2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ciddimisin oha yani :/
cocuk yapmaz onun yaptigini, gunun varsa kalk kendin yap ne isin var Allahim senin kv iyice çıtayi aşmis soyleyecek soz bulamiyorum
yok ya gercekten suskun olmak hic ama hic iyi degil, en iyisimi.acacaksin agzini yuzune yuzune soyleyeceksin herkese ama nerde bizde o çene..

Acma acma canim dustayfim dersin dusta olmasanda aa iyi olmus ama bizim bu evde kapida anahtar varken bile esim aciyo garip ama niyr boyle anlayamadik :/

Aynen canim diyemiyorum iste bide misafir vardi yani onlarin yaninda dedi insan utanir biraz ama yok bu arada bende hasta olcm heralde burnum akiyo bi halsizlik var üstümde

Yok anlam veremiyorum artik delicemm
Ayaz biraz agladi haliyle burnu akti coook hafif Allahim demwdigini birakmadi yine.. onada gecmiste,yok neden diger odada yatmamisimda,o onu korumak icin ugrasiyomusta, kendimw dikkat etmedigim icin hasta olmusumda,cok iyi yapmisimda.. bi ton laf yine. Ayaz tum gun yanimda, evde maske takiyorum bana durmus maske tak diyor taktigimi bildigi halde. Evdemisinde ne yaptigimi biliyosun. Bi simdi takmadim sabah

Acma acma canim dustayfim dersin dusta olmasanda aa iyi olmus ama bizim bu evde kapida anahtar varken bile esim aciyo garip ama niyr boyle anlayamadik :/

Ilknurun dedigi gibi yan cevir canim, dik sekilde durursa aciliyomus.
Bu celik kapilarin adi celis sadece yani, anahtati kapida unuttuk.mesela esim.kac kez anahtarsiz acti kapiyi dusun.
O yuzden kilitliyorm artik nasil olsa disardan acilabiliyor anahtarsiz bile.
Hirsiza kapi yok o.ayri konu ama Allah korusun artik.ne yapalim

I ilknurrr22 insallah olmazsin canim. Seninki kiziyormu, hani beklenir hersey onlardan.
Hayir odunuz sanki, hic hasta olamayiz.. neyin kafasinda anlamiyorum uzulmekten baska bisi yapamiyorum dunden beri yine Elimde olan bisi degilki of . Parkta 3 tane hasta anne, ikisinin bebebkleride hastaydi ee onlaradami esi.boyle yapiyor. Kuzenime.anlattm sasti.kaldi, onunda esi ilk cocuguna boyle pimpirikliymis ama ne kadar uzerine dusersen 9 kadar seni bulur iste

Canım o oteli bende çok beğeniyorum fotolardan.. Maşallah ne güzel yapmışsın... Evet insan büyüdüğünü işte o zaman anlıyor.. Bu arada sorması ayıp olmasın ne kadara rezervasyon yaptılar bende çok istiyorum çünkü

Canım çok geçmiş olsun, bizde elifle atlattık tam kurban bayramında.. Valla kimi taaa annenlerin oraya bandırmaya götürdün denize soktun o yüzden hastalandı dedi, kimisi ince giydirdin dedi.. Valla hiçbiri umrumda değil ben kendimi biliyorum.. Kızıma ve kendime ne kadar dikkat ettiğimi biliyorum.. gece 40 kere kalkıp üstünü örtüyorum vss.. Hiç takmadım yani anlayacağın.. Kimse ayazı senden daha fazla düşünemez bu babası olsa bile... Böyle yaparak çocuğunu çok önemsediğini senin dikkat etmediğin imajını yaratıyor afedersin ama ezmeye çalışıyorlar.. hiç kusura bakmasınlar öyle 1-2 saat görüp sevmeyle baba olunmuyor maalesef.. Azcık ilgilenmek gerek lafla değil ama.. Canım sözüm sadece sana değil bütün baba! lara:)) Üzme tatlı canını salgın var zaten herkes hasta

Yok caanim ardaa 2 aylik felndi o zamn bi grip olmstm annemi cagrdm cocukla ilgilensin ben emzrmeden emsrmeye aliyim sadece diye hatta biraz Arda hapsurmya baslamsti. Ama bisy demedi demesin bi zahmet

Aynen oyle 5 10 sevmeyle babalik yaptigibi saniyolar dun esime cocuga bak mutfagi toplicsm diyorm beni çağırıp duuryo ayaga kalkti bak duscek ben karismam duserse al yanina gotr diyo ee ben bulasik mi toplayip cocugun pesinden mi kosuyum

Aynen oyle 5 10 sevmeyle babalik yaptigibi saniyolar dun esime cocuga bak mutfagi toplicsm diyorm beni çağırıp duuryo ayaga kalkti bak duscek ben karismam duserse al yanina gotr diyo ee ben bulasik mi toplayip cocugun pesinden mi kosuyum
Yok ben o konuda hakkını yemeyim, ben bi iş yapacaksam temizlik vs bakıyor elife.. Mesela dün annemle sarma sardık eşim de elife baktı.. zaten uykusu gelmişti uyuttu, sonra çay koydu bize falan.. çok iyi çok hoşda bu ailesine aşırı düşkünlüğü bizi yıpratıyor hem maddi hem manevi.. herkesn bir imtihanı var işte şu 3 günlük dünyada... Rabbim sabır versin

