2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Aynen yine sabırlısın maşallah uğraşıyodun..dediğin gibi hava soğdu yıkanmaz artık hergün

Iki gundur geziyoruz ssabah bi cikiyorz aksam giriyoruz eve bi taraftan guzel bi taraftan yorucu oluyo cocukla bi yere gitmek bugn her yerim ağrıyo mesela 1 hafta cikmam artk

Nasilsiniz kizlar

Biz biraz kotuyuz, gecen aksam ya ufak gida zehirlenmesi yasadik ya salgina yakalandik.
Esim,ben ayaz bitigiz resmen, halsizlilten ,bulantidan zor duruyorum.Cok sukur Ayaz kustu rahatladi sanirim,simdi biraz daha iyi.
Esim.baya agir atlatti.
Halimize sukur yinede,insallah bugun daha bi toparlariz kendimizi

Ya gecmis olsun canim balik yemistiniz ondan mi oldu bende kac gundur yazmysn diye merak ettm

Ya gecmis olsun canim balik yemistiniz ondan mi oldu bende kac gundur yazmysn diye merak ettm

Yok canim, kislik et yapilir ya kavanozlara ondan yedik,birde cips yemistik artk hangisi dokundu bilemedik.
Gece esimle ben baya fenalastik,sabah Ayaz basladi kusmaya..
Hani salgin olsa hepimizi birden nasil yakalasin.
Yatiyorum hala hic halim yok

Baliktansa suphelendim ama balik zehirlenmesi genelde etkisini saatler icinde gosterir, 1 gun sonra olunca pel baliga yormadik ama son aldigimiz.balikta ciftlik baligiydi,onuda pek onermiyorlar

Çok geçmiş olsun canım

Tuh ya aman dikkat edjn canim ayaza naptilar sizin midenizi mi yikadilar

Ah canımmm çok geçmiş olsun
Nasıl oldunuz?

seker000 I ilknurrr22 PembeLokum
Ilknurcum mide yikamaya gerek kalmadi,kendimiz cikardik zaten.

Bende yeni yeni toparladim,bas agrisini saymazsak tabi.

Bu arada etten falan degil,musluk suyundanmis anladigimiz kadariyla.
Gecen gun asiri cok yagmur yagmisti, bizde burda musluk suyu icilebilir ama yagmurdan sonra bildigin sari renkte falan geliyordu 1 gun sonra duzeldi sandim,e habire bulasik var yikiyosun,dusa giriyosun falan buyuk ihtimal sudan oldu. Cogu kiside ayni sikayetler var bugun duyuldu.
Ayaza o sudan vermiyorum demekki biberonunu falan yikamistim ordanmi oldu of hic bilmiyorum kafam allak bullak.Uzerimden 50 tır gecmis gibiyim bugun tum gun yattim.
Insallah Ayaz bari halsizlik hissetmiyodur.

Anladm canim cok gecmis olsun insallah duzelirsn tamamen ayazin keyfi yerindeyse sorun yapma

Bu sansh cok sukur iyiyim ya halsizligim gecti.
Siz nasilsiniz
Cok sukur canim iyiyiz arda dun kaydi yere agzini vurdu dudagini patlatti onun disinda biseyimiz yok cok sukur bide sacini kestirdk 2. Kez orda da adam kulaginin arkasini makineye kaptrms hic aglamamisti son anda agladi eve gelince gordk allahtan cok degil yoksa kesin kavga ederdi esim dun başına gelmeyen kalmadi yavrumun

Oy kiyamam ya :/
Ya aslinda esimden biliyorum hani cocuk daha dogrusu bebek saci kesmek cok zor.
Hatta esim 1 yas altina pek kesmek istemiyordu her bebek anne babasinin degerlisi tabiki en ufak zarar gelsin istemez.ama cok kipirdiyorlar birde o yuzden risk almak istemiyor bazen veya bebek agliyorsa sakinlesince getirin diyor.
Burda hem aileye,hem berbere is dusuyor biraz :/

Eve ufak makina alsaniz esin kesse yapamazmi? Hem korkmaz. Bir yandan gerci o ortama alismasi daha iyi. Bazilari ne bicim.agliyor,korkuyor.

Var canim evde bi tane ama esim kesemez bu gittigimiz zaten bebek kuaforu bebekler icin ozel bi yer oyun parki gibi her yer oyuncak hic aglamadi hatta orda 5 yasinda bi cocuk vardi nasil agladi kestrmicem diye inat etti arda da ona bakip durdu son kez makineyle kulaginin arkasını aliyodu o zaman agladi o sirada kaptrmis demekki makineye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…