2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

I ilknurrr22 bos odami aah nerdee,balkonda bile adim atacak yer kalmadi nerdeyse
oyuncaktan cok zaten elektrik esyalarina bayiliyorlar ya:)

duman91 I ilknurrr22 ben gibi saflar hemen inanir bak
Mantikli kim.bilir ne yapmayi planladilar :)

MutluBulut_ unuttum soylemeyi evet mama veriyosan her mamadan sonra mutlaka su ver.
anne sutu bebegin agzinda pamukcuk mu deniyodu onun olusmasini engelliyor, su icerse anne sutundeki koruyucu suyla birlikte gidiyor agzindan.

Ama mama birseyden korumadigi icin su verki hem agzi temizlensin ,hem mamada su olmadigi icin susuz kalmasin .
Ne kadarlik oldunuz 21 gunlukmu. Oy coo minnaksiniz daha :)

nehirnil111 canim benim iyiki dogdun, nice guzel yillarin olsun sevdiklerinle insallah
Ofis tasimakta dogum gunu hediyen demekki

Sağol Tutkum hep beraber inşallahEvet bana değişik bir hediye oldu yeni bir sayfa açtı sanki

Bizimde ardanin odasi var iste daha oda yapmadik gece uyanmayi kesmedi ki daha surekli uyaniyo bide 1 2 kere uyansa yine ayiririm en az 10 kalkiyo ordada elektirk.supurgesi.utu masasi ufo var 2 tane onlari.nereye koycaksam

Sağol Tutkum hep beraber inşallahEvet bana değişik bir hediye oldu yeni bir sayfa açtı sanki

Kesinlikle degisiklik iyidir :)

Ne yapacaksiniz kutlama vs olacakmi :)

I ilknurrr22 ben olsada ayiramam ya,hele gecen sirt ustu yatarken kustu,bogulacakti az kalsin Allahim korudu cok sukur. O zamandan beri iyice korkuyorum gece uykusundan.
Kucukler daha ya

Balkonun genisse iraya koyabilirsin canim.
Ah simdiki aklim olsa oturma odasina masa almazdim, tekli koltuk almazdim.. resmen o ikisi evde fazlalik ya

Doğum günü benim olduğu için bilemiyorum canım hiç bir fikrim yok

Canım arada mamada veriyorsan su da vermelisin. ama sadece anne sütü alıyorsa gerek yok. Zaten anne sütünden o ihtiyacını karşılıyor.
Akdamlari 30 ml veriyoduk canim 2 aksamdir vermiyorum verdikten sonrada saatlerce emiyo cunku demek ki acliktan degil :/

Ben arada çok nadir verdim canım. birkaç damla anne sütünde var ki su :) hem yaz mevsimi de değil üstelik
Dimi ama israrla bobrekleri gider falan dediler :/ kafana takildi

Canim mama veryosan her mamadan sonra 1 2 cay kaşığı vermen gerekiyo arda anne sutu aliyodu ama ben yinede haftada bi iki kere su veriyodm az bsy
Dedigik gibi dumanada sadece aksamlari veriyordum canimaslin

Oo desene birde zarari var :/ mamayida dedigim givi 2 aksamdir biraktik bakalim bu gece ne olacak

O bobrek gitmesine kadar bir sey olacagini sanmam.
Gelen giden cok konusur,korkutur bosvr herkese takilma. Sen annesin,iyisini bilirsin. Eskilerle simdiki zaman uyusmuyor o yuzden baskalarinin dediklerini bosver.
Su vermeyin deniyor hani bebek karnini su ile doyurmasin,su icerse doyup ememez.
Hani baska zarari yok, mama verdiginde verirsin biraz.

nehirnil111 hmm vardir bir supriz belki o zaman :)

Dogum gunun kutlu olsun canim
Sağol canım benim nasılsın bebiş nasıl
Evet canım sürpriz yokmuş gibi hissettirdi ama eve gittim yakınlarımız ailem hepsi sürpriz yapmış yemekler pastalar hediyeler çok mutlu oldum

Genis canim iki tane balkonum var biri kapali aslinda cam balkon yaptrmstik ama yazin orda oturuyoruz o yuzden orayi kalablik etmek isetemiyorum artk oda yapinca supirgeyle utu masasini felan bizim yatak odasina koyarım

Tamam canim verme o zaman havalar sicak olsaydi verebilirdin ama sicak degil acliktan emmiyolar ne kadar verirsen hepsini iciyolar

Sağol canım benim nasılsın bebiş nasıl

Evet canım sürpriz yokmuş gibi hissettirdi ama eve gittim yakınlarımız ailem hepsi sürpriz yapmış yemekler pastalar hediyeler çok mutlu oldum

Oo cok guzel canim, sanada iyi gelmistir :)
Hic oyle supriizle karsilasmadm ya , hep kendim yaptim herseyi
Ya akadaslarla kafeye oturur bisiler yerdik, ya esimi cikarirdm,ya evde olucaksa pastayi kendm yapardim. Halbuki kendim baskalarinin suprizi icin deli gibi ugrasirim.

I ilknurrr22 aynen bizim oturacak yer kalmadi resmen, yazlari oturuyorduk.
Cok gereksiz esyalar almisim.kendi adima, ceyizde ceyiz aman neyime onca sey..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…