2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

MutluBulut_ MutluBulut_ evet yakiniz amaa ben gercekten o gorumcelerden degilim :KK70:
Cok isterim arkadas gibi olmayi mesela, gelip gidelim.. ayni sekilde eltimlede oyle olmayi isterim ama daha ortada ikiside yok :KK70:
Ve bu istedigim.imkansiz sanirim :KK70:
Evet zor ihtimal :KK70: iste sen iyi olsanda baskasina dedikodun yapulacak bu kacinilmaz :KK70:

Teşekkür ederim canım amin inşAllah...
Aynen öyle oldu hepimiz başağız :)
Yok canım iğne vuruyorlar uyuşturmak içinde onda azıcık ağrıyor sona hissetmiyorsun zaten biraz baskı hissediyorsan çekerken ama o kadar hiç korkma sonra kuş gibi hafifleyeceksin :KK53:
Ay insallah randevu bulamadm dün icin dün esım erken gelmisti bu hafta gidebilirim insallah
duman91 duman91 ya bak gecen yazmistin ama unuttumm canimcim iyiki dogdunn, insallah yeni yaşin yuvana huzur getirir :KK200:

I ilknurrr22 oh iyi bari canim, esin biraz normale donmedimi benimki dugunlerde dugunden sonra cok ilgilenir benimle neden bilmem.
Dugun olsa yine keske :KK53:

@PembeLokum canim guzel gecmistir eminim :) kalabalik olunca sadece biraz zor ama atlatmissiniz :)

nehirnil111 nehirnil111 nasilsin canim :)
susleniyoruz ya ondan mı acaba begendi baya bakıp bakıp durdu ama o kadar :KK70:

Ay insallah randevu bulamadm dün icin dün esım erken gelmisti bu hafta gidebilirim insallah

susleniyoruz ya ondan mı acaba begendi baya bakıp bakıp durdu ama o kadar :KK70:
Aynen aynen, birde eşim ben doğal seviyorum seni der.. Ama makyaj yapınca da ıslık çalar hemen hayran gözlerle bakar, yalan yani doğal seviyorum lafı.. dışardan erkekler görmesin diye sanırım bu şekilde diyor :))

İnşallah gidersin canım acısı çok fena bilirim :işsiz:
surekli agrımıyo aslnda arada sırada ama agrısı fena
Aynen aynen, birde eşim ben doğal seviyorum seni der.. Ama makyaj yapınca da ıslık çalar hemen hayran gözlerle bakar, yalan yani doğal seviyorum lafı.. dışardan erkekler görmesin diye sanırım bu şekilde diyor :))
yok ya benmki sever süslenmemi benm esimde oyle bi güzel olmussun felan demez ama hareketleri degisir dün oglum annen ne giymis napıyomus anne diyip duruyo

surekli agrımıyo aslnda arada sırada ama agrısı fena

yok ya benmki sever süslenmemi benm esimde oyle bi güzel olmussun felan demez ama hareketleri degisir dün oglum annen ne giymis napıyomus anne diyip duruyo
Canım o yüzden zaten hergün saçını başını yapıyorsun sanırım ya da alışkanlık:)) Ben tepeden topluyorum saçımı, bi kapri bi badi tamam öyle geziyorum evde :))
Sanırm biraz daha iyi gibiler birkaç gündür, eşim normalde facede falan bana bişey yazmaz, dün duvarımda doğum günümü kutlamış inanılmaz şaşırdım :)

Ladypurple Ladypurple dogum gunu fotolariniz cok guzel :)
Teşekkürler canım :)) Şükür gönlüme göre oldu..Hediyeleri falan hep el emeği , kendimiz hazırladık herseyi, eglenceliydi :) Olması gerekenden ıkı hafta gec oldu, kız raahtasızlandı ertelendı falan derken sonunda yorgun argın yaptık ama güzel geçti :) Sizin de mevlid olmuş galiba he , merakla bekliyorum fotolarınızı. :)

MutluBulut_ MutluBulut_ haha aynen ..aman evlenseler bi baksak duruma artik ..yalniz canim sIkiliyor bi gelin daha gelsin aileye :KK70:

duman91 duman91 bakmissin bundan iyi olmaniz icin bu borcu vermesi gerekliymis :) hayirlisi biylemistir belki.. tabi insallah 1,2 gunluk iyilik degildir :)

I ilknurrr22 duman91 duman91 ya benim esimde dogal seviyorum der, hatta cok israrli bu konuda ama nedense dugun gibi gunlerde suslenince dediginiz gibi bi bakislar, bi tavirlar sanirsin Lopez gibi olmusuz :KK70:
Beninkide Ayaza soyluyor oglum bak bak annene bak, bak ne giymis taniyabildinmi, bak ne yapmis aa falan diye. Ama guzel olmussun demek yok, yaptigimda agir makyaj degil sadeden yanayim.
Bence bunlar icten ice kiskaniyor baskalari begenecek diye ..ama disarda oylesini gorunce nedense bakmadan gecmiyorlar genelde erkekler :sopa:
Ben paspal olcam, baskalari suslencek he oldu bayadir toparladm kendimi.bu konuda banane catlasn isterse

