2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Sabah corba tarhana disinda vermiyorum aslinda, genelde pankek,yumurtali ekmek, bazen sut vs veriyorum.
Kahvaltilik denedik bir ara sevdi sevmesinede pek istahli yemedi.
Yine vermeyi denemeliyim haklisin.

Bu arada yumurta sarisinin tamamini verebilirsin artik, fazlami geliyor yoksa?
Ben 8-9.a yda falan tamamini vermistm, 10.aydan sonrada beyazini verdim cok sukur alerji yapmadi.

Bu aralar masada ne gorse parmayigla gosterip yemek istiyor sanirsin ac birakmisim 10 gun , bildigin saldiriyor bir yemesi var :KK48: aman yesinler , sisman olmasada olur :)
Canım hepsini yediği de oluyor. Ben genel olarak dedim. Çeşit çok olunca bu sekilde:) yesinler yesinler büyüsün ler minnoslar

Oo masallah bu kadar yiyosa arda cok az yiyo blwyi biraktiim nerdeyse onune koyuyorm biseyler ama oyalansin diye yani mesela bugn yumurta hasladim 2 bebe biskuvisi yarm yumurta 1 cay kasigi pekmez az biseyde ceviz koydum icine 4 5 kasik yedi mi blmyrm 3 kasikta labne peynir salataligi koyuyorm onune bi dilim btmiyo mesela oglende minicik bi kase sebze corbasi verdm 5 6 kasikta yogurt mama sandalyesinde yemiyo bu arada otrma odasinda yerdenotururken yediriyorm onune bsyler koyuyrm kasik tepsi oyaliyorm

Canim blwyi nerdeyse biraktm yani cunku gece o kadsr sık uyaniyo ki farkettm ki yemek yedirdgm zaman daha az uyaniyo bide pure corba tarzi seyleri sevmiyo taneli yemek istyo muzu ben yerken agzini aciyo isirip isirp yiyo biraz uzatyrm bu arada ben beyazini vermeye basladim cok sukur alerji olmadi bizdede
Evet canım yiyor. Maşallah iştahı çok iyi ama dedigim gibi çok çabuk eritiyor.
Ben eline salatalık da veriyorum bi ondan yiyor bi ben ne verirsem ondan:) Canim olsun yavaş yavaş alisir.belkide yeme kapasitesi o kadar

Evet canım yiyor. Maşallah iştahı çok iyi ama dedigim gibi çok çabuk eritiyor.
Ben eline salatalık da veriyorum bi ondan yiyor bi ben ne verirsem ondan:) Canim olsun yavaş yavaş alisir.belkide yeme kapasitesi o kadar
Cok emiyo canim surekli meme istyo yemek yemeyim emiyim diyo oylede olmuyo iste

Cok emiyo canim surekli meme istyo yemek yemeyim emiyim diyo oylede olmuyo iste
Ay maşAllah ona canım, bizim ki çoktan bıraktı ben arada veriyorum hadi 2-3 damla bile olsa faydasını alsın diye ama o çok yavaş geldiğini anlayınca hiç uğraşmıyor kavga ediyor benle:)

Ay maşAllah ona canım, bizim ki çoktan bıraktı ben arada veriyorum hadi 2-3 damla bile olsa faydasını alsın diye ama o çok yavaş geldiğini anlayınca hiç uğraşmıyor kavga ediyor benle:)
Benmki dogdugundan beri memeyle ask yasiyo:KK70: ama blmyrm emerek uyuyo hala bide ona cozum getirmeye calsyrm tam gozleri kapaniyoken cekyrm memeden yanina uzanip pispisliyorm

I ilknurrr22 Emdigi icin bence emmek daha kolay geliyor canim.
Zamanla alisir herseyden bol bol yemeye. Kilo artisini bi takip edersin, baktin alamiyor emmeyi bir sekilde mecburen azaltirsin.
Bu arada mama sandalyesinde yemiyorsa, birak nerde istiyorsa orda yesin. Benimki ufak arabasi var oraya oturtup yediriyorm, cani sIkilinca pesinden kosturuyorm o nereye giderse. Yani yeterki yesin modundayim.

duman91 duman91 masallah o zaman :)

PembeLokum PembeLokum mambur diye bir kadin canim.
Zor olmazmi hic, baksana biz daha 1 cocukta cöktuk :)

Ek gida icin erken daha bence canim, 5.ayina bari baslasin tattirmaya baslarsin.
Benim.sutum az oldugu icin erken baslamistim 5.ayi bekleyemedim

3 gundur acayip mide bulantisi cekiyorum, cok cok fena hemde, yemek yiyemiyorm, mutfaga giresim yok :KK43:
Hamilelik olasiligi yoktur ama neden boyleyim anlamadim, vucudumdada bisi isirmis gibi her yerim kasiniyor kirmizi kirmizi oldum.
Yumurtlama donemindeyim, mide bulantisi o yuzden olabilirmi acaba varmi bilginiz ?

