2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ben diyorum bazen sen gelmeden Ayaz uyumus oluyor, bazen 1,2 saat bakmakla babalik taslama bana diye bu lafi neresinden anliyor tahmin edin.
Eve bez parasiydi bilmem neydi nerden geliyomus, ne icin calisiyomus.. sanki isine laf eden oldu, halbuki babaligina laf ettim.
Tum gun bakan benim, iyi bakmiyosun diye laf yiyen benim , haksiz yere uzulen yine benim..

Aynen canım akrabalarımın gelinlerine bakıyorum da burunlarından kıl aldırmıyorlar bizde de böyle aptallıkta sınır yok

El ustunde tutuyolar ama degil mi?
Oylelerine her zaman iyi davranilir.
Kimse haksizlik yapmakta sinir tanimaz oldu.

Bosver buyuklugunu yapmissin, 2.defa dogumbgununu kutlamissin bir daha bilirsin isini.
O seninkini kutluyormu?

El ustunde tutuyolar ama degil mi?
Oylelerine her zaman iyi davranilir.
Kimse haksizlik yapmakta sinir tanimaz oldu.

Bosver buyuklugunu yapmissin, 2.defa dogumbgununu kutlamissin bir daha bilirsin isini.
O seninkini kutluyormu?

Geçen sene yazmıştı "doğum günün kutlu olsun" diye bu sene bir şey yazmadı

duman91 I ilknurrr22 tutkku
Ah bi çare bulsam da söylesem sizlere çok üzülüyorum nolacak böyle Allah hayır etsin huzur versin yuvalarınıza

Dua etmekten baska pek caresi yok aslinda.. hakkimizda hayirlisi.
Tek uzuldugum tartisma sebepleri cok ama cok sacma ,degmeyen seyler icin uzuyorm kendimi.
Hayirlisi

Bu arada bosver uzme sende kendini.
Belki mesaj iletildi ama okumadimi
Gerci whatsapptan fln attiysan dedigin gibi mesaji acinca belli oluyor okudugu.
Herkes ayri kafada cidden hrkez bi garip anliyamiyorum kimseyi artik

Aglama zaten canim degmez bunlar icin hayırlısı olsun hepimiz icin ben her zaman dua ediyorum Allahim biz mutlu olamicaksak eger bi cikis kapisi goster bana daha fazla çekmeyim diye dedigin gbi gecen gun Ardayi kanguruya taktim oyle ev supurdum omuzlarim koptu tek onada laf soylemesin diye yapıyoruz ama yine duyuyoruz

Bez almakla baba karin doyurmaklada es olunmuyo malesef

duman91 I ilknurrr22 tutkku
Ah bi çare bulsam da söylesem sizlere çok üzülüyorum nolacak böyle Allah hayır etsin huzur versin yuvalarınıza

Amin canım amin... Biz düzeldik gibi ama tekrar tekrar söyledim bu şekilde devam etmeyeceğini, öfkemin ve kırgınlığımın geçmediğini söyledim.. Umarım mesajım iletilmiştir ama pek sanmıyorum

I ilknurrr22 uzuntu busabah fena vurdu, basim.catliyor zor uyudum gece zaten.
Hayir simdi onu guzel guzel ise gondermek varken, boyle olmasi neden.
Biz ayrilsak bile rahat birakmazki beni, hatta Ayazi elimden almak icin adim.gibi eminim.herseyi yapar.
Kaldiki ayrilip zamanla evlenenler varya baskasiyla, bizimki aksam tehtid ediyor birde .
Beyinsiz ben seni sevmemis olsam sana katlanirmiyim, sana kim katlanir benden baska ama anlayana iste
.

Aynen bez getirmekle babalik oluyor, cok sukur calisiyor ona laf etmedim zaten.
Madem tum gun yoksun evde , evde oldugun 1,2 saatini iyi degerlendir, biraz Ayazla oynamakla baba oldum.yorgunmus 1 yildir hepmi yorgunsun bu ne yorgunlugudir boyle.

Mutella hayirdir kuzum?
Duruyor grup Gizeme soyle alsin

Biz onlara katlaniyoruz bnm esime göre de hep o haklidir mahkeme cocugu her turlu bize vercek anneye muhtac suanda ama bunlara guven olmaz mahkemede bizi.kotulerler iyi anne degl diye

Biz onlara katlaniyoruz bnm esime göre de hep o haklidir mahkeme cocugu her turlu bize vercek anneye muhtac suanda ama bunlara guven olmaz mahkemede bizi.kotulerler iyi anne degl diye
Aynen kotulerler.
Allahim o yollara dusurmesin insallah hic birimizi, insallah akillarini baslarina alirlar.
Cok zor boyle ayni evin icinde yabanci gibi yasamak ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…