2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ay canim gecms olsn tekrar benmde hala agriyo kolum omzmdan itibaren belimde arada bi kalcamda morarmis nasl dustuysem arda yoktu iyiki fena dustum cunku esime veryrm genelde ben ardayi o gotryo ben korkyrm duserm diye
Saol canım..gülüyorum bi de kendime..karı gören masum köylü diye:))

Son düzenleme:

Biz yardımsever bir toplumuz inşaallah bu özelliklerimizi kaybetmeyiz canım bir Türkiye var zaten yardıma koşan.. ama korkuyorum bir gün Türkiye ye bir şey olursa bize hangi İslam ülkesi yardım eder? Hiçbiri etmez gibi geliyor

Rabbim sonumuzu hayr etsin gercekten soylenecek sey cok ama amasi var iste..

Nasilsiniz kizlar

Nasıl olalım canım ya çok keyifsizim gerçi biz keyifsiz olsak ne ateş düştüğü yeri yakıyor iyice acılarını anlayayım diye şehitlerin sosyal medya hesaplarını fln bulup bakmaya çalışıyorum birini buldum nişanlıymış terhisine 1 ay kadar kalmış böyle az kaldı bitanem kavuşacağız hayallerimize fln yazmışlar birbirlerine...

Allahımm.. kaç yıldır ne hayaller söndü..

Yazık..çok yazık..Allah rahmet eylesin..yakınlarına sabırlar versin.. :'(

Yaa
Aa dusundukce cildiracak gibi oluyor insan
Bos yere, resmen bos yere en cok can yakan budur herhalde zaten .

Yaa
Aa dusundukce cildiracak gibi oluyor insan
Bos yere, resmen bos yere en cok can yakan budur herhalde zaten .

Evet canım Yıllardır Filistin e üzül Suriye ye üzül kendi ülkene üzül.. bitmiyor bir de böyle bir ortama çocuk getirdik ilerde bizi suçlarlar mı acaba

Evet canım Yıllardır Filistin e üzül Suriye ye üzül kendi ülkene üzül.. bitmiyor bir de böyle bir ortama çocuk getirdik ilerde bizi suçlarlar mı acaba

Rabbim korusun insallah tum evlatlari.
Biraz bizim elimizde, guzel nesil yetistirebilirsek Allahin izniyle hersey cok guzel olabilir ama tabi cevre bukadar kotuyken ne kadar iyi yetistirsekte olmuyor yani

Cumartesi gorumcemin mevlidi vardi canim ordaydim ardayi indiremedm kucagmdan uyumadida mahvoldum dunde evi temzledm bide dedemde hastanede oraya gitcektk gidemedk moralim bozuk biraz

Gecmis olsun canim, Rabbim sifa versin insallah.

Zor olmustur kalabalikta huzursuz oluyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…