2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ah dogum hikayem daha dun gibi hersey ne çabuk gecti zaman gozlerim doldu okurkeb

Ah dogum hikayem daha dun gibi hersey ne çabuk gecti zaman gozlerim doldu okurkeb

Ay bende bi barip oldum :) unutmusum biraz dogum.hikayeni simdi yeniden dogurmussun sanki :)
Buyuduler ya zorda olsa atlattik sanirim zor gunleri, cok sukur

ah uyumak nerde , Ayaz uyansin annemlere gidicem oturma odasindaki haliyi yikamam gerek gunesli olacak gibi hava simdi, sobayi getirmeden yikayayim yine hemen kirleniyor ya beyazli olunca. Bukez yikatmaya vermeyelim diyorum cok memnun kalmadim son yikamadan ..

Ayy ben de duygulandım okumamışmıydım acaba hiç hatırlamıyorum..nasıl hissttin ki ameliyat sırasında acı hissetmemen gerekiyodu..nasıl da geçiyo zaman...

Canlarım şimdiden hepinize mutlu huzurlu bir bayram tatili gecirmeyi diliyorum

Biz tatile gidiyoruz (annem ve babamla) sagsaglim gider doneriz insaallah 6-7 saatlik yol bakalim nasil olacak bebisle :) sabah ezaniyla yola cikacagiz insaallah bebegimin oto koltugunda 6 saat boyunca uyuyacagini zannetmiyorum ztn zararli da o kadar uzun oto koltugu kullanmak sanirim yolun yarisinda bi yarim saat bir saat mola veririz cocugun beli rahatlasin diye

8 gunluk valiz hazirladim hic dusunmeden bebegimin tum dolabini valize koydum onun disinda hic acilmamis bi paket bebek bezi, bol bol islak mendil paketi, emzikler, sut sagma gerecleri, biberonlar, vitaminler, serum fizyolojikler, pisik kremleri, hem ince hem kalin battaniyeler, muslin ortuler, bebegime havlu, uyku tulumlari, bebegimin sampuani losyonu ne olur ne olmaz fazla olsun da eksik olmasin Allah ne verdiyse koydum evi tasiyorum resmen

Bebek arabasi+port bebe+bebegin yatagi+valizi+oto koltugu tum arabayi kapladi zaten esimle bana da ortak bir tane valiz aldim sadece

Haha ay bende oyleydim ama uzun kol almamistim fazla ordan almk zorunda kaldik.

Nereye gidiyosunuz bakem, sag saglim gidin, tatilinizi yapin,gelin insallah :)

Canim sen alirmisin bilmiyorum ama ben kucagima aliyorum Ayazi koltugunda durmazsa. Tehlikeli evet ama durmayinca ne kadar molada yapsan ise yaramiyor, seninki kucuk ama daha durur belki. Birde sabah cikacakmissiniz yola daha uyur belki gece zannedip :)

Ne haliymis yaaa konu komsu topladik resmen kaldirmak icin
Yikayinca coooook agir oldu, ilk ve son yikamamdi oturma odasindakini yikamam artk kendim o neydi oyle
Hali yikamaciya verilen para helal olsun yahu

Canim hic icime sinmiyor ama durmazsa koltukta mecbur aliyorum emzirmek icin dua ede ede uc bucuk ata ata :)

Bebisimin uyuyacagini dusunerek o saatte cikiyoruz ztn mersine giderden de oyle yaptik sabah ezaninda ciktik donerken de gece uyku vakti gelince ciktik 23 civari yani giderken de donerken de uyudu

Ama konyaya sunnete giderken uyku saati dgldi durmadi koltukta kucagimda emzirerek gittik hic icime sinmedi

Benim kucagimdayken bebegime bir sey olursa kendimi affedemem Allahim sen koru yarabbimmm

