2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Günaydın canlaar

Fatmacım cok sevındım canım , ordan tatıle gececeksınız diimi

I ilknurrr22 nerelerdesin canım
Maalesef canım geçemicez çünkü eşim daha fazla izin alamadı.. 9 gün bayram tatili iznini kullanabilecez sadece, zaten bayramın 2. gününe kadar kvlerde oluruz, sonra yola çıkarız, çanakkale balıkesir oralarda gezicez artık.. Ona bile şükrediyorum, görümce gelmiyor bu arada :)

olsun canım yıne yeter bi degısıklık, Çanakkalede cok guzel :)
gorumce gelmıyomus bu arada oh ıyı ıyı, ınşallah guzel guzel gezersiniz

olsun canım yıne yeter bi degısıklık, Çanakkalede cok guzel :)
gorumce gelmıyomus bu arada oh ıyı ıyı, ınşallah guzel guzel gezersiniz
Aynen canım buna da çok şükür... İnşAllah yaaa...İkimizinde buna çok ihtiyacı var..

Aksamlari esim gelince is yapmiyorum en azindan konusmak vakit gecirmek ii geliyo
Sabahta eylul uyudukca ev isi yemek yapiyorum

Aksamlari esim gelince is yapmiyorum en azindan konusmak91akit gecirmek ii geliyo
Sabahta eylul uyudukca ev isi yemek yapiyorum

Valla konusmak ıcın zamanınız varsa cook ıyı canım, ben cok ıcıme atmıstım o aralar,ev hıc boş kalmıyordu zor oluyor konusamayınca :)
varmı yardım edenın yalnızmı bakıyorsun

duman91 bencede canım, ıyı yönde degısır esın inşallah

Günaydın kızlar... Yaşasın bayramda balıkesire gidiyoruz annemler de ordaa ohh ohh :))
Oh canim çok iyi bizim yerimizede gez biz bu bayram burdayız eşimin memleketine gidiyoduk iyi oluyodu esim gitmicem diyo arabayi alsaydik giderdk ben sklyrm diyo bakalm ikna edebilirsem

Oh canim çok iyi bizim yerimizede gez biz bu bayram burdayız eşimin memleketine gidiyoduk iyi oluyodu esim gitmicem diyo arabayi alsaydik giderdk ben sklyrm diyo bakalm ikna edebilirsem
Çok şükür ki canım :)) Valla senin eşinde bi tuaf normalde onun gitmek istemesi, senin istememen lazım ama sizde tam tersi.. Hadi İnşAllah ikna edersin havalarda daha güzelken

Yalniz bakiyorum ilk 3-4 gun annem yanimdaydi o kadar sonra tek kaldim aksamlari misafir geldi yine annem is cikisi yanimdaydi
Simdi bayram telasina kimse gelmiyor:

Yalniz bakiyorum ilk 3-4 gun annem yanimdaydi o kadar sonra tek kaldim aksamlari misafir geldi yine annem is cikisi yanimdaydi
Simdi bayram telasina kimse gelmiyor:

Rabbim kolaylık versin canım, evet gelen gıden olmayınca bıraz daha ıyı, keşke 40 cıkana kadar barı bekleseler ama hemen gelirler

Çok şükür ki canım :)) Valla senin eşinde bi tuaf normalde onun gitmek istemesi, senin istememen lazım ama sizde tam tersi.. Hadi İnşAllah ikna edersin havalarda daha güzelken
Ya burda canim sklyo benm bidr araba yoj hic bi yere cikmaz adim gibi eminim en azindan orda kuzenleri frlan var aynı yasta gorumcelerimle de aram iyi onlarlada oturuyorz vakit geciyo
I ilknurrr22 he kestirdinmi :) ucundanmı aldı,kökündenmi
Bi karis kestrdm ama eve geldim hala upuzun keske biraz daha kestrseydim kasimida begenmedm biri daha ince olmus

Kestirirsin yine canim.
Bayranda kalabalik olunca daha iyi oluyor ya ama esinle gezersiniz cikmazmi ?
Beraber vakit gecirin biraz hazir calismiyorken

Kestirirsin yine canim.
Bayranda kalabalik olunca daha iyi oluyor ya ama esinle gezersiniz cikmazmi ?
Beraber vakit gecirin biraz hazir calismiyorken
Yok canim cikmaz araba yok ya adim gibi eminim cikarsada tek cikar cocukla arabasiz gezmez o bu bayram birbirimizi yicez kesn

Yok canim cikmaz araba yok ya adim gibi eminim cikarsada tek cikar cocukla arabasiz gezmez o bu bayram birbirimizi yicez kesn

Hadi ya, nolacak canim alsin cocugunu karisini bebek arabasiyla gezdirin Ardayi hem aa bak kizdim esine simdi :)
Insallah yaniltir seni ve cook guzel gecirirsinoz bayrami ve sonrasini canim

Hadi ya, nolacak canim alsin cocugunu karisini bebek arabasiyla gezdirin Ardayi hem aa bak kizdim esine simdi :)
Insallah yaniltir seni ve cook guzel gecirirsinoz bayrami ve sonrasini canim
Ay insallah bayramin 3. Gunudr dogum gunum bi beklentim yok ama bakalm

hmm ortam güzel olunca gerçekten insana iyi geliyor hani bende kvlere gitmeyi pek sevmem çok sık gittiğimiz için ama geçen bayram baya eğlenmiştik:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…