2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Aa ciddimisin ya bende imzandan dogum gununu takip ediyorum ya dun diyorum ay 19 gun kalmis, esimede diyorm gecen az kaldi bak diye
Degistirdigine bakmamisim.
Evet degisiklik oluyor o son 10 gun bence tam dollenme gununu tutturmak imkansiz o yuzden son adetten hesapliyorlar haliyle 9 ay 10 gun oluyor, o 10 gun oylesine gibi anlatamadim ama belki anlamissndr

I ilknurrr22 daha olmadinmi oo baya olmus :) gelsede rahatlasan o zamann

Aynen iyilik yap denize at, el ustunde tutulasi gelinsin ama adin gelin tabi , agzinla kus tutsan yaranamazsin.

Cik gez canim, iyi geliyor cidden. Bende kilosunu filan tarttirmaya goturdm, ordan annemlere geldim.
Burasi sogumaya basladi sobayi kurduk bu sabah yandik soguklarda kapanicaz eve.

Adim cok gezenteye cikmasin gezdigim yer genelde apartmanin onu falan ha
Kalabaligiz annelerle iyi oluyor :) varsa bebikli tanidigin cikin sanada iyi gelir, ardada cok guzel uyur

Aynen canim adimiz gelin soncta iyi geldi valla hemen uyudu smdi daha geleli 15 dk oldu yok canm burda ya asagidaki komsular var bebekli ama calisiyolar anneleri bakiyo

Hadi ya cumartesi degistirdim yani simdi sata gore mi hesaplammali :/ bebegimin kac haftalik dogdugunu doguncada soyluyolarmi soylerlerse iyi
Valla cok uyi geldi usenmesem her gun cikcamda iste useniyorm hazr bgn esimde gec gelcekms yemek derdm yok cikiyim dedm
Biizm pastane vs uzak oldugundan eve donene kadar canim cikar benim

MutluBulut_ haha yok soylemiyolar :)
Aslinda canim az cok iliski tarihini biliyorsan kendin hesaplayabilirsin.
Ben su telefonlara olan programlari kullaniyodum, adetimi falan yaziyordum ordan biliyordum hangi gun oldugunu.
Cok karisik.cidden bu hesaplama.isi, ultrasonda her zaman dogru soylemiyor.

I ilknurrr22 biz hergun ciktigimiz.icin belko Ayaz iyi uyuyor, simdi kisin belli olur cikmayinca evde yorulmaz ve uyumaz.
Yoksa disarda arabasinda geziyor, yurutuyorm, salincaklarla oynuyor, kumda vs oynuyor iyice yoruluyor.
Islerini onceden halledip 2,3 gun ciksan sende farkina varirsin uyku degisikliginin

Gecen ay hic almamisti hstirliyosan, hani cok kaka yapiyodu, simdi duzene girdi masallah bana gore iyi bile almis.
8,450 ydi gecen ay, simdi 9.040 cikardi elbiselerle ama yani 500 civari almis yine o kadar mutlu oldum ki anlatamam.

Boyunu gecen 72 mi demisti ne, bugun ayakta olctu 71 diyor. Dedim gecen seferde kisa cikardiniz, her seferinde degisiyor boyumu kuculuyor dedim , yatirin oyle olcun dedim oyle yapalim diyo, bazen kafalarini kipirdatiyorlar dogru olcemiyoruz kem.kum diyolar .cok insanla ugrasiyorlar tamam ama e bi zahmet daha dikkatli oluverin

Hemşirelerde bi değişik benm arkadasimida 2 aylikken gttgnde bi dahaki gidisini 8. Aya cagrms oyle sey olur mu ya dedm 4. Ayda 6. Ayda asisi var sen ara dedm aramis gozumuzden kacmstr diyoms hemsire ne demek bu o cocugun o asilari ne zaman yapilcak ben soylemesem haberi olmicakti belki kizin gtmixekti 8. Aya kadar bakalm arda kac kilo oldu hic umidim yok kollari incecik kalmis bacaklari etliydi oralarda zyflams

Okuyorm canim surekli haftada iki kere felan yasin okuyorm blmyrm ya cok yanls kisiyle evlenmisim hayatimin en buyuk pismanligi gercekten iste sevince insanin gozu kor oluyo cok acele ettk yasimiz kacti sanki

Oy canım ya çok üzülüuorum durumuna
Şiddet yok di mi?

Hadi ya hakkaten demesen asilarida kalacak.
Biz her ay gidiyoruz yasina kadar, asi olmuyor ama kilosu falan icin cagiriyolar.
Cidden insan hayatiyla oynuyorlar.
Simdi hareketli canim normaldir kilo almamasi, birde fazla yemiyor diyosun hani nedeni belli , sagligi yerinde olsun toparlar o kendini :)

Insallah canim aynen saglikli olsunda tek

Program var canim adet tarihimi girince 21 ekim cikiyor :) benim adet hep duzensiz oldugundan birde karmasiklik ordan bakalim pazartesi ne diyecek :)

Aynen yaa yakinfa markette satiliyoms ordan alfim gecen gun begenmedim pastane gbi olmuyo
Aman oda iyi bizim yakinlarda anca bakkallar var :) bazi.sabahlar duyuyorum simitciyi inip almaya useniyorum

Nolcak bu usengecligimiz smdi ardayi uyutup buzdolabina pazar alisverisini yerlestrcem ama acayip yorgunum yapasim yok yarina kalsa ev supurulcek banyoya gircem daha cok yorulurm

Nolcak bu usengecligimiz smdi ardayi uyutup buzdolabina pazar alisverisini yerlestrcem ama acayip yorgunum yapasim yok yarina kalsa ev supurulcek banyoya gircem daha cok yorulurm
Ya bari yokus gibi olmasa bizim yol :) simdi kahvalti yapicam cikip alayim desen acliktan olurum bence usengeclik drgil ya

Ben son adetten degilde, iliski gununu biliyordm ordan hesaplamistim.
Yoksa belki adetten 20 gun sonra iliskiye girdim.ve o zaman hamis kaldim ee o zaman son adetle uyusmuyor yani tarihler.
O yuzden iliski gununu biliyoersan daha dogru hesaplayabilirsn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…