I ilknurrr22 dogum hikayeni haturliyorum canim cok uzulmustum hatta o kadar cok aci cekmene uzun sure etkisini atamadim uzerimden heo seni merak ediyordum doktoruma bile anlattim seni kiza biyle boyle aci cektirmisler vicdansizlar diye

Hadi ya nasil yikicaksn zor olur gercci yikamissindr bu saate kadsr ama ben uyudum bi bucuk saat bugn dinlendm cok sukur kac gundr uykusuzdm

Ayy ben de duygulandım okumamışmıydım acaba hiç hatırlamıyorum..nasıl hissttin ki ameliyat sırasında acı hissetmemen gerekiyodu..nasıl da geçiyo zaman...
Hic blmyrm canim arkadasm da orda dogm yapti onu 15 20 dk oyalamislar oyle baslamislar beni direk yatiripbasladilar o gun cok dogum oldu acele mi ettiler anlamadm ki

Naptn canim oyle islak mendili bol bol almana gerek yok her yerde bulunablr bisey sonucta
I ilknurrr22 dogum hikayeni haturliyorum canim cok uzulmustum hatta o kadar cok aci cekmene uzun sure etkisini atamadim uzerimden heo seni merak ediyordum doktoruma bile anlattim seni kiza biyle boyle aci cektirmisler vicdansizlar diye
Gecti bitti cok sukur 2.de boyle olmaz umarim

Naptn canim oyle islak mendili bol bol almana gerek yok her yerde bulunablr bisey sonucta

Gecti bitti cok sukur 2.de boyle olmaz umarim

Ama ben organik islak mendil ya da mustela islak mendil kullaniyorum her yerde bulamam :))

Cnm 2.ler 3.ler daha rahat oluyormus sanirim orasi artik hissislesti yaa o yuzden

I ilknurrr22 yikadim ama islaninca cok agir oldu asiri agir yani bir daha yikamam ..
Komsuyu cagirdik oyle tasidik dusun

PembeLokum Allah korusun canim dusunme oyle seyler dicem ama dusunuyor insan ..
Izmirden kuzenlerim gelmisti gecen ay ordan buraya hep kucakta gelmis dusun, koltugu bosuna tasimislar . 1,5 yasinda ama cocuk bu laftan anlarmi tabii sIkilir onca saat..
En guzeli oyle uyku saatini tutturmak, uyku saati dediysen gece uykusu olmali yoksa cok zor gunduz uyumasi..
Saglicakla gidin insallah :)

MutluBulut_ iyi canim bende.
Yoksun merak ettim :)
Kaderle konusuyomusun sahi bebisi nasil bayadir gelmiyor oda

Hadi insallah nasl olcak bakalm ben islak mendili yikayip geri koyuyorum icine oylede yapablirsn

Bi aralar bende hepsini yikayip, geri koyuyodum tekrar ama bu aralar nedense islak mendiller su gibi gidiyor yikayamiyorm
iyi hos cok kolaylik ama iste kokulu olmasalar keske

MutluBulut_ a tahmini tarihinmi degisti canim :)
Bakmissin sende 26 sinda dogurmussun tam 1 yil aralari olacak :)

Iyi canim oda konusuyorum :) 40 cikti 2 ay bitecek neredeyse :)

Bosver yikama ya canina yazik zaten yoruluyorz aksama kadar
Bazen bende yikamiyorum canim yapcak bisey yok napalm boyle islak mendiller evdeysem genlde yikiyorm hep poposunu silmiyorum

Ay babasiyla seker topladi benim kucuk adam bu sabah
Bussuru toplamis anneanne babaannelerden fln simdi habire sekerlerin basina gidiyor :)

MutluBulut_ masallah buyumus oda :)

I ilknurrr22 saskinim ama hic yorulmadim yikarken hem nerdeyse 1 saat yikadim sadece .
Neyse akil olsun

kaka yaparsa yikiyorm genelde ama habire banyoya goturunce sifonla oynuyor yerde bi rahat durmuyor zor geliyor bana ya :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…