2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

MutluBulut_ bu arada canim sarilik yuzunden kuvezdeyse hiic canini sıkma.
Burda sariligi varsa dogumdan sonra 10 gun kuvezde kaliyor bebek.
Bende o hastanede dogum yapsaydim bizimkide kalacakti yani, dogum yaptigim hastanede dogru duzgun kuvez yoktu o yuzden eve gondeddirler.
Yoksa orda daha cabuk atlatacak sariligi.
Tabi dedigim gibi sorun sariliksa eger uzulme hic tamam kotu birsey degil o.

nehirnil111 insallah ondandir nehirim.
Gece ve sabahta hem alarm sesine, hem Ayazin aglama sesine birden kalktim yataktan hep dengem sasti bugun herhalde

Siz naaptiniz degistimi ofis

Yok canım haftaya taşınacağız nasipse diğer ofisin eksikleri hallediliyor henüz bayağı güzel bir mekan olacak gibi

Gunaydin kizlar. Kizim hala kuvezde dun doktor bekledigim gibi giderse carsamba cikarmayi dusunuyoruz dedi. Insallah kizlar insallah saglikla cikar yavrum cok zor 2 gundur emzirmem icin izim veriyorlar oglen yarim saat kadar sonra alip gidiyorlar
Canim yarin cikcakms bak uzulme sutunudr bol bol sag artsin emsin cikinca doya doya sariliktansa tutkunun dedigi gibi hic kafana takma hepimizinki oldu Arda 2 aylikti asiya gittik sariligi gecmemis dedi doktor kanda baktrdik cok yuksek degldi ama sinira yaklasmisti 3 ayda anca gecti bizimki bize yok gbi geliyodu ama varmis bi hastaneye gotrmedk belki gitsek daha iyi olurdu senin meleginde hemencecik iyilesir insaallah

Gunaydin kizlar. Kizim hala kuvezde dun doktor bekledigim gibi giderse carsamba cikarmayi dusunuyoruz dedi. Insallah kizlar insallah saglikla cikar yavrum cok zor 2 gundur emzirmem icin izim veriyorlar oglen yarim saat kadar sonra alip gidiyorlar
Canım Allah yardımcınız olsun şifa versin inşallah

Kızlar çok kötüyüm bebeğim memeyi almak istemiyor o almadıkça ben stres oluyorum üzülüyorum sanırım ben üzüldükçe sütüm azalıyor daha çok reddediyor böyle bir kısır döngü..

uyumuyor da uyutmak saatler alıyor..dün akşam 7den 11e kadar uğraştım ancak uyudu..

eşim izinliydi evdeydi rahattım işe başladı yine yalnız kaldım stres mideme vurdu bişey yiyemiyorum kusuyorum

Siz nasıl uyutuyorsunuz bebeğinizi? Eskiden memede uyurdu sonra ayağımda sallayarak uyutuyordum şimdi ayağıma yatırdığım an ağlıyor şuan bile gözünü açamıyor uykusu var ama uyuyamıyor..

Geçmiş olsun canım bugünlerde herkes hasta salgın ve havalardan dolayı sanırım İyiyim bende çok şükür
Sagol canim galiba ikimiz ayni anda hasta olduk nasil olduysa disarida cikmyrz ki bi asiya gittik bide gorumcem dogum yapti onu gormeye hastaneye o arada kaptik heralde

Arda hala emerek uyuyo malesef ayagina hic alistrma bosver bu donemlerde olablr canim meme reddi arda da reddetmsti 4 aylikkrn felan biraz damaklarinda parmagimi gezdryodm oyle emzryodm zorlama emmeyince inat ediyolsr

Arda hala emerek uyuyo malesef ayagina hic alistrma bosver bu donemlerde olablr canim meme reddi arda da reddetmsti 4 aylikkrn felan biraz damaklarinda parmagimi gezdryodm oyle emzryodm zorlama emmeyince inat ediyolsr
Aynen bi görsen nasıl inatlaşıyo ancak uykudan uyanınca emiyor..inşallah bırakmaz yaa..uyusun da emerek uyusun razıyım ben..

nehirnil111 oo iyi bari, belki pazartesi sendromu bu sayede azalir
hani ise severek gidersin falan

seker000 canim bu aylarda bu reddetme cok normal, benim 5.aylarda reddetmeye baslamisti. Hatta sabah gayet guzel emdi,ondan sonra birden almamaya basladi.
Ben yanlis yaptim o almayinca cok agladim,gerildim,hatta bazen bagirdigim oldu insan o an ne yapacagini bilemiyor cunki. Kucaginda yavrun ac ve emmek zorunda ama emmiyor. Cok zor bir donemdi benim icin, biraktigini kabullenememistim.
Tek yapman gereken sakin olman, ten tene temas seklinde emzirmeyi dene, onun sevdigi yerleri dene, o an istemezse biraz baska seylerle kafasini dagit sonra tekrar teklif et , zorlama yeterki.
Insallah birakmaz, birakirsada uzulme bu kadar emdi bak cok sukur. Bazi bebisler dogdugundan beri mama ile besleniyor.
Olmadi sagarak verirsin , 1,2 ay sagarak vermeye devam etmistim ben .zor oluyor ama hic yoktansa anne sutu alsin diye dusunuyosun.
6.aydan beri mama iciyor yani artik.

Uykuya gelince 9-10.aylara kadar hep kucakta sallayarak uyuttum, bir ara ayaga gecirdim simdi artii yataginda salliyorum oyle uyuyor cok sukur. Ama emzik aliyor benimki , emziksiz nasil uyur hic denemedim.
Kucakta odanin icinde gezdiri0 uyutsan uyumazmi? Alisir diye dert etme, belki sana yakin olma ihtiyaci duyuyor oyle daha iyi uyur.

Bu gunleri iyice saldim kendimi ya, ev desen hep daginik, daginik olunca cok moralim bozuluyor, birseye yetisemiyorum diye kendime kiziyorum uzuluyorum

Sanirim sabahki sıkintimin sebebi bu ev daginikligi.
Toplasam hemen yine dagiliyor, hele mutfak.
Siz nasil bas ediyorsunuz ya

Bende azalmaz çünkü hafta sonları pek dinlenemiyorum

Sahi senin hafta sonralin meshur
ev gormeye gelen yoktur ama artik diimi , varsada rekor kiracaksin bu gidisle :KK48;
Yok canım gelmeyen arkadaşlar var ama kimse bir şey istemiyor bende davet etmiyorum önümüzde bir kaç hafta içinde arkadaşımın annesi gelecek arkadaşımla oturmaya evimizi görmeye

Yok canım gelmeyen arkadaşlar var ama kimse bir şey istemiyor bende davet etmiyorum önümüzde bir kaç hafta içinde arkadaşımın annesi gelecek arkadaşımla oturmaya evimizi görmeye

Daha bitmemis bak
zor ya habire kafada daha biri gelecek dusuncesiyle dolasmak
Neyse misafir guzeldir diyelim

Kizlarrr biz geldik :) tek tek alinti yapamadim hepinize cok tesekkur ederimm iyiki varsiniz :) bugun hastanrden aradilar ve coook sukur kizimi cikardik hastaneden simdi evimizdeyiz. Ama kizimi emzirmek icin uyandiramiyoruz minnacik emdi nasil uyandiricam kiyamiyorumfa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…