2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Eşin ne iş yapıyordu cnm kp lerin kendi işiydi di mi yanlış hatırlamıyorsam
Aynen canim kp orda calisiyody ben hamile kalmadan once brlikte calisiyoduk dshs dogrusu maasta yoktu sigortada bi fatura odeniyodu ods yoktu zatrn yeni binaydi ilk zamanlar fatura odemedik abone olamiyoduk iskan alinmadigi icin karnimizi doyuruyolsrdi sadece smdi bi nakliye sirketinde evlere gidip fiyat çıkartyo ne kadara taşınacağı hakkinda oylr yani

I ilknurrr22 tabii simdi benim evde hizmetci var zaten..esim gelmeden geri gondericem..bende uzattim ayaklsri ohh gel keyfim gel :KK14:

PembeLokum PembeLokum masallah kuzucuga koca kiz oldu annesi bak :nazar:
Kolik agrilari gectimi sahi?

Bu arada hemen atlayip tatile gidesim geldi ne guzel anlstmissin :KK48:

I ilknurrr22 tabii simdi benim evde hizmetci var zaten..esim gelmeden geri gondericem..bende uzattim ayaklsri ohh gel keyfim gel :KK14:

PembeLokum PembeLokum masallah kuzucuga koca kiz oldu annesi bak :nazar:
Kolik agrilari gectimi sahi?

Bu arada hemen atlayip tatile gidesim geldi ne guzel anlstmissin :KK48:
Bende yatiyim dedm arda uyumsken tabi evi topladm once yoksa uyuyamyrm ama kkda gezmkten uyuyamadm :KK70:

Bende yatiyim dedm arda uyumsken tabi evi topladm once yoksa uyuyamyrm ama kkda gezmkten uyuyamadm :KK70:

Aynen su telefonlar tam zaman kaybi.
Bende annem geldi sabah, o Ayazi gezdirirken kisliklari cikardim, yerlestirdim o isi hallettim bari . Simdide ayaklarimi sicak suya soktum, iyi geliyodu cocukken yapardi annem aklima geldi cabuk duzelirim belki :)
Hem dinlenmis oldum oh :)

Aksamlik ne yapsam.bilemedim, su ne pisirsem derdi yemek yapmaktan daha cok yoruyor beni :KK14:

Ah canım kıyamam neyse içini dök bari bize de burda rahatla hiç değilse

Sağol canım

Ya 2-3 saat durması çok fazla bence yarım saat dur torununu sev git yani bir de çat kapı gelmesi de yanlış haber vermesi lazım..

Kilitle canım kilitle kapıyı:)

Canım gitmek istiyorsan şimdi tam zamanı kampanya var iki kişi geceliği 325 lira (normalde 500 lira geceliği) ben o otele balayında ve 1. Yıldönümümüzde gittim inşaAllah diğer yıldönümlerimüzde de gitmek istiyoruz :)

Sana oda tavsiyesinde bulunabilirim

303 harika, cam tavanlı, yatağın yanında jakuzi var, balkonu büyük

301de de odanın içinde jakuzisi var (her odada jakuzi var burda demek istediğim jakuzi banyoda değil oda içinde) ve yatak yerden

Benim tavsiyem balkonlu olsun ve jakuzi banyoda değil oda içinde olsun, hem jakuzisi olsun hem de normal duşakabin

Sadece kahvaltı var ama kahvaltı saati yok yani öğlen kalk kahvaltını yap saat 2 de fln :)

Biz gittiğimizde haftaiçi ücretli akşam yemeği oluyordu yemekleri süper kişi başı 35 veya 40 liraydı

Odalarda tv fln yok:)

Kahvaltısı süper ama fotosunu atmıştım instagramda gördün mü ki

303 nolu odanın da fotolarını atmıştım

Atlamisim burayi :)
Genelde iste Ayaz uyaninca gelir, bidahaki uykusuna kadar durur.
Bazen disari cikariyodu hava guzelken, simdi kisin nolacak bakalim.
Dogum yaltigim zaman nasil durmusum 20,25gun diyorum cidden ayni odada yatmistik birde. Sagolsun cok yardim etti ama ben kendim cabalamayi, kendi ayaklari ustunde durmayi seven biriyim hic benlik degildi.

Ah canım kıyamam neyse içini dök bari bize de burda rahatla hiç değilse

Sağol canım

Ya 2-3 saat durması çok fazla bence yarım saat dur torununu sev git yani bir de çat kapı gelmesi de yanlış haber vermesi lazım..

