2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Kiyamam o geri dogru dusmeler bizde biara her gun oluyordu ama ayakta durmayi ogrendikce azaldi cok sukur.
Oyle ama nebileyim ya bi kotu hissediyor insan kendini, olmayabilirdi sonucta.
Halbuki oyle sohbete dalip cocugunu unutanlardan degilim, surekli onunla ilgileniyorm ama olan oldu iste.

Aynen cok aciyorlar, sirt ustunden yuz ustune donsun hazir hemen beli aciliyor, habire yuz ustu uyuyor zaten.
Bu uyku tulumlari bacaksiz ya sIkismis hissetmezmi acaba kendini buyuduler ya bizimkiler PembeLokum ? Bacaklisi vardir gerci ama bi arasttcam nette bakalm

Surekli arkasindayim ama olan oluyo bi saniyede tutmaya kalksan tutamiyosn duscek tabiki ama en azndan bi yeri sismeskn kanamasn
Bende baktm biraz once ama oyle kıyafet gibi olanlar da ya cok kalin ya cok ince

Zaten bunlar 0-6 aylık cnm sizinkilerin daha buyuk oldugunu unuttum ben bi an :)

tutkku I ilknurrr22 PembeLokum duman91

Kızlar birşey sorcam eşleriniz arkadaşlarıyla dışarı çıkıyor mu/çıkmak istiyor mu? (yemeğe..kafeye..kahveye okeye filan)Bu benim içimde büyük bi dert..istemiyorum çıksın ama engel olunca da onun hoşuna gitmiyor..içim içimi yiyor çıkmak isticek diye zaten bu ara çok kötüyüm hep ağlıyorum. .

Eşin çok sık mı çıkıyor canım?
Benimki yoğun çalıştığı ićin arkadaşla dışarı çıkmaya vakti olmuyor gece gündüz çalışıyor çünkü
Arada sırada gece kokoreç yemeye giderler

Cikiyo canim hatta ilk dogum yaptgm zaman nerdeyse her gun cikiyodu kiziyorm diyede hep bana biseyler alip geliyody yumusatiyodu benm smdi bsy demyrm o kadar sık cikmiyo avmye cafeye hali saha macina

Çok sık değil ama istiyor biliyorum surat yapınca da hoşuna gitmiyor içim içimi yiyor

Cikiyo canim hatta ilk dogum yaptgm zaman nerdeyse her gun cikiyodu kiziyorm diyede hep bana biseyler alip geliyody yumusatiyodu benm smdi bsy demyrm o kadar sık cikmiyo avmye cafeye hali saha macina
Ben de alışkanlık olur die korkuyorum surat asınca da o daha çok surat asar yumuşatmaya çalışmaz

üzülmüyomusun bi de benim kalbim sıkışıyor resmen belki abatyıyorum ama işte..

Ya Arda da hep tersti hic donmedi doktorda kendi gelmedigi surece beklerz gunu doluncada 10 gun daha beklerm sonra alirim sezeryana demsti
Arda gec mi dogmustu canim bakalim bizim ne olacak belkide dondu haberim yok hic bilmiyorumda :/

Kuzum benim olyr mu hic oyle sey nereden bilebilirdin. Arkadasiyla oynuyordu sonucta

MutluBulut_ anladim.canim aynen gizli.bisi yapamiyorz ama beni artk uzdugu icin herseyi bilmesede olur modundayim, salak gibi herseyi anlatiyordum detayi detayina hak eden vrmis gibi
Olsun canim birazda kendine olan sayginfan yapiyosun aslinda :)

Arda gec mi dogmustu canim bakalim bizim ne olacak belkide dondu haberim yok hic bilmiyorumda :/

Kuzum benim olyr mu hic oyle sey nereden bilebilirdin. Arkadasiyla oynuyordu sonucta

