2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Evet babana zor oluyodur ya ne kadar kalabilcek annen yaninda elifin

Kızlar ben doğumdan sonra 2 ay adet gördüm az az doktora sordum emzirdiğin için düzensiz olabilir dedi ama bu ay olmadım geçen aya göre 4 gün geçti benim gibi olan var mı doktora gitsem mi? Sizde veya çevrenizde böyle olan var mı?

Benim oyle oldu canim, hatta burda hamilemiyim krizleri yasadim tekrar

2,3 ay geldi sonra 2 ay gelmedi simdi cok sukur duzene girdi.
Olabiliyor evet duzensizlik yinede icim rahat etsin dersen test yap

Oy masaAllah buyumuste gulucuk sacarmis :)
Ya cidden iyi etmissin elektrikli alip, digerleriyle varya nasil zaman kaybediyordum ben sagana kadar Ayaz uyaniyordu cok zor oluyor hele sut azsa..

Temizlik isi oyle canim, bosver birsey okumustum gecen evde bebek varken temizlik yapmak, kar yagarken kapinin onunu temizlemek gibiymis
Bebekten cok kemdimiz dagitiyoruz aslinda, ama olur o kadar zamanla duzene giriyor hersey

Aynen öyle canım :)
zamanla pratik olurum diye düşünüyorum.
bugün de sobaları yakıp evleri toplayıp oyle alcaz kızı
sonra rutin işleri yaparsam dagılmam
evi pislikten kurtarıyımda

Aynen öyle canım :)
zamanla pratik olurum diye düşünüyorum.
bugün de sobaları yakıp evleri toplayıp oyle alcaz kızı
sonra rutin işleri yaparsam dagılmam
evi pislikten kurtarıyımda

Ev isi gercekten yok bitmek bilmiyor, illa.bir is buluyorsun.
Hele calisinca kat kat zordur

Canım rahatladım inan inşallah düzelir test alsam çıkar mı şimdi 4 gün geçti daha

Birazda bizim maddiyata bağlı. bir tane kredimiz önümüzdeki ay bitmiş olacak. Ben bu kış idare edelim annem baksın istiyorum ama bilemiyorum
Insallah istedigin gibi olur canim babanda gelse kalsa arada haftada bi iki gun olmaz mi sen hafta sonu izinli msn annende gitse

Insallah istedigin gibi olur canim babanda gelse kalsa arada haftada bi iki gun olmaz mi sen hafta sonu izinli msn annende gitse
Canım 2 haftada bir annem cuma öğleden sonra gidip pazar günü geliyor onda sıkıntı yok.. Arada babam perşembeden geliyor pazar dönüyor.. Ama yine de zorlanıyor işte.. hayırlısı bakalım

Canım 2 haftada bir annem cuma öğleden sonra gidip pazar günü geliyor onda sıkıntı yok.. Arada babam perşembeden geliyor pazar dönüyor.. Ama yine de zorlanıyor işte.. hayırlısı bakalım
Anlafm canim zor oluyodur tabi yalniz her gun adam insallah bi yolunu bulursunuz eşinin tarafindan bakcak kimse yok mu

Anlafm canim zor oluyodur tabi yalniz her gun adam insallah bi yolunu bulursunuz eşinin tarafindan bakcak kimse yok mu
Yok canım onlar da kırıkkalede, iki çocuğu var biri üniverste okuyor birisi lisede.. kayınbabam arada çalışıyor arada evde o yüzden onlarda da yok.. amin canım..
Arda nasıl oldu?

Yok canım onlar da kırıkkalede, iki çocuğu var biri üniverste okuyor birisi lisede.. kayınbabam arada çalışıyor arada evde o yüzden onlarda da yok.. amin canım..
Arda nasıl oldu?
Iyi canim ama yine dis cikarcak heralde bide doymuyo o yzden surekli agliyo yemekte yemiyo aksama kadar ne uyuyo ne duruyo surekli emiyo doyamiyo yetmiyo cunku artik sutum

Iyi canim ama yine dis cikarcak heralde bide doymuyo o yzden surekli agliyo yemekte yemiyo aksama kadar ne uyuyo ne duruyo surekli emiyo doyamiyo yetmiyo cunku artik sutum
Canım hepimizinki emmeyi bıraktı maşallh arda bırakmadı.. biberonla değilde bardakla versen mamayı nasıl olr? Diş de çok sıkıntı yaa.. Allah yardımcısı olsun hepimizin

Canım hepimizinki emmeyi bıraktı maşallh arda bırakmadı.. biberonla değilde bardakla versen mamayı nasıl olr? Diş de çok sıkıntı yaa.. Allah yardımcısı olsun hepimizin
Amin canim kasik mamasi ypyrm yatmadan once onu yiyo sadece bugn cok a emzrdm ama mecbur yedi yemedikce emzrmedm bende inat ettm snra baktm corbaya agzini aciyo memeyi bırakmaz asik memeye

Kıyamam yaa acaba kendi mi yemek istiyo hâlâ blw uyguluyomusun
Blw yalan oldu canim kendi eline veryrm yine bazi seyleri makarna pankek salatalik kasar peyniri felan ama oyle herseyi vermyrm kendim cok yoruluyorm o zaman gercekten cok sabir gerektiriyo surekli mama sandalyesi yerler ardanin ustu kendi batiyodu yazin her gun yikiyodm ama smdi soguk yikayamamda biraktm bende napiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…