2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Merhaba,

Ankara'da bebek beşik üretici firmasıyız. Mağazalardan çok pahalı fiyatlara aldığınız beşikleri biz firma olarak üretim atölyemizde üretiyoruz ve imalat fiyatlarıyla Türkiye'nin heryerine satış yapıyoruz.
Beşik fiyatları ve modellerimiz için bilgi ve fiyat almak isteyenler bana ulaşabilirler...

Saygılar.

Merhaba,

Ankara'da bebek beşik üretici firmasıyız. Mağazalardan çok pahalı fiyatlara aldığınız beşikleri biz firma olarak üretim atölyemizde üretiyoruz ve imalat fiyatlarıyla Türkiye'nin heryerine satış yapıyoruz.Üstelik kargo bedava..
Beşik fiyatları ve modellerimiz için bilgi ve fiyat almak isteyenler bana ulaşabilirler...

Saygılar.

Merhaba,

Ankara'da bebek beşik üretici firmasıyız. Mağazalardan çok pahalı fiyatlara aldığınız beşikleri biz firma olarak üretim atölyemizde üretiyoruz ve imalat fiyatlarıyla Türkiye'nin heryerine satış yapıyoruz.Üstelik kargo bedava..

Saygılar.

Merhaba,

Saygılar.

Merhaba,

Ankara'da bebek beşik üretici firmasıyız. Mağazalardan ve AVM lerde çok pahalı fiyatlara aldığınız beşikleri biz firma olarak üretim atölyemizde üretiyoruz ve imalat fiyatlarıyla Türkiye'nin heryerine satış yapıyoruz.Üstelik kargo bedava..

Saygılar.

Tel yaz tel çabuk
Az sonra banlanacaksın yoksa

Merhaba,

Ankara'da bebek beşik üretici firmasıyız. Mağazalardan ve AVM lerde çok pahalı fiyatlara aldığınız beşikleri biz firma olarak üretim atölyemizde üretiyoruz ve imalat fiyatlarıyla Türkiye'nin heryerine satış yapıyoruz.Üstelik kargo bedava..

Saygılar.

Whatsapp'tan yeni ürünlerimizi paylaşabilirim sizinle.
İsteyen bayanlar özel mesaj atarlarsa numarayı ordan paylaşabilirim sizinle.
Burdan telefon vermem uygun düşmeyebilir.

I ilknurrr22 gunaydin canim naslsin

Iyi bende oturdum azcik, dip kose biraz temizlik yaptim.
Ucunu kacirinca toparlamasi ne zor
Aynen canim bende 2 gundr butun dolaplari komple bosalttim sildim yerlestrdm tekrar antredeki dolap mutfak dolaplari banyo dolabi yatak odasi dolabi cekmeceler ardanin cekmeceleri insallah dagilmaz cok yoruldm valla

Aynen canim bende 2 gundr butun dolaplari komple bosalttim sildim yerlestrdm tekrar antredeki dolap mutfak dolaplari banyo dolabi yatak odasi dolabi cekmeceler ardanin cekmeceleri insallah dagilmaz cok yoruldm valla

Aynen bende dolap vs .. mutfak ozellikle cok yordu beni .
Illa dagilacak ama.. benim hatam alel acele herseyi oylesine firlatmaktan oluyor. Yerli yerine koymamaya baslayinca iyiice dagiliyor.
Daha duzenli olsam iyi olacak

Aynen bende dolap vs .. mutfak ozellikle cok yordu beni .
Illa dagilacak ama.. benim hatam alel acele herseyi oylesine firlatmaktan oluyor. Yerli yerine koymamaya baslayinca iyiice dagiliyor.
Daha duzenli olsam iyi olacak
Cocuklu evde duzen olmuyo ya illaki dagiliyo ben duzelttim bi baktm arda hemen cekmecelerini acmis son anda yakaladm

Cocuklu evde duzen olmuyo ya illaki dagiliyo ben duzelttim bi baktm arda hemen cekmecelerini acmis son anda yakaladm

Ben tv unitesini ve mutfakraki tabak canak dolabini hic ellemiyorm onlari istedigi gibi dagitiyo. Duzenlesemde yine dagitacagi icin ellemiyorm napayim hem o oynasin en sevdigi cekmece karistirmak

Ben tv unitesini ve mutfakraki tabak canak dolabini hic ellemiyorm onlari istedigi gibi dagitiyo. Duzenlesemde yine dagitacagi icin ellemiyorm napayim hem o oynasin en sevdigi cekmece karistirmak
Bende ellemiyorum dagitsin napiyim bi daha toplarm dun yemek isitiyorum ardaya oda tencereleri çıkarmış birbirine vuruyo asagidakiler hemen gum gum vuruyolar sinir oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…