Ilk dogdugu zamanlar bakiyodu heves miydi artik blmyrm bide o zaman daha kolaydi bakmasi hareket etmiyo tabi smdi yerinde durmuyo gercekten cok yorucu bi bebek kucak istemiyo ama surekli bi yere gidiyo duvardan bile tutunup ayaga kalkiyo sonra dengesini kaybediyo pesinden kosmak zorundasn surekli

Aynen canım sürekli bi hareket halindeler.. Oturduğun yerden bakamazsın yanii.. Eee onlarda işten yorgun geliyorlar birde peşinde mi gezicem, sen zaten bütün gün evdesin düşüncesindeler.. Rabbim can sağlığı versin..

duman91 haklisin canim ama dedikleri batiyor artik, kizamiyorum cunki cook uzuluyorum, cok.kafama takiyorum.
Aynen oyle isten gelimceye kadar bazen Ayaz uyumus oluyor, gece bir alip yanima getiriyor sagolsun, birde sabahbise gitmeden goruyor sonra cocuk.bakmis oluyor.
Cay koymus, ihlamur cayi Ayazada ver diye bardaga hazirlamis , basladi dir dira yine neden maskeyi takmamisim, nefesim caya gidiyormus Allahim bu ne kadar ince dusunce .
Gece yatarkende maske takcakmisim.
Cok.ama cok sacma seyler soyluyor. aklim almiyor boyle sacma nedenlerden tartistigimiza.
Demin telefonla ariyor gonlumu almaya calisiyor.
Alsa ne olur , yine ayniyiz birseyin duzeldigi yok. Ilknurun dedigi gibi tam iyiyiz , artik iyiyiz diyorum yine basa sariyoruz.

I ilknurrr22 yanina al gotur diyo esin ama.. yaninda dusse cocuga bak der, cocuga baksan is yapmiyorsun der.. donup duruyor boyle sacmaliklar diimi

Evet o dusuncede yanima gotrdgm zaman surekli elimi kurulayip gttgi yerden gotur getr kollarımda derman kalmiyo artk cekmeceleri acip dokuyo hep napjyim ellemiyorm isimi bitirip bide orayi toplyrm ama ilknu aksama kadar evde yatiyo saniyo beyfendi

Aynen oyle canim mizrdaniyo hemen içerden sesleniyo cocuga baksana uyuyunca yaparsın ee uyuyuncada birakta dinleniyim

Aynen oyle canim mizrdaniyo hemen içerden sesleniyo cocuga baksana uyuyunca yaparsın ee uyuyuncada birakta dinleniyim

Sonumuz hayr olsun demekten baska bisi diyemiyorum..
Allah goruyor herseyi icim.rahat.. yattigim.dinlendigim.gunlerde oluyor tabi.. dinlenmeden nasil ayakta durucaz.
Eve diyorum.kamera takta izle.tum.gun ne yaptigimi

Sonumuz hayr olsun demekten baska bisi diyemiyorum..
Allah goruyor herseyi icim.rahat.. yattigim.dinlendigim.gunlerde oluyor tabi.. dinlenmeden nasil ayakta durucaz.
Eve diyorum.kamera takta izle.tum.gun ne yaptigimi
Aynen oyle bu evde yemegi utuyu camasiri bulasigi kim yapiyo hizmetci mi var

Oldu canim ya tam diyorm biraz duzelme var yine basa sariyoruz

Ah canım kıyamam neyse içini dök bari bize de burda rahatla hiç değilse

Sağol canım

Ya 2-3 saat durması çok fazla bence yarım saat dur torununu sev git yani bir de çat kapı gelmesi de yanlış haber vermesi lazım..

Kilitle canım kilitle kapıyı:)

Canım gitmek istiyorsan şimdi tam zamanı kampanya var iki kişi geceliği 325 lira (normalde 500 lira geceliği) ben o otele balayında ve 1. Yıldönümümüzde gittim inşaAllah diğer yıldönümlerimüzde de gitmek istiyoruz :)

Sana oda tavsiyesinde bulunabilirim

303 harika, cam tavanlı, yatağın yanında jakuzi var, balkonu büyük

301de de odanın içinde jakuzisi var (her odada jakuzi var burda demek istediğim jakuzi banyoda değil oda içinde) ve yatak yerden

Benim tavsiyem balkonlu olsun ve jakuzi banyoda değil oda içinde olsun, hem jakuzisi olsun hem de normal duşakabin

Sadece kahvaltı var ama kahvaltı saati yok yani öğlen kalk kahvaltını yap saat 2 de fln :)

Biz gittiğimizde haftaiçi ücretli akşam yemeği oluyordu yemekleri süper kişi başı 35 veya 40 liraydı

Odalarda tv fln yok:)

Kahvaltısı süper ama fotosunu atmıştım instagramda gördün mü ki

303 nolu odanın da fotolarını atmıştım

Oyle yapyrm canim zaten kardesm yok ki anlatiyim anneyede anlatilmiyo ee arkadaslarimda okuyo musait zamanini bulda anlat bakalm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…