2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ben de sezaryen olduğum içn sadece emziriyordum cnm ne alt değişme ne banyo yaptırma vardı altını bile değiştirmedim 20 gün fin eğilemiyordum hep annem yapıyordu hevesleniyordu fln

Canım sizin orda da bi tuhafmış yani bu işler ama sürekli senin aklına bu geliyor artık geçmişte bırak bu 8 saat olayını lütfen

İlk çocukta yaptığımız acemilil hatalarını saymaya başlarsak kendimizi en yakın camdan aşağı atarız hepimiz o nedenle bunları geride bırakmamız lazım

Dogum yaptigim gun bile ben degstrdm altini kaynanam beceremedi annemde yardm etti zaten hastanede bi gun kaynanam kaldi annem dinlenmek icin gitti o gun anneme o kadar kizdm ki eve geldiğimiz zaman dinlenmeye gtseydi keske kaynanam oyle uyudu gece cocuk agliyo kalkamiyorm 10 dkda anca kalkyrm uyanmiyo bile hatta bi refekatci kadin vardi ayni odada dogum yapan kadının annesi niye gwlms uyumaya mi gelmis buraya demisti o uyuyunca ben uyuyamadm dogal olarak korktm cocugu kacirirlar felan diye basini bekledm

I ilknurrr22 temizledim ama baya fena yakalamis zaten temizlettirmiyor dogru duzgun anliyor elime alimca aspiratoru.
Insallah cabuk atlatir

PembeLokum diger hastanede oyle degil, bunlar neden emzirtmedi anlamadim.
Haklisin olan oldu artik ama iste cikmiyor aklimdan.

Insallsh canim arda da tmzletmyo gorunce direk kafasini cevryo zorla tmzlyrm nasil agliyo ama icim gidiyo asi olurkrn bile bu kadar aglamiyo dusun cok zorlanrsam yaptrmazsa banyoya sokuyorm banyo yapinca cikiyo

Bugun biraz isim.vardi, Ayaza annem geldo bakmaya, hem hevesliydi hem hep kv bakiyordi bu kez annem bakacakti ama kv hemem gelmis .
Neyse bende geldim, Ayazin burnuna damla damlatiyorum kv biraz yuksek.sesle.yavas gibisinden.bisiler dedi halbuki.bisi yapmadim damlayi sIktim burnuna.
Bende patlamaya yer ariyorum basladim.bagirmaya, esimin kac gundue yaptiklarini anlattim, ayrilicam.bile dedim o derece uzdu cunki beni.
Bu sabah iyimi oldu simdi, al hasta ettin cocugu, rahat uyu simdi, zil takip oyna simdi tarzindan bi ton laf soyledi yine. Dayanamiyorum artik, onun seviyesine inmemek.icin cevap bile veresim yok anlamiyor nasil olsa.
Annemde duymus oldu herseyi, konussunlar ogullariyla bir baba o sanki, bir cocuk.bizde var, hic hasta olmayacak.
Ana okulunabile gondermem diyodu bir ara hasta olmasin diye o derece .
Ne yapacagimi bilmiyorum.

Her hasta olusunda,dususunde, aglayisinda hep ama hep benden biliyor, hep beni sucluyor. Gel birlikte cozelim meseleyi, ne derdi var cocugun demiyor tek bildigi beni azarlamak
Cok yoruldum ben ya

canım benm yaa seni cok iyi anlıyorum gercekten bende bosanmayı hala cıkarmadm kafamdan babam her ne kadar ben bkarım sıze desede icim el vermiyo bide omur boyu gorusmek zorunda kalcaz cocuk olmasa bi dkka dusunmezdm heralde annenin duyması kotu olmus ama yapcak bsy yok Allah hepimizin yardımcısı olsun arkadasım gecen diyoki esım ccukları alıp ıcerı gitms ben uyuıyum diyye öbürü yemegi bugn esim yaptı ben cok yorgunum diye diyo ya diyorm onlarda calısıyo onlarda erkek bula bula bunu mu bulmusum

Bende demin
Bende demin onu dusunuyorum, baskalarinin kocalari resmen el ustunde tutuyor eslerini, annemlerin yaninada dedim kv el alemim ailesi beni ilgilendirmiyo diyo.
Seni ilgilendirmeuebilir ama beni ilgilendiriyo, gencligimi verdim ben ona, hayallerimden vazgectim ne ugruna bir hic ugruna. Tek pisman olmadigim sey Ayaz iyiki dogmus.

