2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

hmm ortam güzel olunca gerçekten insana iyi geliyor hani bende kvlere gitmeyi pek sevmem çok sık gittiğimiz için ama geçen bayram baya eğlenmiştik:)
Ben orda kvdelerle vakit gecrmyorm ki zaten bi kahvaltida bide aksam yemekte goruyorm:KK70: biz ayri geziyorz eşimle bide gencler bi arada oturuyo

Sahi oyle diyodun bellimi olur bi suprizcik yapar belki :)
Insam hediye fln istemiyor ya soyle iyi davransa yeterde artar diyo resmen :KK14:
Aynem canim biraz once aradm dogum gunun kutlu olsn diye ben sevmiyorum diyo bende sevceksnmecbur dedm pasta aliyimda aksam kutlayalim o zaman dedi benm dogum gunumdede hatrlasn yeter :KK70:

O zaman süper canım ikna et sen kocanı, kvlerin araba var mı sığmaz mısınız?
var canım sıgıyoruz ama onlar 1 hafta kalırlar esımde sklıyo 2 günden sonra bende sklyrm fazlada durulmuyo hani en fazla 3 gun bide kurban bayramı yorucu oluyo zaten et yemyrm sevmyrm kokusu beni mahvediyo bide esım biraz kpe sinrlendi bi burda bide orda kurban kescekler madem oyle ıkısını bı yerde kesn dedi smdi 1. gün burda ugrascaz aksam yola cıkcaz sabahına bi daha uggrasılcak

var canım sıgıyoruz ama onlar 1 hafta kalırlar esımde sklıyo 2 günden sonra bende sklyrm fazlada durulmuyo hani en fazla 3 gun bide kurban bayramı yorucu oluyo zaten et yemyrm sevmyrm kokusu beni mahvediyo bide esım biraz kpe sinrlendi bi burda bide orda kurban kescekler madem oyle ıkısını bı yerde kesn dedi smdi 1. gün burda ugrascaz aksam yola cıkcaz sabahına bi daha uggrasılcak
heee o zaman sıkıcı olur tabi canım.. hep beraber 1. günü kesseniz orda iyi olurmuş ama tabi her zaman istenilen olmuyor

saat 1 den beri kuru fasulye kaynatıyorum Allahım delircem:işsiz:
yinemi yanlıs marka aldım hep benimi bulur şaka gibi:kızgın:

Canom yanls markayla alaksi yok bende bi kere tencerede pisirdm oglenden aksama kadar dahada pismemsti

Duduklu yok canim bende zaten, hep tencerede yaparim en fazla hadi tas catlasa 2 saat surerdi fasulyesinden herhalde diyorum ama bilemedim..
Hem aksam 9 gibi islatmistim dusun kac saat isli durdu birde

X