2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Canim taki takablarin adi söyleniyo tek tek ne taktiğiyla birlikte o yuzden belli yani
Duse kalka buyucek ama korkyrm disini kircak diye ya annemde gordu bugn nolms boyle bi dk durmuyo diyo aynen oyle valla

Canim taki takablarin adi söyleniyo tek tek ne taktiğiyla birlikte o yuzden belli yani
Duse kalka buyucek ama korkyrm disini kircak diye ya annemde gordu bugn nolms boyle bi dk durmuyo diyo aynen oyle valla
He sahi bazi dugunlerde oyle yapiyorlar.bir yandan iyi aslinda bak ilerde degerlendiriliyor :)

merak iste herseyi merak ediyorlar,hic yerinde dururlarmi.
Esim.bosver isi gucu yaninda dur diyo ama dursanda yani iste olacagi varsa yanindayken oluyor.

Miknatisli tahtalar var yazip siliniyor onla oyalaniyor bizimki ama biraz kucuk ya srninki anlarmi acaba kalem tutmaktan.
Biraz totosunun uzerine oturur dicektim.
Vrya bul tak puzlle aldim onunlada baya oyalaniyor. Bazi bebisler 9 ayda basliyormus onlari yapmaya bi bak istersen oyalanir belki

Canım doğum günü kutlu olsun ayaz'ın nice sağlıklı yıllara sağlıkla inşallah ♡♡♡

I ilknurrr22 duman91 tutkku PembeLokum seker000 nehirnil111 ve etiketleyemedigim arkadaslarim :)
Kusura bakmayin ancak yazabiliyorumm :)
25 ekimde cok sukur kizimi kucagima aldim :) 25 ekim gece 3 civariydi sanirim birden uykudan uyandim baktim biseyler geliyo kalktim pijamama gecmis ama ben hep bolll bekledigimden degildir dedim. Esimle doktoru aradik oda azsa sabah gelin dedi.Sonra tekrar ayni sekilde geldi ve ardindan nisan geldi. 6 civari hastaneye gittik sancim falan yoktu pek doktor muayne etti 5 cm acilma var yatis yapilsin dedi :) Tabi sonra bir sancilar basladiki :)) Dogumhaneye benim doguruyorum yardim edin dememle aldilar 10 cm acilma olmus :) dogumhane cok kalmamisiz 5-6 dk da sanirim kizimi kucagima aldim cok sukur :) 24 ekim aksam gitmistik kontrole 3400 demisti ama kizim 2750 gr 48 cm dogdu :)

Canımmm çok çok sevindim Allah analı babalı büyütsün sağlıcakla inşallah bebeğinizi Maşallah prenses iyi doğmuş kilosu boyu maşallah ona ismi ne oldu peki normal doğum yaptın değil mi çok geçmiş olsun canım benim

Ay canım çok şükür çok sevindim gözün aydın Rabbim analı babalı büyütsün Hayırlı bi rvlat olsun ömrü uzun sağlıklı mutlu olsun

Benim kızım da 2.780 gr ve 46 cm doğdu senin kız da bnmki gibi minnoş minnoş doğmuş

Oy edaam edam cok sevindim kuzum
Cok sukur kavustunuz minnakiniza
Sancim yok,normal olmaz derken derken bak aniden nasil geliveriyor

yalniz ultrasonda baya atmis yani
Ama olsun iyi kilosu masallah, toparlayacak kendini hemen buyuyecek Allahin izniyle .

