2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Iyidir canimm seni sormali
yoktun bayadir :)
İyiyim canım bende iş yerinde internet çok sıkıntılı saat 2-3 den sonra rahatça geliyor ama sabahları yok gibi neredeyse bende sonra sıkılıyorum bakamıyorum daha da taşınırsak yeniden sıkıntım biterse inşallah
Bende sana yazcaktm ne zamndir yoksun diye napysn canim nasilsin

İyiyim canım ne yapayım pek değişen bir şey yok sizler nasılsınız

Iyiyim canim Ardayla vakit geciriyorm aksama kadar :)

nehirnil111 oyle olunca zor ya
Yinemi tasinma olacak ,yanlismi anladim.yoksa :)

I ilknurrr22 oo bayadir uyumamis , ciksada rahatlasalar ya. Biz hala 4 disle kaldik
Hayır doğru anladın canım yeniden taşınıyoruz şaka gibi ama doğruOfisle depo ayrı yerdi böyle olmadı deponun olduğu yerden dükkan almışlar ofisi de oraya taşınayacağız iç dizaynı falan yapılıyor 1 hafta 10 güne gideriz

Oo cidden saka gibi
zor olur ya tam yerlestim alistim derken simdi sil bastan
ama tabi depo ayriysa oylede zor olur kisaca hepsi zormus simdi kolayi bulunmus artk sanirim

Oo cidden saka gibi
zor olur ya tam yerlestim alistim derken simdi sil bastan
ama tabi depo ayriysa oylede zor olur kisaca hepsi zormus simdi kolayi bulunmus artk sanirim

Evet kolayı bulundu ama yaşadığım işkence cabası neyse artık yine yaşayacağım

Kollarim koptu sagolsun esimdr hic yardımcı degil agladikca bide iceri gidin diyo saka gibi

Hadi ya :/ oyun vs oynamiyormu, oyalasin biraz.bari.
O zaman gunduzleri Arda uyudukca yatip dinlenmen hakkin valla hic laf etmesin sonra bisi yapmiyosn diye.
Yoruluyor insan yorulmazmi, evde olmak sanki yan gelip yatmak demek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…