Kilitle canım kilitle kapıyı:)

Canım gitmek istiyorsan şimdi tam zamanı kampanya var iki kişi geceliği 325 lira (normalde 500 lira geceliği) ben o otele balayında ve 1. Yıldönümümüzde gittim inşaAllah diğer yıldönümlerimüzde de gitmek istiyoruz :)

Sana oda tavsiyesinde bulunabilirim

303 harika, cam tavanlı, yatağın yanında jakuzi var, balkonu büyük

301de de odanın içinde jakuzisi var (her odada jakuzi var burda demek istediğim jakuzi banyoda değil oda içinde) ve yatak yerden

Benim tavsiyem balkonlu olsun ve jakuzi banyoda değil oda içinde olsun, hem jakuzisi olsun hem de normal duşakabin

Sadece kahvaltı var ama kahvaltı saati yok yani öğlen kalk kahvaltını yap saat 2 de fln :)

Biz gittiğimizde haftaiçi ücretli akşam yemeği oluyordu yemekleri süper kişi başı 35 veya 40 liraydı

Odalarda tv fln yok:)

Kahvaltısı süper ama fotosunu atmıştım instagramda gördün mü ki

303 nolu odanın da fotolarını atmıştım
Gerçekten fiyatı normalmiş.. Evet fotolarını görmüştüm harika bir yer.. Annenler güzel günler geçirsin inşallah.. Size ne kadar süre uzaklıkta bize baya var çünkü.. Hayırlısı bakalım bu ayın sonunda kardeşim sözleniyor oraya gideriz diğer aylarda bilemicem Allah kerim:)

Aynen su telefonlar tam zaman kaybi.
Bende annem geldi sabah, o Ayazi gezdirirken kisliklari cikardim, yerlestirdim o isi hallettim bari . Simdide ayaklarimi sicak suya soktum, iyi geliyodu cocukken yapardi annem aklima geldi cabuk duzelirim belki :)
Hem dinlenmis oldum oh :)

Aksamlik ne yapsam.bilemedim, su ne pisirsem derdi yemek yapmaktan daha cok yoruyor beni :KK14:
Ben yesil fasulye yaptm yanina pilav yapcam dunden kalan tarhana corbam var bide salata yeter

Atlamisim burayi :)
Genelde iste Ayaz uyaninca gelir, bidahaki uykusuna kadar durur.
Bazen disari cikariyodu hava guzelken, simdi kisin nolacak bakalim.
Dogum yaltigim zaman nasil durmusum 20,25gun diyorum cidden ayni odada yatmistik birde. Sagolsun cok yardim etti ama ben kendim cabalamayi, kendi ayaklari ustunde durmayi seven biriyim hic benlik degildi.

Anladım cnm ben de tek başıma çabalamayı seviyorum sürekli biri yardım edince gevşeklik oluyor bende mesela tatilde hep annem babam ilgilendi ben denize vs girdim eve dönünce bebişle ilgilenmek istemedi canım resmen üşengeçlik oluştu böyle kucağıma alıp gezdirmeye oyalamaya erindim hep sonra geçti ama bu durum

Gerçekten fiyatı normalmiş.. Evet fotolarını görmüştüm harika bir yer.. Annenler güzel günler geçirsin inşallah.. Size ne kadar süre uzaklıkta bize baya var çünkü.. Hayırlısı bakalım bu ayın sonunda kardeşim sözleniyor oraya gideriz diğer aylarda bilemicem Allah kerim:)

Bize 1-1.5 saat canım İstanbulun bi ucundan diğer ucuna gitmek gibi:)

Canim anahtar duz bi sekilde takiliysa aciliyo bi dene bakalm anahtari biraz yan cevirip birak

Ilknurun dedigi gibi yan cevir canim, dik sekilde durursa aciliyomus.
Bu celik kapilarin adi celis sadece yani, anahtati kapida unuttuk.mesela esim.kac kez anahtarsiz acti kapiyi dusun.
O yuzden kilitliyorm artik nasil olsa disardan acilabiliyor anahtarsiz bile.
Hirsiza kapi yok o.ayri konu ama Allah korusun artik.ne yapalim

I ilknurrr22 insallah olmazsin canim. Seninki kiziyormu, hani beklenir hersey onlardan.
Hayir odunuz sanki, hic hasta olamayiz.. neyin kafasinda anlamiyorum uzulmekten baska bisi yapamiyorum dunden beri yine :KK51: Elimde olan bisi degilki of . Parkta 3 tane hasta anne, ikisinin bebebkleride hastaydi ee onlaradami esi.boyle yapiyor. Kuzenime.anlattm sasti.kaldi, onunda esi ilk cocuguna boyle pimpirikliymis ama ne kadar uzerine dusersen 9 kadar seni bulur iste
Oyle yapayim bakayim hic dikkat etmemistim :KK70:

Ben yesil fasulye yaptm yanina pilav yapcam dunden kalan tarhana corbam var bide salata yeter

Bende patates koftesi yaptim, hic yemek.canim.istemiyo zaten..