Olsun canim birazda kendine olan sayginfan yapiyosun aslinda :)
Yok canim 9 gun erken dogdu ama aslinda ultrasonda buyuk gözüküyordu 39+3du doktor kendi gelmezse beklerm demsti ilk dogm oldugu icin son ana kadar donme ihtimali olursa diye ama 36 haftalikkende bu saatten sonra artk donmesi cok zor dönmez de demisti yani

seker000 canim tee ilk ciktigimiz yillarda hep disaridaydi.
Nisandan sonra falan arkadas cevresinde uzaklasti, her seyi birlikte yapiyorduk, hep beraberdik ozmndan beride cok sukur cikmiyor.
Hani cook nadir, yilda 1,2 kere cikarsa.
Sadece buaralar babasiyla sabah cafeye gidiyor, neden bilmem.sende kendimi.buluyorum benimde oyle icim icimi.yiyor, sIkisiyor, hele eskiden cok fena oluyordum. Garson kizlari fln dusununce cildiriyorm mesela ama surekli calisiyor pek.bisi demek istemiyorm sadece sakayla karisik laf sokuyorm
Birlikte cikalim diye teklif etsen? Mesela su an biz kafedeyiz, b3n dedim gerci oturalm diye ona kalsa yuruyecekti ama degisiklige ihtiyacm var 11 aydir 3.kez kafeye oturusum azcik insana karisayim :)

Elde degil evet ama uzulmemeye calis, bebisten onc3 cikiyormuydu boyle, yoksa yenimi basladi bu cikmalar.

Bugun biz cikmaya basliyali 8 yil oldu, 8 yil once bugun hata yapmisiz diye dalga geciyorm ama ciddide olabilirim
Neyse halimize sukur devirmisiz onca yili ne ara gecti..

Birdee kis sezonuna gectik, oturma odasina tasindik yatagini filan tasidik ayazin. Koca agir agir yatagi tasidk uzerine laf yemektetende kalmadim iyiliksiz bu erkek milleti iyiliksizz nnnneeeyyssse

Sizler nasilsiniz

seker000 bu arada bende bunalima girmenin kapisindaym resmen.. gecen sene yasadiklarim aklima geliyor havalar sogudukca kac gundur fenalardayim ..kendimi lohusa olark hissediyorm resmen sanki eve kapanacakmism korkusu geldi yine.
Havalardandir insallah yoksa zor bir kis olacak yine bana

Adamin sonradan fikride degismis

Yine sikayetler baslamis bende baslayim o zaman annemgile gidince oturamiyo bi sklp duruyo bi yerleri agriyo yok karnm agriyo yok basim agriyo sinir ediyo beni allahtan ordan çıkınca gezdirdi biraz magazalara felan baktm ama hic bisey alamadm dogru dzgn bsy yok ardaya citcitli body aldm bi kac tane kucuk geliyo artk evdekiler soz verdi avmye gtcez hafta ici yemek ismarlick kendime biseyler alcam insallah sozunden donmez

Nice huzurlu mutlu yıllara canım inşaAllah yaa tutkumm ben bu sefer evi yaktım biliyor musun

Emzikleri kaynatmak için koymuştum bebeğimi emzireyim dedim (yatarak ezmiriyorum) uyuyakalmışım bi uyandım eyvah dedim yatak odası kapısını açtım mutfakta ocak yanıyor ev duman bebek etkilenmesin diye kapıyı kapattım eşime haber ettim eşim su dökerek söndürdü tüm pencereleri açtı bebeğimizi battaniyeye sararak evden çıktık

Bebişimiz dumana maruz kalmadı ama eşim ve ben bayılacak kadar kaldık baş dönmesi mide bulanması göz kararması ciğerimizde yanma oldu uzun süre

Havalardan canım kış gelince insan bi depresif oluyor güneş gidiyor çünkü hep karanlık oluyor güneş insanı mutlu ediyor kış mutsuz ediyor resmen ruhum daralıyor bebeğim de küçük ben de kara kara düşünüyorum kış nasıl geçecek diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…