2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Canim cok cok haklisin. Sen kizini yaz kis demeden birakip calismaya gidiyorsun.. Bu kadar zenginse sana calismana gerek yok desin madem. Birgun anlar kesinlikle ama yillarda gecmis olur :/ iyice kazik yrmeden anlamazda :/ Allah yardimcin olsun canim. Sen isten ciksan kafan rahatlar oda para veremez dicem ama memursunda birakmakta istemez insan :/

Allahımın gücüne gitmesin ama bugün ilk defa memur olduğuma pişman oldum.. Sonra kendime geldim tövbe tövbe dedim çok şükür tabi ama gerçekten yoruldum... Elim kolum tutmuyor gibi sadece elifi düşünüyorum başka hiçbirşey değil..

Canim benm herkesin baska bi sorunu var iste hepimizin sinavi ayri bende hep disardan keske ailesine duskun olsa onun icin tartissak diyodum demek ki oyle olmuyoms Allah hepimizin sonunu hayir etsin bende istyrm bosanmak ama olmuyo iste ortada cocuk var bosansamda omur boyu bi baglantimiz olcak yine rahat edemem diye dusunuyorm

MutluBulut_ iyi canim bende kahvalti yapicam, halilari silkmem lazim kisin coraplardan hanire bisiler yapisiyor ozellikle koridordakilere supirge bile cekmiyor sinir oluyorum

duman91 canim ya of ne desem, dedigin gibi kelimeler yetesiz kaliyor zaten..
Sizin isin icinde para mevsuzuda var, keske oyle yapmasa .Baskalari icin degilde, kendi yuvasi icin biriktirse o paralari.
Insan o an bosanmayi dusunuyor evet, ama sinirliyken karar vermemek en iyisi.
Rabbim yuvalarimizi korusun diyecek pel.bisi yok baska

MutluBulut_ iyi canim bende kahvalti yapicam, halilari silkmem lazim kisin coraplardan hanire bisiler yapisiyor ozellikle koridordakilere supirge bile cekmiyor sinir oluyorum

duman91 canim ya of ne desem, dedigin gibi kelimeler yetesiz kaliyor zaten..
Sizin isin icinde para mevsuzuda var, keske oyle yapmasa .Baskalari icin degilde, kendi yuvasi icin biriktirse o paralari.
Insan o an bosanmayi dusunuyor evet, ama sinirliyken karar vermemek en iyisi.
Rabbim yuvalarimizi korusun diyecek pel.bisi yok baska

Olay sadece maddi değil, artık bana karşı hareketleri tavırları konuşmaları çok farklı.. Sürkli çocuk azarlar gibi kızmalar bağırmalar. Ama istemiyorum sevmiyorum.. Ne kadar devam ettirebilirim bu mutluluk oyununu bilmiyorum..

Iste o azarlama olayi cok kotu.
Insan evin annesi, esi, kadini olarak degilde resmen oylesine yasayan biri, bakici gibi hissediyor kendini.

Zaten isten geldiklerinde 1,2 saat vakit gecirebiliyorsun e ondada biraz sevgi,saygi goster zor degil. Kadinina sevildigini hissetireceksinki sende karsiligini bulasin.
Yapanlar gayette guzel yapiyor, cocuguna ayri sevgi, esine ayri sevgiyi gayette guzel verebiliyor.Dedigin gibi bi sure sonra maddi kismi geciyorsun zaten

aynen öyle hissediyorum.. her günümüz aynı...
şimdi birde mesaj atmış, "surat asıp kafana göre gidiyorsun ben istediğimde istediğimi yaparım mı diyon, bak kin herşeyin önüne geçiyormuş " diye... elimde kalacak yaaa.. kin duyduğumu sanıyor neye kin duyucam acaba.. konu çok farklı yerlere gidicek biliyorum o yüzden cevap yazmadım.. Tabi hafta sonu anasına götürcek şimdiden düzelmesi lazım.. Aman onlar anlamasın bişey.. Annem kaç gündür perişan onu önemseyen yok tabi... Hiçbirşey umrumda değil sadece kızımı düşünüyorum o kadar..

Canim insallah duzelir demekten baska birsey gelmiyor elden :/

Halimi kalitesiz supurge mi canim :/ annemlerdeyken halilardan biri kalitesizdi ne varsa uzerine toplar mumkun degil supurgeyle temizlenmezdi cok sinir bozucu

O azarlama olayi bizdede var canim bende bagirip çağırıyorum azarlyrm oyle yapinca zaten gordugum 2 3 saat ondada gelip evin huzurunu bozcaksan gelme diyorm

O azarlama olayi bizdede var canim bende bagirip çağırıyorum azarlyrm oyle yapinca zaten gordugum 2 3 saat ondada gelip evin huzurunu bozcaksan gelme diyorm
eve giderken arabada yine tartıştık, önceki gün de ben ona bağırmışım, annem evdeyken... Ya sadece bir kere değil ki, en iyisi konuşmayalım böyle daha iyi dedim.... Yoruldum çünkü cidden..

