2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Yapma canım benim yapma.. oğlunla ilgilen onlarla hersey unutuluyor. Rabbim yardım etsin

Olabilir canm bende kisi hic sevmyrm kis gelince surekli hasta gbi oluyo insan yatmak istyo hep içime atmam canm hic konusurum birileriyle aglarim ama o anliktir rahatlarm bitti bi dahada konusunu açmam kafama takmam

Tamam canım bende bekliyorum fotoları, aynen bizde küçük sanıklardan alalım diyoruz sonradan kullanışlı olur diye
Aynen cnim ben büyük olana seccadeleri basortulerini felan koyuyorum bi hirka bide etek koyuyorm kucugede ojelerimi saatlerimi kolyeleromi tokalarimi felan nisan yapcaksaniz onlari nisanda alin bence

I ilknurrr22 iti yapiyosun canim,takmamak en guzeli hatta en en en guzeli..ayaz dogali gakmaamayi daha iyi ogrendim, yoksa cok.takiyodm herseyi takinti hali almisti artk..
Rabbim.yardimcimiz olsun

duman91 insallah canim.
Ama sanirim ilknurun dedigi.gibi nisanda yapsaniz cogu seyi daha iyi, soz nedense o kadar onemsenmiyor gibi geliyor bana.yani onemseniyorda nisan kadar degil

seker000 cnm sukretmek cok buyuk bi nimet bu olayin derinine inebilirsen hayatin daha da kolaylasir ve kolay kolay bunalima girmezsin

Bir saglikli evlat dogurmak o kadar buyuk bir nimet ki dogumdan sen sag cikmayabilirdin bebegin sag cikmayabilirdi kucagin bos kalabilirdi sagsaglim o hastaneden cocugunla cikmak cok buyuk bir nimet

Sevdigin adamla evlenmek de oyle dusunsene sevmedigin bi adamla zorla evlendirildigini ya da yasim geciyor evde kaldim diye evlendigini yaa insanin midesi bile bulanir nasil koynuna gireceksin sevmedigin bi adamin dusunsene her gun kac gencecik kiz yasli adamlarla evlendiriliyor

Senin de sagligin yerinde bu da cok buyuk bi nimet

Anan baban sag kardeslerin sag

Bunlari dusun bol bol sukret sukretmeyi bilmek gercekten cok onemli bir sey ve insani bunalimdan korur

Cok guzel yazmissin.
Bende oyle dusunuyorum, cok rahatliyorum, tarif edilemez bir mutluluk sevdiklerimizin hayatta olmasi, dunyanin obur ucunda bile olsa hayatta olmasi yetiyor.
Sukredilecek cooook sey var gercekten.
Sukur sebeplerimizle , var olan herseyimizle yasamayi bilirsek bence hayat cok guzel.
Seni uzmek.icin yazmadim ama yanlis.anlama lokumum

Aynen cnim ben büyük olana seccadeleri basortulerini felan koyuyorum bi hirka bide etek koyuyorm kucugede ojelerimi saatlerimi kolyeleromi tokalarimi felan nisan yapcaksaniz onlari nisanda alin bence
Valla Nişan olup olmayacağı belli değil. Gerçi kız tarafı istiyormuş yapılır o zaman ama bilemedim şimdi

Aynen canım çok şükür

duman91 ay bi fotograf atamadm
Yuzukte fikir olsun takimi bazanin altina kaldrmsm çıkaramadım bide saat alınmıştı nisanda sozdede kolyeyle kupe almslardi onuda cekerim yarib isterseb elbisede kalem fusya elbise kirmizi gbi cikms ama

I ilknurrr22 aynen esimde ona kiziyor baskalarini uzmemek.icin kendimi uzmeme.falan.
Kendimden cok baskasini dusunuyorm, ufack yanlis yapsam ay bu simdi bana kirildimi, uzuldumu diye diye esime dettleniyorm cok salagim evet
Bizi dusunen.var sanki

Ya tutkum gecmisi okumafdim ama bende de var o hep acaba kirdim mi uzdum mu diye dusunup duruyorum milleti

Ya tutkum gecmisi okumafdim ama bende de var o hep acaba kirdim mi uzdum mu diye dusunup duruyorum milleti

Diimi hele su basini yastiga koyunca..
esime.soruyorum ben boyle boyle dedim.ama kizmismidir, nebileyim mesela ben selam verdim duymadi ama alinmismidir vs vs abuk subuk seyleri takiyorm kafama.. bizi dusunen cok.varmis gibi nelere uzuluyoruz baksana

Aman bisver canim herkes kiriyo birbirni dusunuyo mu hayir
Yuzugu ben hic cikarmiyorum canim rahatsız etmiyo acikcasi beni yada alistim ondanda olablr ne temzlk yaparken ne uyurken hep takili ama biraz bol geliyo daralttiramadik hep tas olduğu icin modeli bozulurmus kaldi oyle

Yok cnm neyi yanlis anlayayim ne guzel demissin iste ben de buna vurgu yaparim hep zaten sukredin sevdiklerinizin hayatta olmasina, sahip olduklariniza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…