2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Var canim evde bi tane ama esim kesemez bu gittigimiz zaten bebek kuaforu bebekler icin ozel bi yer oyun parki gibi her yer oyuncak hic aglamadi hatta orda 5 yasinda bi cocuk vardi nasil agladi kestrmicem diye inat etti arda da ona bakip durdu son kez makineyle kulaginin arkasını aliyodu o zaman agladi o sirada kaptrmis demekki makineye

Canım benim yaşadığım şehirde de sürekli su yüzünden zehirleniriz suyu içmeyiz ama işte dediğin gibi diş fırçalama yemek duş vs tüm şehir hastaneye taşınır anlıyorum seni çok kötü bir durum çok geçmiş olsun

tutkku duman91 kizlar ben ardayi gece emmeden kesmek istyrm artk ama nasil yapcam yoruldm gercekten biktirdi ya 100 kere kalkiyo bi saat icinde 6 kez uyaniyo boyle bsy olablr mi ya
Canım artık onu alışkanlık haline getirmiş arda.. ayağında falan sallıyor musun, emziğe tekrardan alıştırsan? biz önceleri emzik kullanmıyorduk ama başladık çok rahat ediyorum o yüzden geceleri..

Yok canim sallamiyorum arada emdikten sonra mayisiyo memeden cekyrm sirtini pispisliyorum emzigi almiyo ac olduğundan uyaniyo diyodum ama bi kac gundur cok guzel yemek yiyo bi tek kahvalti yapmiyo istemiyo

Yok canim sallamiyorum arada emdikten sonra mayisiyo memeden cekyrm sirtini pispisliyorum emzigi almiyo ac olduğundan uyaniyo diyodum ama bi kac gundur cok guzel yemek yiyo bi tek kahvalti yapmiyo istemiyo
hmm emerek uyumaya alışmış o birazda o zaman.. Aç değil yani.. sen ona emziği alıştır canım

I ilknurrr22 çocuk berberi olması cok guzelmş canım. bidaha gidersenız soylersınız gecen boyle byle oldu dikkatlı olun dıye.
Emmeye gelince instagramda bir kaç yazıya denk geldim hanı kesınlıkle korkutarak,tiksindirerek bıraktırmayın yazıyodu .Acı vs şeyler surerler ya emmesın dıye.
benım takıp ettigimn oglu 2 yasında , gecelerı emmek ıstedıgınde yanına almış,ona anlatmış artık gece emmeyecegını, agladıkca sarılmış, 2 gece cok zor gecmiş sonra daha az aglamaya baslayarak 4 gecede bırakmıs memeyı.
Ardada anlıyordur eminim soylenenleri, sabırlı olablırsen sende dene derım.Uyandıgında su ıcırmeye calıs,veya biberon alsa şimdi biberona kasık maması yapabılırsın bıraz kıvamını açarak.
kac aylık oldu arda 10.ayındamı?

PembeLokum herşeyden korkar olduk ya, ne yiyecekler,ne içecekler hiç biri guvenlı degıl.
tamam musluk suyu zaten guvenlı degıl ama içmek dışında her ıs yıne o suyla yapılıyor.

Evet canim bu ayin sonunda 10 ay bitiyo iste kasik mamasini bi kac kez denedim biberonla yok icmiyo su ictigi biberona koyuyorm kendi sutumu bile icmedi suyun haricinde hic biseyi icmiyo onla meyve suyu skyrm icmiyo bazen corba koyuyorm icmiyo illa su olcak bi suyu seviyo bi emmeyi

nazara filanmı geldı acaba canım ya, bizimki dun agzını bir kapadı yok yemek yemedı. sonra kp okumaya basladıgı an açtı agzını yemeye basladı cok sukur.
insanın aklına hersey gelıyor.
yani ya nazar,ya diş,ya huy, ya meme aşıgı.. ah Arda bey ah bir bilsn yemekler ne tatlı, uyku ne tatlı :)

Yemek yjyo canm 3 4 gundur hemde cok guzel disardayz kac gundur onu mu etkisi var blmyrm gece uyumadigi icin gunduz iki kere uyuyo birinde 2 saat birinde ya 45 dk ya 1 saat

Kaçıncı aydan sonra başladınız canım emziğe benimki doğduğundan beri almıyor ve gece o kadar çok uyanıyor ki emzik olsa uyanmaz belki diye çok istiyorum almasını..

Kaçıncı aydan sonra başladınız canım emziğe benimki doğduğundan beri almıyor ve gece o kadar çok uyanıyor ki emzik olsa uyanmaz belki diye çok istiyorum almasını..
Canım düzenli olarak 2 aydır bu şekilde uyuyor... Emziksz çok zor uyuyor arabada falan olursak uyuyor ama.. yani 8-9 aylıkken başladı emziğe :)

Su emzigi gece uyanip yatakta oturup kendi aramasi yokmu bitiyorum ya.
Oturuyor bakiyor yatagina bulursa pekala,bulamazsa pat diye geri yatiyor

I ilknurrr22 masallah yesin insallah bundan sonra.
Olmazmi canim degisiklik temiz hava cok iyi geliyor onlara.
Surekli evdeler,e artik nerdeyse herseyi kesfettiler halile yeni yerler onlara iyi geliyor.
Her havada cikarin,bagisikligi guclensin diye okumustm biyerde

10 dk ciksa bile mutlu oluyo valla hemen keyfi yerine geliyo

Evet canım hadi yemeklerde suyu kaynatıp kullanırız da diş fırçalama için banyo için kaynatacak halimiz yok ya :/

Bu aralar vizyonda

İkimizin Yerine
Ekşi Elmalar
Hz. Muhammed Allah'ın Elçisi

Filmleri var üçünü de izlemeyi çok istiyorum ama sinemaya gitmem mümkün değil malum:) dvd leri bir an evvel çıksa da evde izlesem

Siz izlediniz mi bu filmleri güzek mi? :)
Spoiler vermeyin ama

Ikimizin yerineyi merak ediyorum baya duydum ama izleyemedim.
Bizim burda sinema yok,var ama baska sehirde, hic gitmedim cok isterdim .

Bebisten firsat bulursan izle guzel olur, ben temizlik yemek yoksa su telefonla zaman geciriyorm sinir oluyorum.kendime. Tum zamanimizi aliyor ne kotu

@ilknurrr22 kar kış demeden cikarmak lazim.
Buyuduler cok sukur,gecen sene daha 40 lanmamistik,simdi istedigim yere goturebiliyorum cok guzel.
Bence seninki yeterince yorulmuyor ve evde sıkiliyor canim.
Her gun dedigin gibi 10dk cikarsan gercektem buyuk fark oluyor.
Hem parkta falan mesela diger cocuklarla kaynasiyor,onlari dikkatlice izliyor. Biz evde ne kadar oymatmaya calissakta bir cocugun yerini tutamiyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…