MutluBulut_ MutluBulut_ haha aynen ..aman evlenseler bi baksak duruma artik ..yalniz canim sIkiliyor bi gelin daha gelsin aileye :KK70:

duman91 duman91 bakmissin bundan iyi olmaniz icin bu borcu vermesi gerekliymis :) hayirlisi biylemistir belki.. tabi insallah 1,2 gunluk iyilik degildir :)

I ilknurrr22 duman91 duman91 ya benim esimde dogal seviyorum der, hatta cok israrli bu konuda ama nedense dugun gibi gunlerde suslenince dediginiz gibi bi bakislar, bi tavirlar sanirsin Lopez gibi olmusuz :KK70:
Beninkide Ayaza soyluyor oglum bak bak annene bak, bak ne giymis taniyabildinmi, bak ne yapmis aa falan diye. Ama guzel olmussun demek yok, yaptigimda agir makyaj degil sadeden yanayim.
Bence bunlar icten ice kiskaniyor baskalari begenecek diye ..ama disarda oylesini gorunce nedense bakmadan gecmiyorlar genelde erkekler :sopa:
Ben paspal olcam, baskalari suslencek he oldu bayadir toparladm kendimi.bu konuda banane catlasn isterse
Senin ne guzel yasina yakin olavaklar

Canım o yüzden zaten hergün saçını başını yapıyorsun sanırım ya da alışkanlık:)) Ben tepeden topluyorum saçımı, bi kapri bi badi tamam öyle geziyorum evde :))
Sanırm biraz daha iyi gibiler birkaç gündür, eşim normalde facede falan bana bişey yazmaz, dün duvarımda doğum günümü kutlamış inanılmaz şaşırdım :)
Ya bakalm benimki napcak dogum gunumde onunkide 9u ben esofman ustume tsort saclarimi ya orerim ya toplarm yada at kuyrugu yaparm makyaj her gun yaparm eyeliner goz kalemi yani oyle fondöten felan surmem
Sürekli hale gelecektir canım çaresine bakmazsan:KK51:
Cektrcem ya kurtuluyum cektriyimde doğum yaptm onu mu yapamicam:KK70:
[/USER=417214] MutluBulut_ MutluBulut_ [/USER] haha aynen ..aman evlenseler bi baksak duruma artik ..yalniz canim sIkiliyor bi gelin daha gelsin aileye :KK70:

Valla ben esimden once kendim için susleniyorum sevmiyorm oyle durmayı mesela aksama kadar canim istemedi makyaj yapmadm diyelim aksam gozume kotu geldi yaparm direk nasil olsa 1 2 saat sonra cikarcam demem ama saclarim acayip uzamisss kalcamin ustune gelmis o kadar uzun oldugunu farketmemstm hep toplyrm yabu hafta kestircem kasimi felan aldircam kvde kac gundr dukkana gidiyo ardayi ona birakcam insallah yarin gitmez

Ya bakalm benimki napcak dogum gunumde onunkide 9u ben esofman ustume tsort saclarimi ya orerim ya toplarm yada at kuyrugu yaparm makyaj her gun yaparm eyeliner goz kalemi yani oyle fondöten felan surmem

Valla ben esimden once kendim için susleniyorum sevmiyorm oyle durmayı mesela aksama kadar canim istemedi makyaj yapmadm diyelim aksam gozume kotu geldi yaparm direk nasil olsa 1 2 saat sonra cikarcam demem ama saclarim acayip uzamisss kalcamin ustune gelmis o kadar uzun oldugunu farketmemstm hep toplyrm yabu hafta kestircem kasimi felan aldircam kvde kac gundr dukkana gidiyo ardayi ona birakcam insallah yarin gitmez

yapabılıyosan ıyı canım, ben sahsen nasıl olsa 1.2 saat sonra cıkarırım dıye yapmam sanırım :KK70:
maşallah baya uzamıs, aman cok kestırme benımkıler ocak ayındanberı anca kendıne geldı, kestırmesydm benımde oralara varırdı ya :kahve:

MutluBulut_ MutluBulut_ buyuk olunca aynen ıstesende yakın olamıyorsun.
benımde kuzenlerım var burda hanı 2 tane ,aynı yılda dogum yaptık ama ıste yasları 30-32 arası halıyle yınede herseyı rahatca konusamıyorum, ama yaşıtım olsa daha rahat olurdum kesın

X