2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Sagol canimm

Sen nasilsin
Çok şükür canım uğraşıyoruz işte..sen nasılsın?

ek gıda araştırması yapıyorum sordum mu daha önce bilmiyorum da bu ara çok unutkanlık oldu bende..:)sen kaçıncı ayda başlamıştın bi de ilk meyve mi sebze mi verdin?

Buna sukur canim.bende.

Benim.sutum.azdi o yuzden 4.aydan sonra basladim ama sutun varsa 5.aydan sonra hatta 6dan sonra basla derim.
Meyveyle baslamistim, elma,armut vs onlarla baslayabilirsin.
Zamanla havuctu,patatesti onlarida haslayip ezip.verebilirsin. Tabi sebzeyle aralari pek olmuyor hem tuzsuz olunca benimki.pek sevmiyordu yani.
Ama artik sofrada ne varsa yediriyorum,zaten o saldiriyor mecbur vereceksn

Anladım canım teşekkürler

Oh iyi bari hadi misil.misil uyusun insallah :)
Bugun izin gunum is yapmicm bi aksamligi yapayim yeter yorgunum yorgunnn
Biz markete gittik bide ardayi uyuttm smdi orayi yerlestrcem kollarm agriyo
Ne güzel insan işini bitirince rahatlıyor..Ya benim saçlarım o kadar çok dökülüyor ki taramak bile istemiyorum hep toplu
Bu aylarda dokuluyoms canim ama benmki o kadar cok dokuldu mu inan hatrlamiyorm bi doktora git istersen bu arada ek gidaya sutun varsa 5 ay btsn oyle basla ama agzina degdirerek tattirablrsn

Canim girip bi cvp yazamadim ondan :)hastanedeyiz suan nst bekliyiruz. Kizim dogum kanalina girmis cuma tekrar gel dedi. Karari veririz dedi :/ kanala girince ne zaman gelir acaba

Oy canim hadi hayirlisi
kanala girdiyse cumaya varmaz gibi geliyor bana.
Yavas yavas artinca zaten anlayacaksin canim sanciyi ayirt edebileceksin. Benim belimede agri geliyordu.
Rabbim yardimcin olsun edamm
Insallah en hayirli sekilde alirsin kizini kucagina
Cok heyecanlandim ama benn

Bazıları 4 bitince başlayın diyor..tattırırım ben de bişeyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…