2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

seker000 inanmayacaksin ama ayni senin gibiydim, hatta esimin kendi isi ya onunla ise gittigim gunler bile oldu, ise bile gitsin istemiyordum aynen.
Benimki panik ataga bagli.bir durumdu, sendede varmi? Cok sukur dogumdan sonra hersey gecti gitti ne kadar sukretsem az hatta tek korkum tekrarlamasi.
Bu gunlerin gecici oldigunu dusun canim cok zoe cok iti anliyorum.seni ama icine atma mutlaka esinlede paylas tm

Ailem aynı şehirde ama araba mesafesinde sık gidip gelemiyoruz..ablam yok kardeşlerim küçük
Canım o zaman sen de çık gez, havalar o kadar da kötü değil.. @ilknurr22 ile ikimiz çok soğuk havada doğum yaptık, tutkku da aynı şekilde ondada havalar baya soğumaya başlamıştı.. Ama yinede 40 çıktıktan sonra gezdik çünkü eve kapanmak insanı daha da çok bunalıma sokuyor yaaa..

Aman canim dikkat et bi dahakine allah korumus esin evde değil miydi

Evdeydi canim ama.o da kapisi kapali calisiyor ona da duman gitmemis ben haber edene kadar farketmedi ztn fedakarligi da o yapti yani dumanin icine o daldi yangini o sondurdu iste erkek olmak boyle bir sey ben yapamazdim

Annemler biraz uzak evime gelemiyo sık sık

Anladim cnm sana nasil care olsak diye dusunup duruyorum inanki.. yapablecegimiz bir sey var mi?

Kızlar Allah izin verirse Ekim-Kasım gibi kardeşime kız istemeye gidiyoruz... Ayy o kadar heyecanlı ki:))) Bana söz de hiçbirşey yapılmadığı için bilemiyorum, bohçadır falan.. Sizlerin nasıldı yaa? Böyle süslü püslü şeyler yapalım istiyorum.. Hani belki sevmez ama yinede biz görevimizi yapalım sonuçta bana yapılmadı ama ben yapmak istiyorum.. Özellikle foto bekliyorum:)

tutkku
seker000 kizlar yapmayin boyle ne bunalimi Allah askina kendinize gelin bize ihtiyaci olan bebeklerimiz var cok sukur hic bunalima girmedm ama bu benm elimde olan biseydi yoksa olumsuzluk yasamadm mi cok hatta bazen dusunuyorm da benm yerimde baskasi olsa kesin delirirdi yada psikolojisi bozulurdu esim gercekten birlikte yasanilcak bi insan degilmis bu ara biraz duzeldi ama bakalm sonumuz nolcak ben takmiyorm taksam kesin sinir hastasi olurum

Çok sağolun kızlar ilgilendiğiniz için..kendime kendime çok telkinde bulunuyorum benden çok kötü durumda olanlar var çok şükür halimize ama içimden sıkıntıyı atamıyorum sabah 4 buçukta uyandım uyuyamadım..üzgünüm ama içimden oğlumla oyun oynamak konuşmak bile gelmiyordua edin bana olur mu sizi seviyorum iyiki varsınız

Canım benim Allah razı olsun dua et yeter:*

Csnim bize sozde bisey yapilmadi ama nisanda halalarima teyzelerime amcalarima dayima dedeme biseyler aldi kvdegl sozdede bana bi elbise bi
seni evde olmak bunaltms bence ınan dısarı cıkıp 5 dk kapının önunde bile dolassan iyi geliyo ben cok useniyorm cogu zaman cıkmaya evin isiydi yemegiydi nasl yetstrcem cıkarsam diye cıkıncada eve giresm gelmiyo

duman91 canım sana yazdgm mesaj yarım kalms sözde alınanları söyleyim bana bi elbise bi etekli ceketli takım topuklu ayakkabı alyans tektas kolye ve kupe nisannda daha cok sey alındı canta ayakkabı nisanlıgım akrabalara birer gömlek yada bluz felan bide nisan bohcası getrdıler bana kucuk sandıklar oluyo ya suslu atcam fotosunu birazdan onun icinde danteller seccade havlu lif ic camasrları oyle yani

Oh.ne guzell ama yardimdi olamicmm sanirim benim soz normaldi cikolata filan sadece
nisanda olacakmi ssdece istememi.

Heyecanli olunmazmi ya, keske abimde evlense cok istiyorm Ayazi sevisini gorunce uzuluyorm keske evlenip, oda baba olsa.

I ilknurrr22 canim atlaticam insallah, havalardan diye dusunuyorm bir sicak bir soguk, birde adet olmam grk belki ondandir bu sIkinti.
Aynen masallah sen cok iyi dayaniyorsunn ,ama yinede icine atma esinle iyi olmanada inan cok sevindim insallah yoluna girer hersey

Oh.ne guzell ama yardimdi olamicmm sanirim benim soz normaldi cikolata filan sadece
nisanda olacakmi ssdece istememi.

Heyecanli olunmazmi ya, keske abimde evlense cok istiyorm Ayazi sevisini gorunce uzuluyorm keske evlenip, oda baba olsa.
Canım büyük Nişan şimdi olmayacak söz olacak sadece.. nişan seneye olur. . Rabbim abine de hayırlı es versin..

Tamam canım bende bekliyorum fotoları, aynen bizde küçük sanıklardan alalım diyoruz sonradan kullanışlı olur diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…