2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Gozun aydon canim uyandir emmek zorunda altini acinca uyaniyolar genelde PembeLokum canim sen 3 saat 4 saat demissin ama cok fazla bide sarilik riski varsa 2 saatte bi emzrmesi gerekiyo

Bi de ben baya bi rahata alışmıştım baba evinde ondan da zor geliyor diye düşünüyorum kızıyorum anneme niye böyle alıştırdın niye erken kaldırmadın beni o zamanlar diye

Baba evinde bende rahattim aslinda, hani annem ustelese bile ben geziyordum,tozuyordum ben ev isi;yemekle aram yoktu oyle canim isterse anca yapardim.
Evlenincede hem okul,hem kv deler cagiriyordu yine cok yemek yapamiyordum ordanda kaybettim ama zamanla oturdu yerine hersey simdi annemler saskinlikla bakiyor yemeklerime senmi yaptin falan diye.

Yani evlenince kacis yok, mecburen alisiyorsun ama baba evinde ogrenmek lazim evet.

I ilknurrr22 bu arada aluminym folyo ile ocagimi kapliyorsun canim, duymamistm daha once iyi fikirmis.

Ocagin demirleriyle ocak canim en azindan tek tek demirleri telleyip yikamaya gerek kalmiyo ama yapamadım geldiklerinde uyuyodm cunku nasl olsa arda uyanir onlar gelene kadar dedm kvdegille birlktr yiyorz baligi her hafta bi baktm kapi caliyo

Ocagin demirleriyle ocak canim en azindan tek tek demirleri telleyip yikamaya gerek kalmiyo ama yapamadım geldiklerinde uyuyodm cunku nasl olsa arda uyanir onlar gelene kadar dedm kvdegille birlktr yiyorz baligi her hafta bi baktm kapi caliyo

Mantikliymis aklimda bulunsun gercekten temizlemesi zor.
Benimkide beni temizle diye bagiriyor resmen ama et kaynatiyorum yine sonra silerim modundayim dur bakalim belki silerim
Bu arada Ardaya balik yediriyomusun, ben hala vermedim . Daha dogrusu duzenli balik yeme aliskanligimiz yok :/
Baligi verince emerken/mama icerken nasil olur onu hic anlamiyorum. Bir yerde zarari yok diye okudum ama hic icime sinmedi

PembeLokum canim hep unutuyorum soyleye Edanin ekim anneleri topiginde okudum gecen gogus ucu yaralarina dr sey onermis zeytinyagini isitip, buharimi cıkiyormus ne, sonra siseye doldurup suruyormussun oraya. Iyi geliyormus.
Belki denemissindir ama.
Sutunun kesilmesine uzuldum, insallah agrisi gecerde tekrar ordan emmeye baslar.
Cok uzun surdu senin hakkaten , acaba yanlismi emiyor orayida bunca sure agri cektin :/

Masallah bu arada ne cabuk gecmis zaman, oglen bende edanin bir ara topigi vardi oraya denk geldim hani Eski dostuklarla falan diye, daha ceyiz hazirligindaymisiz, sonra yeni evliyken yazmisiz ne guzeldik ya :)

AskInihan orda gordum aklima geldin bak nasilsin canim, aldinmi.bebisini kucagina. Gel arada ozlettin iyiice kendini :)

Bu arada benim sol göğüs acım geçmedi canım sütten de kesildi bir iki gün önce
Tek sağ tarafla 1 yaşına kadar emziririm inşallah bari :/
Benmde sag gogsumun ucu yok parcalanmsti duzelmedi oylece kaldi bazen aciyo arada sirada ama onda daha cok sut var ucuda olmadigi icin cok iyi ememiyo surekli sertlesiyo mastit olyrm

Yediriyorm canim biz haftada bi kere yiyorz mutlaka hic bsy olmaz merak etme balik bayatsa hatta yogurt felan yedirirsen koruyoms

Zeytinyağını ben de sürdüm canım fayda etmedi kartaron da fayda etmedi ya doğru emiyor doktora göstermiştim sanırım çok hassas cildim böyle emziremeye emziremeye sonunda 5 ayda kesildi :/

Aaaa o eski topiğe ben de bakayım bi geçmişi yad edeyim bu gece

tutkku benim yazılarım hep bu sefer ailemi ikna edeceğim, bu sefer konuşacağım, bu sefer olacak, 2014e ikna edeceğim, kızlar ailemle konuşacağım, ailenme ne diyeyim vs vs şeklinde olmuş

tutkku Ladypurple bakın ne bulduuummmm:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…