2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Kız benim bebe güya 3.200dü 2.780 doğdu ultrasona göre sezaryene karar verme ama inşaallah bebeğin o kilodadır :)

Bence normali dene 40 haftanı doldur

Hakkında hayırlısı olsun canım

Son düzenleme:
Hayirlisi neyse o olur canim insallah bnde hep normal istedim ama kismet değilmiş

Bnde anliyorm gerçekten cok yoruluyo bi ara baska bi iste calisiyodu haftada bi gun izni vardi hep bana ayirirdi gezerdk birlkte ve cok daha iyiydik ama kendi istedi bu isi smdi ciksa ne is yapcakki yok is ona gore

Bnde anliyorm gerçekten cok yoruluyo bi ara baska bi iste calisiyodu haftada bi gun izni vardi hep bana ayirirdi gezerdk birlkte ve cok daha iyiydik ama kendi istedi bu isi smdi ciksa ne is yapcakki yok is ona gore

Oo izni yokmu , pazardami calisiyor.
Oyle olunca kat kat yoruluyor insan :/
Insallah hem kendisini hem sizi rahatlatacak guzel bir is bulur o zaman canim

PembeLokum cok sukur baristik canim.
3 .aksam barismis olduk ama 1 gun bile zor dayandigini falan soyledi yada ben oyle anladm

Bugun habire eski resimlere bakiyorum, ne anilar biriktirmisiZ ..
Rabbim yuvalarimizi korusun insallah

Istedigi zaman kullaniyo canm iznini bazen 2 gun gtmiyo bazn 1 hafta calsyo

Amin canım. . bana da eş korunması güvenilir gelmiyo nedense :))

Aynrn canim cok yoruluyo bazen acayip yogun oluyo dun sabah 6da gitti gece 12de geldi telefonda sinir kupuydu bana is bak internetten biktm bu isten gitmicem diye
Yani biraz da onu anlamak lazım canım, sabahın daha karanlığında işe gidip gecenin bir saatinde gelmek kolay değil..

Oyle tabi canim guzel isi vardi kendi birakti smdi bin pisman bakalm insallah iyi bi is bulur
İnşAllah gönlüne göre bulur canım çok zor çünkü... biz bile 8-5 çalışıyoruz ama yine de yoruluyoruz.
bu arada söyleyim söyleyim diyorum ardanın elleri de MaşAllah ne kadar tatlı.. Rabbim nazarlardan saklasın

Insallah canim ay sagol canim arda annesinin sacini basini yoluyo ellerle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…