2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

MutluBulut_ kuzumm :/
Biliyorum soylemesi kolay ama sakin olmaya calis, sen guclu olki yavrunda hissetsin ,hem sutun etkilenmesin bu durumdan nasipse emzirmen lazm sonra bol bol.
Emzirmek icin vericeklermi yanina yoksa orda mi beslenecek.

Sariligimi var acaba , gripte bulasabiliyor cok cabuk , aman canim hayirlisiyla iyilesip eve gectiginizde gerekirse bir sure misafir kabul etmeyin kizan kizsin. Bebeklere. hemen bulasiyor

Insallah sonuclar iyi cikar, insallah onemli birseyi yoktur.

duman91 whatsappa profil foto yapmistim canim , gonderirim daha.
Buraya pek resim.ekleyesim gelmiyor googlede cikiyor sonra.

Kardesinese tekrar hayirli olsun ,cook mutlu olsunlar insallah

I ilknurrr22 ya kucukken anlamiyorlar ama simdi hissediyorlar iclerinde korku kalir

Canım inanamıyorum yazını gördüğümde elim ayağım boşaldı resmen ya kıyamam ben yavruna da sana da ya oyyy oyy kıyamam oyy keşke yanına gelebilseydik çok dua edeceğim merak etme hiçbir şeyi kalmayacak Ceyda nın Allah ın izniyle çok iyi olacak annesi

Neden oldu böyle ateş ya

MutluBulut_ canım çok geçmiş olsun.. Rabbim acil şifalar versin. dualarımız seninle, neden olmuş ki acaba sarılığı mi artmış?

tutkku heee tamam ordan görmedim evet burası biraz sıkıntılı olabiliyor.. İnşallah çok güzel gecmistir:)

duman91 guzel gecti canim cok sukur,tahmin ettigimden iyidi.
Baya heyecanliydim ya bie ara ellerim.titremekten foto cekemedm o derece
Sira sizde nasipse :)

Bu arada kesmeyin saclari ya ,kiz olunca h3le iyica bunalima girer insan. Bin pismanim kestigimize, cok saci olsun diye yapiyor bazilari ama onun icin sıfıri vurman lazim, oylede buyuyene kadar yillar gecer

Arda ilk defa hasta oldu dun gecede uyumamisti bugun hic uyumadi bende hastayim bogazim agriyo ayakta geziyorz bakalm yarin beni neler bekliyo

Arda ilk defa hasta oldu dun gecede uyumamisti bugun hic uyumadi bende hastayim bogazim agriyo ayakta geziyorz bakalm yarin beni neler bekliyo

Gecmis olsun canim.
Insallah cabucaak atlatir , cok yoruluyorlar griple bas edince. Biz bile ne hale dusuyoruz onlar nasil atlatiyor Allah bilir.

Saatler geri alindi, orda alinmadii degilmi bu sene ?
Karisik oldu cok boyle ya

Gecmis olsun canim.
Insallah cabucaak atlatir , cok yoruluyorlar griple bas edince. Biz bile ne hale dusuyoruz onlar nasil atlatiyor Allah bilir.
Ikimizde hasta cok zor oluyo yaa arda uyumuyo onun disinda bi huysuzlugu yok ama ben hem cok kotuyum hemde uykusuzum benden daha fazla gecmez insallah bu arada saatler alinmadi burda

Ikimizde hasta cok zor oluyo yaa arda uyumuyo onun disinda bi huysuzlugu yok ama ben hem cok kotuyum hemde uykusuzum benden daha fazla gecmez insallah bu arada saatler alinmadi burda

Oyle cok kotu oluyor.
Ilac iciyormusun artik, emziriyosun gerci ama ilacsiz cok zor geciyor ya :/

Yok canim hala emziriyorm icemem icsem emzirmemem lazm suan arda hasta oldugu icin ne kadar cok emerse o kadwr iyi biseyde yemiyo bgn sadece emdi

Evet emimce daha hizli atlatir,istahsz olunca sadece emiyorlar . En azindan ac kalmadigina seviniyor insan
Iste o burunlar dert temizletmiyolar. Damla damlatabildinmi bari.
Baya rahatsiz oluyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…