2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Hadi ya :/ oyun vs oynamiyormu, oyalasin biraz.bari.
O zaman gunduzleri Arda uyudukca yatip dinlenmen hakkin valla hic laf etmesin sonra bisi yapmiyosn diye.
Yoruluyor insan yorulmazmi, evde olmak sanki yan gelip yatmak demek :KK14:
Oynuyoda 15 dk anca canim sonra durmuyo diyip duruyo bi gecen gun 1 saat bakti oda mecbur kaldi annesigil düğün cdsinde takilan takilari bi yaz demsti onu izledm yazdm ardaya baksam daha az yorulurdum ama kesin

Aman canim gerilme nerde yapiyosun yer mi tuttunuz iyi ki dogmus Ayaz pasa :KK200: Allah uzun saglikli omurler verdin insallah:KK37:

Insallah hepsine canim.

Kafede yapicaz ama biraz kalabalik oldu,haliyle bi gerildim, birde adet olmam lazim iyice bi patlama modundayim :KK14:

Gecen sene bu saatlerde yatisim yapilmis, kivraniyodum ya cok duygusalim bugun yine :KK68:

Insallah hepsine canim.

Kafede yapicaz ama biraz kalabalik oldu,haliyle bi gerildim, birde adet olmam lazim iyice bi patlama modundayim :KK14:

Gecen sene bu saatlerde yatisim yapilmis, kivraniyodum ya cok duygusalim bugun yine :KK68:
Yaa ondan gerilmissindir canim olsun insallah guzel geçer:)
I ilknurrr22 2 yyil sonra takilarmi aklina gelmis kvdeninde :KK48:
belli oluyormu kim.ne takmis, bizim pek belli degildi
Dugune gitcrklerdi canim ne takmislar bi bak dedi bende hepsini yazdim her dugun oldugunda arayip soruyolarr surekli aciip izlemesj zor oluyo yazmsti esim kaybetmişler vermedm bu sefer kağıdı siz nasil olsa hrp bana soruyosunuz baktgnz yok bende dursun diye

Ya yetisemiyorm artik Ardaya ben zarar gelmesin diye ugrastikca beceriyo bi yerini acitmayi emeklerken eli kaydi yere agzini vurdu dudagini patlattı agzinin ici kan doldu zor sakinlestrdm artk elime telefon frlanda almiyorm uyanikken sadece emzrirken ne yapcagimi sasrdm pilim bitti

tutkku tutkku canımm tatlı arkadaşım biricik oğlunun doğum günü kutlu olsun hep beraber nice doğum günlerine erişin sağlıkla mutlulukla hayırla inşaallah:KK200:

Ya yetisemiyorm artik Ardaya ben zarar gelmesin diye ugrastikca beceriyo bi yerini acitmayi emeklerken eli kaydi yere agzini vurdu dudagini patlattı agzinin ici kan doldu zor sakinlestrdm artk elime telefon frlanda almiyorm uyanikken sadece emzrirken ne yapcagimi sasrdm pilim bitti

Oyy biz de o günlere gelince napacağız bakalım :/

Çok fena olmuşş :KK43:(

tutkku tutkku canımm tatlı arkadaşım biricik oğlunun doğum günü kutlu olsun hep beraber nice doğum günlerine erişin sağlıkla mutlulukla hayırla inşaallah:KK200:

Oy canim cook sagol,insallah hepimize gecerli bi duan :KK68:

I ilknurrr22 yaa
cok sevindim ya cok sukur kurtulmus.

Ne taktiklari gorunuyorsa iyi valla canim, ben ozellikle arkadaslarn cogunu.bilmiyorum keske zarflarda olanlari yazsaymisim.bir yere acemilik iste.

Yaninda bile dursan ,1sn baska yere bak olacagi varsa oluyor canim.Allah beterinden korusun.
Disleri cok hassas daha hemrn kanatiyorlar.

Son düzenleme:
Kizlar cok guzel gecti dogum.gunu cok sukur.
Ama giderken baya heyecanliydim ya aglama noktasina geldim.
Ayazim.aglamadi cok sukur,aksine pasta uflerken filan gulucukler sacti.
Sinan Akcil.sarkisinda dans etmeyi ihmal etmedik tabii /cok seviyor yeni sarkisini/.

Rabbim tum cocuklari korusun insallah, cok sukur bu gunlere geldik :KK68:

X