I ilknurrr22 Emdigi icin bence emmek daha kolay geliyor canim.
Zamanla alisir herseyden bol bol yemeye. Kilo artisini bi takip edersin, baktin alamiyor emmeyi bir sekilde mecburen azaltirsin.
Bu arada mama sandalyesinde yemiyorsa, birak nerde istiyorsa orda yesin. Benimki ufak arabasi var oraya oturtup yediriyorm, cani sIkilinca pesinden kosturuyorm o nereye giderse. Yani yeterki yesin modundayim.

duman91 duman91 masallah o zaman :)

PembeLokum PembeLokum mambur diye bir kadin canim.
Zor olmazmi hic, baksana biz daha 1 cocukta cöktuk :)

Ek gida icin erken daha bence canim, 5.ayina bari baslasin tattirmaya baslarsin.
Benim.sutum az oldugu icin erken baslamistim 5.ayi bekleyemedim
Bende yeterki yesin modundayim butub halilara doktuk yemegi tek yesin diye her yeri deniyorm ama yok odada 3 4 kasik anca yiyo acikiyo eminim 3 gun guzrl yedi gece uykusu biraz daha duzeldi napcam bilmiyorum

3 gundur acayip mide bulantisi cekiyorum, cok cok fena hemde, yemek yiyemiyorm, mutfaga giresim yok :KK43:
Hamilelik olasiligi yoktur ama neden boyleyim anlamadim, vucudumdada bisi isirmis gibi her yerim kasiniyor kirmizi kirmizi oldum.
Yumurtlama donemindeyim, mide bulantisi o yuzden olabilirmi acaba varmi bilginiz ?
Hoc bi fikrim yok canim usuttun mu acaba

Bende yeterki yesin modundayim butub halilara doktuk yemegi tek yesin diye her yeri deniyorm ama yok odada 3 4 kasik anca yiyo acikiyo eminim 3 gun guzrl yedi gece uykusu biraz daha duzeldi napcam bilmiyorum

Doyunca ve yorulunca kesinlikle daha guzel uyuyorlar. Disarda yedirmeyi denedinmi kediydi kopekti derken disarda iyi yiyordu benimki yazin.

Usutmektendir insallah

Geçmiş olsun canım hava değişimindendir belki..etkileniyor insan ister istemez

O kadar yoruldum ki anlatacak birşeyim bile kalmadı sanki.. boşanmak istiyorum, elifi yalnız babasız büyütmek de istemiyorum, onun gözlerindeki o ışığı görünce. Böyle saçma bi nedenle de boşanılmaz.. Ama sevmiyorum sanırım eşimi....

O kadar yoruldum ki anlatacak birşeyim bile kalmadı sanki.. boşanmak istiyorum, elifi yalnız babasız büyütmek de istemiyorum, onun gözlerindeki o ışığı görünce. Böyle saçma bi nedenle de boşanılmaz.. Ama sevmiyorum sanırım eşimi....
Canim benim ya duzeldi saniyordum sorunlarinizin :/ yeni.bir tartismami oldu. Hos her evde oluyor tartisma ama belki daha yeni sicak oldugu icin boyle dusunuyorsundur :/

Canim benim ya duzeldi saniyordum sorunlarinizin :/ yeni.bir tartismami oldu. Hos her evde oluyor tartisma ama belki daha yeni sicak oldugu icin boyle dusunuyorsundur :/
Sürekli ailesine toz kondurmaması ve bana her defasında bağırıp çağırmasından sıkıldım.. Ki benden gizli gizli paralar gönderir, krediler çeker... Bütün bunlara hiçbirşey demediğim halde.. Gözü yaşlı sabahın köründe kızımı bırakıp işe geliyorum buna rağmen birşey demiyorum.. Olay sadece ailesi de değil halası vs de dahil..Ben evlendim evleneli aileme tek kuruş vermedim. yeri geldi borçlarımızı ödediler, kömürümüzü odunumuzu aldılar.. Ama sıkıldım gerçekten sıkıldım... Sevmiyorum artık, kendinden acayip soğuttu...

X