2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Maşallah canım kilosu iyi olmuş..çatı muayenesinde benim de canım yanmıştı..çatın dar değil ama böyle kasarsan normal doğuramazsın dedi doktor bana.. nasıl kastıysam artık:/

benim çatım dar değildi ama 40 hafta bitti hiç sancım olmadığı için sezaryen oldum nasipte ne varsa o oluyor..

Hakkında hayırlısı olsun canım Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin sağlıkla inşallah♡

Kızlar spiral taktıran veya yakın çevresinde taktırmış olan var mı ben düşünüyorum ama korkuyorum en iyi yöntem bu gibi geliyor..

Ohoo ben neler diyorum canim yani insan bi dusunmez mi karim bana niye boyle diyo ben kendime ceki duzrn veriyim bi kendime geliyim diye yok adama etmedigim hakaret kalmadi valla bi okuyum dur bende cok imreniyorm dedigin gbi hep gezmelerdeler hep kocalari romantik hic mi evinizin isi yok yemek yapma derdiniz yok anlamiyorm ki

Ayni durumdayiz kendim konusuyorm kendim dinliyorm duvara konussm dile gelr. Bu nasl bi umursamaazlktir bilerekte ağır konsyrm ama yok adam tinlamiyo

Ayni durumdayiz kendim konusuyorm kendim dinliyorm duvara konussm dile gelr. Bu nasl bi umursamaazlktir bilerekte ağır konsyrm ama yok adam tinlamiyo
Canım bn senin kadar ağır konuşmuyorum, o kadar konuşsam sanırım daha beter olur.. Ama eşin hepten elini eteğini çekmiş gibi neden acaba.. Ama çok yoruluyor diyorsn ne bileyim işten de kaynaklı olabilir mi ki?

seker000 amin canim benim
Iyi oda, dogum gunu hazirliklari basladi evet, hic bisi anlamadim 1 yil ne ara gecti.. sanki daha gecen doguma gun sayiyordum.
Ben 6 kasim beklerken meger o 9 gun sonra yola cikacakmis :)

duman91 oh masallah daha yokmuydu gelen :)
O aslimda biraz ese, birazda karsidakine bagli.. hani diyemezlermi ikinizde calisiyorsunuz, zaman bulamiyorsunuz gidin cikin gezin vs vs.. biraz is kvye bakiyo aslinda.
Yatili gitmeniz zaten ayri bi olay :) zor ama.bebekle daha bi zordur eminim.
Ne diyelim duzelsinler insallah.
Bazen dusunuyorum, aksam o da dedi hani gezenteligi yok, ickisi sigarasi yok, daha ne istiyorsun. Bazi esler var mesela atiyorum diskoya gidiyor oyle olmasindanaa bu hali sanirim daha iyi.
Ay bilmem bilmem, aski yurutmek zaten zor ama evlilikle aski yurutmek ayri bi zormus ya

I ilknurrr22 bende cok agir konusuyodum ama defalarcada soyledm gerci ayrilalim diye ama bu kez ciddiye almis demekki, hos bende ciddiydim .Insan uzuntuden, sinirden ne soyledigin farkinda olmuyor.
O hastalik meselesiyle beni sandiindan cok uzdu cunki, sozlerini hala unutmuyorum.

Haha aynen duvara konussak dillenirdi.
Gezerken hersey bizdede guzel aslinda, pazar gunleri mesela sagolsun hakkini yemiyeyim gezmeye goturur, veya kafeye falan otururuz o zaman cok iyiyiz, ama ne oluyosa su eve girince oluyor.
Belkide internettekilerde surekli gezdigi icin iyidir

seker000 canim.bu arada dr spirali onermisti, ama burdan bazi yorumlar okuyunca vaz gectim.
Hem kanaman cok oluyor, hem %100 guvenilir degil cunki iliski sirasinda kayma ihtimali var.
Es korunmasi en sagliklisi gibi gorunuyor tum secenekler arasinda tabi o da ne kadar guvenilir tartisilir :)
Rabbim olmayanlara nasip eder insallah ne diyelim

ertesi gün yine çıktık ama eşim arkadaşlarıyla buluştu, bizde görümceyle kuaföre gittik kafeye oturduk ne yapayım yanii... eşimle yapmam gerekirken işte benimki de ayrı bir odun...
Dediğin gibi içkisi yok, sigarası yok, burda arkadaşı yok ki akşamları ya da hfta sonları çıksın gezsin, Çok şükür halimize:)

Romantiklik okulu olsa keske :)
Hos yine kazanamazlar okulu

Aynrn canim cok yoruluyo bazen acayip yogun oluyo dun sabah 6da gitti gece 12de geldi telefonda sinir kupuydu bana is bak internetten biktm bu isten gitmicem diye

Olabilir esim o kadar cok calisiyoki cok nadir gezyrz bide Benmki arabasiz gezmeyi sevmiyo gezince bizde cok iyi oluyorz dun 12de geldi eve gece inan hic aramadm yoklugunu

