2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Sandıklar çok güzelmiş canım. Güle güle kullan.. Evet yuzugunu bende beğendim ama tabi bizim gençler nasıl beğenir bilemicem. Kendileri nasıl isterse ana sanki sözde tek taş takılsa, nişanda alyans takılsa daha mantıklı sanki

Yani canim siz blrsnz tabi biz sozde takmstk ikisinidr smdi oyle yapiyolr ama nisan olcaksa tektas takiyolar sadece

Iste ben cok kiziyorum kendime ve bu sekildeki takintilarima :/

Iste ben cok kiziyorum kendime ve bu sekildeki takintilarima :/

Hic iyi bisi degil, fazlami iyi niyetliyiz anlamadim.gitti.. sonra bizi ezen ezene

seker000 en iyisimi kimseyi dusunme.ama iste huy edinmisiz..

I ilknurrr22 ay evet ya kucultmuyolar cok kotu oyle, alttan gorunmeyen yerden gayette yapilabilir bence, parmagindan dusecegine yani

Aynen canim esim evdeydi bugün disari ciktik bi yemek yedik dolastk kendime biseyler aldim markete felan gttk oyle yani ama cidden cok yorlmsm avmde 4 saat gezmsz gece zor uyudum ayaklarimin ağrısından

Iyi yapmissiniz canim, alisik degiliz uzun zmndir oyle gezmeye tabi vucudunda sasirmistir ne yapiyo bu diye
Bendr bisiler aldim.kendime dun, kislik birseyim yok kucuk geliyor cogu . Cok zor seciyorum ama ya

Teşekkür ederim kızlar, Daha kesin değil öğleden sonra götürecem ama kime gösterdiysek kızamık dedi, yüzünde de çıkmaya başladı.. Kızamık aşısı 12. ayda yapılıyordu değil mi?
Aynen canim 12. Ayda ama suriyelilerden dolayi 9. Ayda da yapiyolarms sanirim o zaman 2 doz oluyo bide 12. Ayda yapiyolar insallah degildir ya kiyamam
Iyi yapmissiniz canim, alisik degiliz uzun zmndir oyle gezmeye tabi vucudunda sasirmistir ne yapiyo bu diye
Bendr bisiler aldim.kendime dun, kislik birseyim yok kucuk geliyor cogu . Cok zor seciyorum ama ya
Ben cabuk seciyorm ya hemen begenirim hepsini trk bi magazadan aldm zaten ama dun cok para harcadik sonradan icim gitti napiyim aman her zamanfa almiyorz ya ben siyah pantolon alcaktm esim kot aldirdi kendi bi tane almsti bol oluyodu biraz bunada cok dar diyip duruyo tam oldu halbuki oburu belimden dusup duruyo sinir oluyorm dk basi cekmekten hamileylende aynisini yapti buyuk aldrdi neymis efendm cocuk icerde skismasnmis pantolonu ceke ceke gezdm bide en rahat oydu surekli onu giyiyodm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…