2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ay bunu arıyordum bu da benim ilk bebeğimi kaybettiğimin haberi 9 temmuzda kaybettiğim bebeğim için bir mucize olur umuduyla 15 gün bekleyip 24 temmuza 24 temmuzda rahmetli ablamın doğum gününde kürtaj olmuştum

Tekrar gebe kalıp 9 ay iğne olduktan sonra

Ölesiye sevdiğim kızımla uyuyorum artık geceleri

Bu gece iyi nostalji yaptım he

tutkku cnm ben Perim35 in açtığı konuya baktım vay be nerden nereye :)

@Zumzum_20 Skosnob buralarda mısınız :)

Buralardayım lokumcum.Eskiden bu konuya çok sık gelirdim.Benzer zamanlarda benzer heyecanlarımız vardı.Şimdi çoğunuzun bebişi var.Hamilelik ,annelik konularına pek yorum yapamadığım için uğrayamıyorum

PembeLokum Allahim
Cok iyisin yaa nerden buldun onlari

Hakkaten bak onlarda vardi diimi , Perim35 ide cok ozledim, ebisssss vardi oda bayaadir yok.
Varmi perimin topigine hala yazan , bakamadm ben oraya.

Yalniz hamile oldugum haberini verirken daha nazar boncugu koyamamismiyim pek az koymusum bitane neyime yetmiyorsa

Evet ya 15 gun beklemistin :/ cok sukur Rabbim kucaginizi bos birakmadi, insallah Gulsimanizla birlikte guzel huzurlu omrunuz olur

Aileni ikna etme çabanıda unutmadik Ceyizden cok, ikna etmek konusulurdu

Guzel gunlerdi ya, keske yine gelse herkes ama evlenince herkes dagildi, buna sukur yine eskilerden kalmışiz biraz.

nehirnil111 Edanin eski topiginde herkes evleniyoe diye dugununu 2014e cekme derdindeymissin azcik nostalji yaptikta senin bu yorumun dikkatimi.cekmisti

I ilknurrr22 sende hamiskenmi katilmistin topige,sonrami almistik yoksa haberi. Pek hatirlamiyorum ne zamanlarsa gelmistin :)

Bu arada baligi duzenli.yemeniz harika bisii

Skosnob evet ya bu yuzden gelemeyenler var, konu ne kadar degissede donup dolasip bebeklere geliyor, haliyle sizde sıkıliyorsunuz :/

Sen nasilsin, ne var ne yok :)

Son düzenleme:

Ciddi misin demek ki sizlerle bir arada olmak istemişim Bir ara düşünmüştük eşimle sahiden ama iyi ki 2015 olmuş daha iyi hazırlandık

Yok canim hamileydim ama cinsiyeti ni ogrendigim zaman katilmistim sanirim bi bakiyim bulabilirsem

Ben 3 sene boyunca çeyiz yaptım düşün taksitle anca bitti

Hee sahi hatirliyorum sen taksitle aliyodun , yine iyi zamanda bitmis

Yok canim hamileydim ama cinsiyeti ni ogrendigim zaman katilmistim sanirim bi bakiyim bulabilirsem

Seninlede uzuun yillardir tanisiyor gibi hissediyorum aslinda ya :)
Sizdede oylemi.bilmem hepinizi sanki taniyorum, sanirsin ayni mahallede buyumusuz, genclik yillari birlikte gecirmisiZ oyle hissediyorm

Evet canım düşündüğüm gibi bitti çok şükür

Anladım canım

Ya kızlar çok mu bebek muhabbeti yapıyoruz acaba biraz başka şeylerden de konuşalım diğer arkadaşlar da gelsin sohbete tutkku I ilknurrr22 duman91

Bu arada bi arkadaşımın sevgilisi bipolar mış ayrılmışlar o anlattığından beri ben de eşimden şüpheleniyorum

Mesela az önce bana sürekli seni çok seviyorum deyip tatlılıklar yapan adam ağlarken çocuğu kucağından aldım diye birden bağırdı duvara vurdu ve evden çıktı gitti

Etrafınızda bipolar bozukluğu olan var mı?
Sevgiliyken de şüpheleniyordum mesela bana kör kütük aşık olan adam birden benden nefret eder gibi oluyordu acayip acımasız davranıyordu fln ama gerçekten acımasız davranıyordu sonra yine aşk kuşu oluyordu fln

Skosnob evet ya bu yuzden gelemeyenler var, konu ne kadar degissede donup dolasip bebeklere geliyor, haliyle sizde sıkıliyorsunuz :/

Sen nasilsin, ne var ne yok :)

İyiyim canım.İş güç uğraşıyorum işte.Daha hala düzen oturtamadım desen inanır mısın?Hafta içleri çok yorgun oluyorum.Hiç yemek yapmıyorum desem yeridir Bir tek çamaşır ütüyü çok sık yapıyorum.O da hiç bitmiyor.Misal yine çamaşır yıkadım kurudu.Şimdi onları ütülemek lazım.Bugün de hiç canım istemiyor.En iyisi ben biraz kitap okuyayım

Anladım canım

Ya kızlar çok mu bebek muhabbeti yapıyoruz acaba biraz başka şeylerden de konuşalım diğer arkadaşlar da gelsin sohbete tutkku I ilknurrr22 duman91
İnsan anne olunca hayatını bebeği kaplıyor.Çok normal canım lafın dönüp dolaşıp çocuklara gelmesi:)

Öyle oluyor canım en çok kınadığım şeydi ama insan öyle oluyor :)

Ne iş yapıyordun sen? Benden 1 ay önce fln evlenmiştin di mi nisan 2015 miydi

Benim tanıdığım kimse yok ama sen bu kadar şüpheleniyorsan bir doktora gidin bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…