eve giderken arabada yine tartıştık, önceki gün de ben ona bağırmışım, annem evdeyken... Ya sadece bir kere değil ki, en iyisi konuşmayalım böyle daha iyi dedim.... Yoruldum çünkü cidden..
Ayni evin icinde konsmadan da olmuyo ki iste mecbur kaliyosn

MutluBulut_ oylemi sanirim halidan . Mutfaktakiler o kadar degil.
Simdiki aklim olsa alirdim ince bisi hem yikamasi kolay olurdu.
Tabi kullanisa degil, durusuna bakiyor insan acemilik iste

duman91 I ilknurrr22
Gecenki olaydan sonra inanin sey dusundum hani aldatsada bosanmak icin elle tutulur bir nedenim olsa diyodum o derece insani uzuyorlar.
Sizi nilmiyorum ama ben cok safim.heralde hemen iki canim cicim lafina kaniyorum simdide pisman oluyorum oyle ayrilmayi dusundugum icin.
Boyle yapinca biliyorum birsey duzelmiyor, sadece olanlarin ustunu ortuyoruz bir sonraki tartismaya kadar.

Dusunuyorumda kendi adima gercekten cok sey istemiyorum yeterki iyi davransin bana, cocuk gibi azarlayip aglatmasin.
Ayaz dogdugundan beri tamamen uzaklasti benden mesela, haliyle buda bende bir bosluk yaratiyor ister istemez tekrar eskisi gibi ilgili olmasini istiyorum.
Sanirim evlatla es sevgisini ayni hizaya koyamiyorlar.

Fatmacim iste islerine gelince hemen gonul almayi biliyorlar, demissin ya hafta sonu kv gidecegiz diye.
Annen biliyormu kavgalarinizi? Belkide annenin Elife bakmasinami tepkili ordandami biraz huysuzlaniyor acaba

Aynen canim arda dogdugndan beri butun ilgisini sevgisini ona gosteriyo dun fotograglarimiza bakiyodm nisanliyken askla bakiyoms resmen biz surekli el ele tutusurduk hic birakmazdi elimi otururken bile smdi yuzume bakmiyo

Kp ye doğum günü msjı yazma salaklığı ettim gene boş bulundum ya

Geçen sene de yazmıştım msj görmüştü ama cvp vermemişti (görüldü bilgisi oluyor ya)

Bu sene de boş bulundum yazdıö gene görüldü gene cvp yazmadı

Oğlu hatırlamıyor ben hatırlayıp kutluyorum bir de

Aynen canim arda dogdugndan beri butun ilgisini sevgisini ona gosteriyo dun fotograglarimiza bakiyodm nisanliyken askla bakiyoms resmen biz surekli el ele tutusurduk hic birakmazdi elimi otururken bile smdi yuzume bakmiyo

Fena tartistik simdi..ilk defa aglamadim, aglayasim yok..

Kono konuyu acti, ilgisizlige geldi, gecenki beni uzdugu sirada ayrilma dusuncemi soylemis oldum agzim bos kalmis.gibi ona takti.
Halbuki simdiye kadar kackez soylemostim yuzune evlendigime pismanm falan diye.
Takacak yer ariyordu herhalde, zaten dunden beri iyiydik uzun bile surmustu iyi anlastigimiz.
Simdi ayri yatiyor.
Ayrilmayi dusunuyosam gideymisim, demekki ilgi gosteren biro olsa hemen ona gidecekmisim, iyilissizmisim, o bana ilgi gosteriyomus vs vs yine sacma sapan laflar.
Odun bildigin odun, her kadin gibi sevildigimi hissetmek istiyorum hepsi bu.
Dedigin gibi eskiden cok baskaydik bizde, resimlerde bile yuzumde huzur var resmen, onada gostermistim hatta ne kadar degismisim dogumdan sonra.
Beni yipratan ayaz degil, onun bu tavirlari.
Resmen en ama en guzel yasayabilecegimiz donemi zehir etti bana.Lohusayken bile neler soyledi, ama ona gore lohusalikmis, duygusallikmis oyle seyler yok.
Ben ev isi yapmiyomusum, o yapiyomus / 2 kere sabahlari supurgeyi acti onu kasdediyor herhalde/. Hakkimi yemiyeyim yardim ediyor bazen ama cogu kez soylene soylene
Hepsini gectim hic bisi bile yapmasan cocuga baktigin bile yetiyor insana , ya ben evin isini yapicam diye pesimde ayazi aglatarak yapiyorum, yavrum kucagima gelmek.istitor, ben sirf laf duymayayim diye bazen neler yapiyorum.
Bu kez alttan almayi dusunmuyorum, oda almazsa bu kez ciddi yere gidiyor isimiz.. Bayadir takilmamisti boyle.

Kimseye iyilik yaramiyor.. bencil olacaksin, sadece kendini dusuneceksin iste o zaman el ustunde tutulacaksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…