Az kalms ben 9 gun kala dogum yapmstm

MutluBulut_ bak doğuma giderken yaz bize mutlakaa :)))
Ben beklenen tarihe 13 gün kala sezaryem olmuştum 38+1 de :)

Kizlar durum yukarida yazdigim gibi kiziminda rahatu yerinde cok sukur gelmeye niyeti yok.
Tutkum temizligi ay basj yaptik ama :) barismaniza cok sevindim :)

Ya canim darsa hic zorlama arkadasimi 9 saat sanci cektrdkten sonra sezerysna aldilar doktorunla konuş dogrusunu o bilir banada alttab muayene eden doktor bu hastanin acilmasi olmaz demsti
Iste net biseyde konusmadi kuzum :/ hani net olsaydi

Yok kuzum ya :))insallah oylr olur canim.kotu durumda olsa soylerdi dimi tehlikeli sezeryan olmalisin dermiydi niyr net konusmadi diyorum :/ ayy cidden mi sevindim buna cunku dun cidden zordu dedim bu muayneyse dogum nasildir . Allah razi olsun tutkum.Insallah. ya ben normal normal derken bebegme zarar gelitse diyorum.Allah korusun

Evet cok ucu acik kafa karistirici.konustu net degildi. Allah razi olsun canim. Cuma ne diyecek bakalim.

Diymi nasip iste . benimde hic sanci olmayacak sanirim nst dumduz cizgi
Amin kuzum insallah Allah razi olsun

Kızlar spiral taktıran veya yakın çevresinde taktırmış olan var mı ben düşünüyorum ama korkuyorum en iyi yöntem bu gibi geliyor..
Komsum taktirmis canim 9~10 yil korumus ama ekstra bir yontem daha varmiydi bilmiyorum.cikarttirdi hemen hamile kaldi. Cokta detayini bilmiyorum ama canim :/

Olabilir esim o kadar cok calisiyoki cok nadir gezyrz bide Benmki arabasiz gezmeyi sevmiyo gezince bizde cok iyi oluyorz dun 12de geldi eve gece inan hic aramadm yoklugunu

Canim esim aksam erkek gorusuyle kendi tarafindan anlatti bu calisip, yorulma konusunu ve hak verdim.
Ki seninki cok daha fazla calisiyormus.
Kazanci iyidir belki evet ama hem kendi yipraniyor, hem sizi yipratiyor sadece bunun farkinda degil.
Eger istiyorsa is degistirme olasiligi varsa neden olmasin, eminim o zamam daha sakin olur.

MutluBulut_ hayirlisi kuzucum. Gelip gececek hepsi insallah.
Sagol bu arada canim, baristik cok sukur

Insallah kuzum. Kizimi saglikla alayimda kucagima insallah.
Bir daha sorun olmaz insallah canim ama sizin icin birbirinizi sevdiginizi dusunuyorum ben hepsi gececek insallah :)

MutluBulut_ 3,4 kez yapildi bana muayene ayni gun hepsindede canim yandi, ama dogum ani ona bakis daha rahatti .

Bebegine zarar verecek olsa kesinlikle soylerdi canim, birde bilirsin doktorlar artik hic ugrasmadan sezryana aliyorlar.
Senin yerinde olsam benim dr kesin alirdi kesip.bicmeye beni, daha ultrasondayken cunki kilolu, kafasi buyuk bilmem ne ameliyatla yapalim demisti cunki.
Yani tehlike olsa soylerdi doktorun merak etme. Bi dahaki gibisde daha netlesir hersey, tabi bu muayeneden sonra 1-3 gune dogumu baslayan cok var .
Bebek kendini o kadar guclu itiyorki zaten yeterli acilman olunca gayet basarabilirsin bence.
Korkma Allah buyuk, o ordan illa cikacak yani

MutluBulut_ 3,4 kez yapildi bana muayene ayni gun hepsindede canim yandi, ama dogum ani ona bakis daha rahatti .

Bebegine zarar verecek olsa kesinlikle soylerdi canim, birde bilirsin doktorlar artik hic ugrasmadan sezryana aliyorlar.
Senin yerinde olsam benim dr kesin alirdi kesip.bicmeye beni, daha ultrasondayken cunki kilolu, kafasi buyuk bilmem ne ameliyatla yapalim demisti cunki.
Yani tehlike olsa soylerdi doktorun merak etme. Bi dahaki gibisde daha netlesir hersey, tabi bu muayeneden sonra 1-3 gune dogumu baslayan cok var .
Bebek kendini o kadar guclu itiyorki zaten yeterli acilman olunca gayet basarabilirsin bence.
Korkma Allah buyuk, o ordan illa cikacak yani

Insallah kuzum. Kizimi saglikla alayimda kucagima insallah.
Bir daha sorun olmaz insallah canim ama sizin icin birbirinizi sevdiginizi dusunuyorum ben hepsi gececek insallah :)
Insallah canim tek dusunce o oluyor zaten, onu gorunce herseyi unutuvereceksin :)

Sevgi ustesinden gelir insallah herseyin :)

Çok sevindim cnm artık düzelirsiniz inşaallah

Kaç gün küs kaldınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…