencede yazin ayirmaniz daha iyi , yatagindan dusebilecegini ona sık sık hatirlatirsaniz bence oda anlar zamanla ordan egilmemesi gerektigini.
Yaşindan sonra baya fark atiyolar aslinda, hani seni anladigini biliyorsun artik.

PembeLokum PembeLokum oy canim, ilaclardandir herhalde.

X