2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Orjinal anne 4.bebeğini de getirmiş dünyaya hayırlı olsun darısı başımıza diyelim:)

duman91 tutkku kizlar ya ben ardaya yemek yedirmekte zorlanıyorum gerçekten mesela kahvaltida neyi ne kadar yiyo sizinkiler bana mi az geliyo acaba
Canım şimdi sen blw ile beraber gidiyorsun ya o yüzden sana da öyle geliyor olabilir.. Elif 2 domatesin içi, 1 dilim salatalık, kibrit kutusu büyüklüğünde peynir (en az) 2 zeytin, 2 yemek kaşığı erik marmelatı, 1 çay kaşığı vişne reçeli, yarım yumurta sarısı, 1 -2 yemek kaşığı yoğurt (bazen) ve ıhlamur içiriyorum.. Bu arada bizim kız baya iştahlı ama bir o kadarda hareketli, saniye yerinde durmuyor o yüzden hepsini eritiyor:)

MutluBulut_ hayirli zamanda gelir insallah canim.
Beklemek zor su zor gunler, Rabbim.kolay dogum.nasip eder insallah

PembeLokum ya masallah ama 4 cocuklada cok zordur ya, kasim.annelerinde var 4 cocuklu kadin kafayi yemek uzere :)
Ikisi okula gidiyor buyukler ama onlarada ayri ilgi gerekiyor derslerine vs..
Annelik Zor ama Rabbim.kolayini veriyor yinede.

I ilknurrr22 canim yavastan blw yontini biraksan birakmazmi.acaba, Ayaz blw uygulamadigim halde artk kendi kasikla yemek istiyor mesela hani ilerde yemez diye dert etme hevesli oluyorlar kendileri yemeye. Blw ile gercekten yeseler bile doymuyolar bence.
Ne yedigine gelirsek mesela bu sabah 3 tane ekmek icini dogradigim tarhana yedi peynirle.
Masallah yani guzel yiyor ama Fatmanin dedigi gibi cok hareket yuzunden kilo alamiyor .Tabi bazen onunda cani istemedigi zamanlar olup agzini bile acmiyor. Belki disler sIkinti veriyordur seninkine.

Kahvaltilik tarzi pek veremiyorum bir ara yediriyodum ama yine versem iyi olur

Canım sabah çorbadan ziyade kahvaltı tarzı versen daha iyi değil mi çorbayı öğlen versen?

Amin canim insallah :)

Canım sabah çorbadan ziyade kahvaltı tarzı versen daha iyi değil mi çorbayı öğlen versen?

Sabah corba tarhana disinda vermiyorum aslinda, genelde pankek,yumurtali ekmek, bazen sut vs veriyorum.
Kahvaltilik denedik bir ara sevdi sevmesinede pek istahli yemedi.
Yine vermeyi denemeliyim haklisin.

Bu arada yumurta sarisinin tamamini verebilirsin artik, fazlami geliyor yoksa?
Ben 8-9.a yda falan tamamini vermistm, 10.aydan sonrada beyazini verdim cok sukur alerji yapmadi.

Bu aralar masada ne gorse parmayigla gosterip yemek istiyor sanirsin ac birakmisim 10 gun , bildigin saldiriyor bir yemesi var aman yesinler , sisman olmasada olur :)

Oo masallah bu kadar yiyosa arda cok az yiyo blwyi biraktiim nerdeyse onune koyuyorm biseyler ama oyalansin diye yani mesela bugn yumurta hasladim 2 bebe biskuvisi yarm yumurta 1 cay kasigi pekmez az biseyde ceviz koydum icine 4 5 kasik yedi mi blmyrm 3 kasikta labne peynir salataligi koyuyorm onune bi dilim btmiyo mesela oglende minicik bi kase sebze corbasi verdm 5 6 kasikta yogurt mama sandalyesinde yemiyo bu arada otrma odasinda yerdenotururken yediriyorm onune bsyler koyuyrm kasik tepsi oyaliyorm
Canim blwyi nerdeyse biraktm yani cunku gece o kadsr sık uyaniyo ki farkettm ki yemek yedirdgm zaman daha az uyaniyo bide pure corba tarzi seyleri sevmiyo taneli yemek istyo muzu ben yerken agzini aciyo isirip isirp yiyo biraz uzatyrm bu arada ben beyazini vermeye basladim cok sukur alerji olmadi bizdede

Haha gordm ben 4 tane dusunemiyorm oda profilini bi kapatiyo bi acıyo ben takip etmyrm sevemedm kadını yaa

Ben de çocuklarını seviyorum çok şekerler:)

Aa kim ki o 4 çocuklu olan:)
Haziran annelerinde de var 4 çocuklu o da çok zor diyor onun da 2 tanesi okula gidiyor üstelik

Hamımlar ek gıdaya ne zaman başladınız? Benim Gülüm 4 ay 5 günlük ben henüz başlamak istemiyorum

Emzirmek için çok acı çektim zaten emzirmel rahatlık yani hiç ek gıda ile uğraşasım yok :)

I ilknurrr22 bu arada benim sol göğsüm hala çok acıyor geçmedi acısı ya :) 4 ay oldu :))

Daha erken canim ben 6 ayi dolunca basladim 5 bucuk aylikkende tatttirmaya baslamstm valla canim benim sag gogsumun ucu yok sekilsiz yani meme ucu gbi durmuyo parcalanmisti ne diyim bilemedm bu arada cocuklarina bisey diyemem tatlilar ama kadini sevemedm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…