2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Tartismissiniz galiba.. keske bugun bari cenesini tutsaydi
ah canim ya soylenecek cok sey varda iste.. hak etmedigin seyleri yasiyorsun
Ben artik bosanmayi dusunuyorum cesaretimi topladgm an cekip gitcem bizim sonumuz yok kafama koydum su cocuk isten gelince babasini gorup seviniyo yaa onu dusunuyorm yoksa bi dk durmicam sabrettigim yere kadar durcam ama tukenmek uzere sabrim

Ben artik bosanmayi dusunuyorum cesaretimi topladgm an cekip gitcem bizim sonumuz yok kafama koydum su cocuk isten gelince babasini gorup seviniyo yaa onu dusunuyorm yoksa bi dk durmicam sabrettigim yere kadar durcam ama tukenmek uzere sabrim

Yok canim ya sacmalama , simdi sinirlisin sinirliyken bende dusunuyorum sahsen ama Rabbim yinede yuvamizi bozmasin.
Dedigin gibi yavrun icin biraz daha katlan, duzelir insallah. Ne diyecegimide bilemedimki
Acik acik herseyi konusmayi denedinmi?

Yok canim ya sacmalama , simdi sinirlisin sinirliyken bende dusunuyorum sahsen ama Rabbim yinede yuvamizi bozmasin.
Dedigin gibi yavrun icin biraz daha katlan, duzelir insallah. Ne diyecegimide bilemedimki
Acik acik herseyi konusmayi denedinmi?
Yok canim gercekten sinirimdrn degil biz anlasamiyoruz her gun bi tartsma hakaret dun dedm bosanalim diye kabul etmiyo sacma sapab konsma diyo o zaman kendine ceki duzen ver diyorm onada tamam demiyo insallah kabul eder bosanmayi tamam der gercekten kavga gurultu istemiyorum artk

@ilknurrr canım dünmüş ama doğum günün kutlu olsun♡ tartışmışsınız sanırım eşinle ama boşanmayı düşünme arda için onun hem anneye hem babaya ihtiyacı var..Allah ıslah etsin eşleri de..

Ben bayrami nasil gecirdim saniyorsun canim yine aglamayla falan filan.. 5 dk sonra bisi olmamis gibi davraniyor.. dedigin gibi hakarrt, azar isitmekten artik kizmaktan cok uzuluyorum, taa icime isliyor dedigi laflar ama genel olarak baktigimda eskiye gore neden bilmem degisti biraz daha iyi cok sukur.
Babaligi fazlami onemsiyorlar, kendilerini cokmu kasiyorlar anlamadim ama.sanirim mesele sadece baba olmalari..
Insallah zamanla toparlanirlar yoksa cok yipratici bir durum.
Ama uzuldugunu gorunce belki dayanamaz aklini basina alir

Sagol canim bilmiyorm gercektrn cok yiprandim iki senede suan gözümün icine bakmaso lazm mutlu etmek için ugrasmasi lazm ama ben bisey göremiyorum zaten obun icin beklyrm biraz daha

Uzuldugumu gorunce lafi degstriyo susturmaya calisiyo bizim evliligimiz bastan hataydı ben orttum hep kotu yanlarini suan bakiyorumda bi tane bile elle tutulur yani yok asktanmis gorememisim sadece benim maddi ihtiyaçlarımi karsiliyo o kadar

Uzuldugumu gorunce lafi degstriyo susturmaya calisiyo bizim evliligimiz bastan hataydı ben orttum hep kotu yanlarini suan bakiyorumda bi tane bile elle tutulur yani yok asktanmis gorememisim sadece benim maddi ihtiyaçlarımi karsiliyo o kadar

Diimi cikarken duzelir, yaparim ederim diye dusunuyor insan ama 7 sinde neyse 70dede odur denir ya bencede oyle..
Grcen dusunuyorum ask degil mantik evliligi yaparlara kizardim, simdi dibine kadar hak veriyorum..
Ask evlenince azcik kaliyor,cocuk olunca tamamen bitiyor.