Senin ne guzel baban arkanda, benimkiler ben sana dedimdi, daha kuxuktun, evlenme dediydik dicekler eminim .El alem ne der dusuncesindeler cunki.
Gitsem nereye gideyim. Aklim almiyor nu kadar gereksi seylerden beni sucladigina. neden diyorum neden diye soruyorum kendime ama yok cevabim yok, vardie Rabbimin bir bildigi, vardir insallah yasadiklarimizda bir hayir

Herkese merhabalar kadinlar kulubu ailesine yeni katildim.bende 2015 agustos geliniyim ve simdi 43 gunluk bir prensesim var.tum herkese mutluluklar

cok sukur arkamdalar babam her zaman söylüyo o böyle dedıkce dahada suclu hissediyorm kendımı gitsene iste ne duruyosun ne cekiyosn hala diye ama gidemiyprm tamamen bitmedi ki hislerim keske bitse eminim babam kimseyede konusturmaz ama ben yuk olurum diye korkyrm annem calsmasa cocuga bak ven calısıyım derm ama onuda ısınden edemem

Arkanda olmalari cok.buyun sans canim.
Dugunde vedalasirken abimde ne olursa olsun biz burdayiz, ne derdin varsa burdayiz falan demisti.. burdasiniz ama iste oyle olmuyormus, her derdinde kosamiyorsun onlara, cunki aileler unutmuyor.
Bilmiyorum ya, severek evlenmk diye birsey yok artik benim icin, biz birbirimizi cok.seviyoruz evlenicez diyenlerede karnim tok, yok yok en iyisi mantik evlili yapmakmis.
Hey Allahim.neler diyorum, boyle seyler dusunecegim.aklima gelmezdi :/

Aynen canim görücü usulu nasl evleniyolar derdm hep nasil bi omur gecer ki sevmedgin adamla diyodm sevdigin adamla omur gecmiyo ki mantikta olcak evlilikte bizimkinde yoktu en basindan beri ben herseyini affettm sevgiliyken cok hata yapti hepsini affettm her dedigine tamam dedm oraya gitme buraya gtme tamam su arkadasnla gorusme tamam kiskaniyo saniyodm hosuma gidiyodu cahillik iste

Aynen o hatalari bende yaptim, arkadaslarimi sildim, ailemi sildim.arkadasa ne kalmis :) o yuzden diyorum gencligimi verdim diye. Hadi benimki kendi arkadas cevresiylede mesafeli oldu o yuzden bende uzaklastim .
Yok ama tum bunlari yaptigimiz icin deger bilinmiyor.
Bide benim ilk ciktigim ya beni iyice cepte bildi herhalde..
Ne diyeyim Rabbim yuvalarimizi korusun

Amin canim aynen benmde ilk onun icin hata yapms olduk iste ben senelerdir cikiyorz o kadar gezdik baskasyla evlensem icim rahat etmez dedm millet simdi evli gbi yasiyo yapmadigi kalmiyo afedersn ama sonrada baskasyla evleniyo

Amin canim aynen benmde ilk onun icin hata yapms olduk iste ben senelerdir cikiyorz o kadar gezdik baskasyla evlensem icim rahat etmez dedm millet simdi evli gbi yasiyo yapmadigi kalmiyo afedersn ama sonrada baskasyla evleniyo

Oyleleri her zaman daha deger goruyor, bunu esimede bi cok kez soyledim, hicte evde kalmiyorlar.
Neyse soylenecek cok sey varda yine susalim.bakalim :)

Gunaydin kizlar
Bugun temizlik yapmam lazm ev pisljk içinde kvdegl ne zaman gelse ev savas alanina donuyo resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…