Iyisinizdir insallah, dikisin varmi.
Cok cabuk toparlanip,bol bol emzirirsin insallah minnakini.

seker000 amin kuzucum tum yavrular saglikli olsun insallah :)

Alcaktim ondan 12 ay yaziyo diye almamistim aliyim o zaman cekmecelerindagitirken oyalaniyo en cok bende ellemiyorm valla

Gozun aydin canim allah anali babali buyutsun minigini:) kiloyu hic dert etme zayif bebekler daha cok kilo aliyo ultrason nasil o kadsr oynamış anlamadm goguslerinin ucu yara olduysa hemen gogus kalkani al bende en cok ise yarayan o olmstu

I ilknurrr22 aya takilma bosver, bi o eksiktir al sen al
tabii o cekmeceler olmazsa olmaz. Toplamaktan vazgectim bende biri gelip cekmeceleri acsa ıyyy ne dagibik gelin derdi kesn :)

Bu arada bu sabah ayazin saclarini kestik
cok degisik ya evde baska cocuk var gibi.
Nasil alisicaz acaba

Canım çok sevindim Allah analı babalı büyütsün inşallah ♡

Bizmde oyle bosverdim artk nasl olsa ben duzelttikce dagitiyo alisirsun canim bizde kestrmistik yazin azicik ama yinede degismisti yuzu

Bizmde oyle bosverdim artk nasl olsa ben duzelttikce dagitiyo alisirsun canim bizde kestrmistik yazin azicik ama yinede degismisti yuzu

Biz baya kestik ya hala alisamadim, aglayinca ek olarak onada agliyorm.neden kestik diye
Baya pismanim , cani sag olsun uzar elbet ama iste.
Varya bildigin baska cocuk getirmisler sanki ona bakiyorm.gibi hissediyorum hani huylari olmasa o Ayaz degildi.dicem.baya etkilendim bilmiyorum

Ya alisirsin canim merak etme bu arada bugn asi oldu Arda hemsire kilosuda boyuda iyi dedi yemiyo diye uzuluyodm 9250 kilosu boyuda 73 cm

Ya alisirsin canim merak etme bu arada bugn asi oldu Arda hemsire kilosuda boyuda iyi dedi yemiyo diye uzuluyodm 9250 kilosu boyuda 73 cm

Masallah canim
Iyi bencede dert etme, yetiyor demekki ona.
Varmi daha asiniz ,bizimde 6 aydir yoktu simdi yaşindan sonra var nasil olacak bakalim korku kalir artk icinde

MutluBulut_ canım güle güle büyüt bebegını.. Maşallah annesi uzmemis seni.. kilosu gayet normal canim hiç dert etme..:)
tutkku yeni yazbiliyorum. kardeşime kız isticez onun telaşından doğum gününüz kutlu olsun. fotoda bekleriz.. bizde saçlarını kestireyim daha güzel uzar dedik ama havalar soğuyunca vazgectik.. usumesin diye daha cok

Masallah canim
Iyi bencede dert etme, yetiyor demekki ona.
Varmi daha asiniz ,bizimde 6 aydir yoktu simdi yaşindan sonra var nasil olacak bakalim korku kalir artk icinde
1 yasinda var canim aslinda 9. Ayda yok asi kartinda ama suriyelilerdrn dolayi koymuslar kizamik asisi zorlsmicam artik ya yemezse

Kizlar cok ama cok kotuyum. Bugun kontrole goturduk kizimi.. Ben sabaha karsi farkettim atesi var dedim annemle esim alakasi yok normal dediler.Yavrum benim besleneememis birde 39 derece atesi varmis. Hep agladi zaten titredi.. Kuveze aldilar. Atesi dusmus bazi kan tahlileri yapilmis yapilacaklar varmis 1 haftaya sonuclanacakmis. Dusunrbiliyomusunuz en az 1 hafta yok yavrum. Ya bisey olursa ona cok kotuyum cok ozledim napiyodur simdi bensiz orada cildiricam 2 dk gosterdiler sadece yarinda ayni olacakmis kollarima alamicam yavrumu, ne olur dua edin ne olur

Ah kuzum benim icim yandi resmen korkma sakin ol insallah bisey olmaz sariliktan dolayi mi ateslenmis yavrum benim kiyamam ederiz tabi icini ferah tut bol bol dua et yavruna sakin uzme kendini onun sana ihtiyaci var guclu olmak zorundasn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…