Yeni habeer esiminde bogazi agriyomus, bende ha hadi soyle sen neden hasta oldun o zaman dedim, onunki virusmus, baskasindan bulasmamis.
Duyunca bunu tepem atti git evden dedim, gitmedi tabiki gercekten o kadar ofkeliyimki su an..
Bana 2 gundur demedigini birakmadi, ama onunki virusmus guluyo bide..
Bu gece maskeyle uyuyacakmisim, nefes nasil alayim .
Sinirden uyku tutmadi, uyumak icin sabirsizdim halbuki :KK14:

PembeLokum PembeLokum nebileyim hastanedeyken emzirmedim 8 saat, eve gelince kv dede burda kaldi o ilgilendi ya cogu zaman /ilgi deyince onunla hep konustu, ben onun yaninda doyasisa konusup, sevemedim / hani saanki hep baskalari ön plandaydi, ben sadece emzir, alt degistir uyur modunda bakici gibi hisdediyodm.kendimi o yuzden sanki bana biraz mesafeli duruyor gibi geliyordu o zamandan beri onun herseyiyle kendim.ilgilenmek istiyorum.
Dedigin gibi iste araya baskalari girince hem bebek etkileniyor, hem anne.
Annesiyim tabiki mesafeli degildir ama mesela birinin kucagindayken ben kucagima almak istedigimde gelmezse kotu oluyorum, beninistemiyor dusuncesine kapiliyorum. sonrada gelsin pismanliklar, gitsin pismanliklar.. en cokta ilk 8 saat emzirmedigim, kucagima almadigim icin kizginm kendimi.hic affetmiycm sanirim.bu yuzden :KK51: hemsireler oyle dedi gerci ama yinede israr etseydim keske emzireyim diye

Bende patates koftesi yaptim, hic yemek.canim.istemiyo zaten..

Yeni habeer esiminde bogazi agriyomus, bende ha hadi soyle sen neden hasta oldun o zaman dedim, onunki virusmus, baskasindan bulasmamis.
Duyunca bunu tepem atti git evden dedim, gitmedi tabiki gercekten o kadar ofkeliyimki su an..
Bana 2 gundur demedigini birakmadi, ama onunki virusmus guluyo bide..
Bu gece maskeyle uyuyacakmisim, nefes nasil alayim .
Sinirden uyku tutmadi, uyumak icin sabirsizdim halbuki :KK14:

PembeLokum PembeLokum nebileyim hastanedeyken emzirmedim 8 saat, eve gelince kv dede burda kaldi o ilgilendi ya cogu zaman /ilgi deyince onunla hep konustu, ben onun yaninda doyasisa konusup, sevemedim / hani saanki hep baskalari ön plandaydi, ben sadece emzir, alt degistir uyur modunda bakici gibi hisdediyodm.kendimi o yuzden sanki bana biraz mesafeli duruyor gibi geliyordu o zamandan beri onun herseyiyle kendim.ilgilenmek istiyorum.
Dedigin gibi iste araya baskalari girince hem bebek etkileniyor, hem anne.
Annesiyim tabiki mesafeli degildir ama mesela birinin kucagindayken ben kucagima almak istedigimde gelmezse kotu oluyorum, beninistemiyor dusuncesine kapiliyorum. sonrada gelsin pismanliklar, gitsin pismanliklar.. en cokta ilk 8 saat emzirmedigim, kucagima almadigim icin kizginm kendimi.hic affetmiycm sanirim.bu yuzden :KK51: hemsireler oyle dedi gerci ama yinede israr etseydim keske emzireyim diye
Gexe yatarken nasil maske takcakmssn acaba oyle sacmalik mi olur kendi taksin bakalm bide ya bu erkekleri anlamak mumkun degil gercekten hastada mi olmicaz biz insan degil miyiz

Gexe yatarken nasil maske takcakmssn acaba oyle sacmalik mi olur kendi taksin bakalm bide ya bu erkekleri anlamak mumkun degil gercekten hastada mi olmicaz biz insan degil miyiz

O boyle konusa konusa benide suclu hissettirdi artik cunki ayazin burnu tikandi :KK43: uykuya dalamiyor bir turlu, aglayarak uyaniyor of oglumami uzuleyim, bi ton laf duyacagimami.
Ihlamur kaynatiyorm.buharini yanina tutmak icin, baska ne yapsam erkenden bilgin varmi. Nette bakindim.ama hep odayi.nemli tutun ve burun damlaso verim yaziyor

O boyle konusa konusa benide suclu hissettirdi artik cunki ayazin burnu tikandi :KK43: uykuya dalamiyor bir turlu, aglayarak uyaniyor of oglumami uzuleyim, bi ton laf duyacagimami.
Ihlamur kaynatiyorm.buharini yanina tutmak icin, baska ne yapsam erkenden bilgin varmi. Nette bakindim.ama hep odayi.nemli tutun ve burun damlaso verim yaziyor
Burnunu aspiratorle temizlyo msn baska yapablcegn bsy yok ki canim

X