Bazi esler var karisinin gozunun icine bakiyor, sevgisini saygisini belli ediyor , cocugu olanlar bile dahil.buna gayet hem karisini hem cocugunu ayni hizaya koyabiliyor.

Bende bazen artk kendimi robot gibi hissetmeye basladim, programlanmisim.sanki hep ayni gidiyorum.

Aynen canim bende oyle hep duzelir diye kendimi kandirmisim resmen zamani geriye alsak birak evlenmeyi tanismaya bile gitmezdim dedigin gbi bende anlayamazdm bu görücü usulu mantik evliligi yapanlari ayni yatakta sevmedigi adamla nasil bi omur yatcak ayni evi paylascak diye suan cok iyi anliyorum

Gec oldu ama bende varim ☺☺☺

ask evliligi yapanlar zamanla mantii evliligine donusuyor..
Mantik.evliligi yapanlar zamanla kesinlikle ask evliligine donusuyor bence.birde mantik evliligunde kadinlar cok el ustunde tutuluyor..
Bizimkilerde kaybetme korkusu kalmamis bence ya, ben onu dusunuyorum. Cepteyim sahsen benimki bence oyle dusunuyor. Gitmeye kalksam hadi git bakalim.nereye gitcen gibisinden hani :)
Fazla yuz vermisiz ya, beklentilerini fazlasiyla karsilamisiz ki simdi kendimizi geri cekince bosluga dustuler,hala ayni olmamizi bekliyorlar.
Sofra hazir olsun, bilmem nesi hazir olsun iyi alismislar onceden, hala aynisini bekliyorlar ve sorunlar burdan cikmaya basladi sahsen bizde..

Evet kaybetme korkusu yok ne yaparsaa yapsn kalcam saniyo ama yaniliyo bu aralarda bii ilgili sarilmalar opmeler askimlaar

Nerelerdesiniz kizlaaaar :)
Ben burdayim canm ama cok halsizim bugn su 20lik dise bi gidemedm yine basladi agrisi ardaninda üst disi cikiyo hayirli olsn bize ben anlamstm zaten gece cok uyanmasndan patlams
Kocamaaan masaAllah ozaman. Insallah kandirmaca gecici ilgi degildir.
Bellimi olur kafasina dank etmistir bisiler
Insallah canim 4 gum evdeydi ya daha iyiydi acaba yorgunluğundan mi bu ilgisizligi diye dusunmeye basladm

Nerelerdesiniz kizlaaaar :)

Ben de burdayım benim de 20lik diş ağrıyor..bi de dün pikniğe gittik daha iki buçuk aylık ameliyatımı unuttum top oynadım dilişlerim sızlıyor

I ilknurrr22 hayırlı olsun canım patlatmış dişi ana oğul diş ağrısı çekiyorsunuz desene:)

I ilknurrr22 cektir bence canim agrisi cok fena dayanilck gibi degil.. en azindan 1 kez agri cekesn, boyle devamli cekiuorsun.

Oy alttada vardi diimi ?
Ya benimkinin altta beyaz nokta vardi taa 5.6.aylsrdan beri bugun iyice belirmis.
Cekebilirsm cekeyim resmini. Nette kist yaziyor ama discime gosterdm onemli bisi degil dedi. Distir insallah

O zaman size bi tatil lazim soyle en guzelinden, en rahatindan :)

seker000 aman canim dikkat et, zorlandigin icin gerilmistir belki .
Ya ne kadarda toparlansa insan eskisi gibi olamiyor diimi :)
Eskiden hoplayip, ziplardim enerjm tavandi simdi hem yakistiramiyorm kendime, hem enerji sıfır

Aynen canim yaa ben onemli deglm hadi neyse biraz once uyandi nasil agliyo susturamadm hic bi turlu ixim gitti dikislerinede dikkat et daha cok yeni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…