2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Gitti canim cok sukur ben teklif edemedm hani git derms gibi olmasn diye bana para verde otobuse biniyimde gidiyim dedi hic kal demedm direk verdm parayi

Pazar günü canım, hazırlıklar devam ediyor, sonrasında paylaşırım, bakalım nasıl bir sey cıkacak ortaya merak edıyorum :)))

Ama dundu degilmi dogum gunu benmi yanlis hatirliyorum 23 diye kalmis aklimda:)
Insallah guzel gecer o zaman :)

Iyi canim bende evlerdeyiz iste minnak buyutuyoruz :)

Gitti canim cok sukur ben teklif edemedm hani git derms gibi olmasn diye bana para verde otobuse biniyimde gidiyim dedi hic kal demedm direk verdm parayi

Inanmiyorum sahi artj yakin degilsiniz diimi usenmeyip otobuslemi geliyor aa

Ama dundu degilmi dogum gunu benmi yanlis hatirliyorum 23 diye kalmis aklimda:)
Insallah guzel gecer o zaman :)

Iyi canim bende evlerdeyiz iste minnak buyutuyoruz :)

Inanmiyorum sahi artj yakin degilsiniz diimi usenmeyip otobuslemi geliyor aa
Kp birakmisti sabah cuzdanini untms iste gitti valla cok sukur bugun yemeğim var dinleniyim esim gelince guzelce karsilayim adam geliyo hosgeldin diyip opemiyorm ki onlardan sonra gelmiş oluyo hep

Insanin inanasi gelmiyo bende hastaneye gittigimde dogum yapcagim aklimin ucundan gecmezdi butun acilar kucagina alinca geciyo demi :)
evet geciyo canim cok tuhaf bisi :)

Allah anali.babali buyutsun canim
Sagol canim
Allah senide evladina kavustursun :)

Evet dikisim var cok aciyo bazen nasil gecerki denemedigim pansuman kalmiyor
bide goguslerimde yara oldu.

Canimmm aklim sendeydi vallahi ay gozun aydin hayirli evlat olsun omru uzun olsun saglikli olsun imanli olsun insaAllah
Sana da buyuk gecmis olsun benegin kac kilo kac cm dogdu soyle bakiimm
Sutun bol olsuuunnn
3500 kg 50 cm dogdu
Ama sutum yetmeyince 200 gr geriledik
Sagol canim hepimizin evlatlari uzun omurlu saglikli olsun ins

Aminn :)

Bol bol emzir canim ilk gunler damla damla geliyo ama sonra oyle bi cogaliyoki

Biraz yüz verince astarını istiyolar tatlm bende eskiden öyleydim sık sık gelmek isterlerdi kendi evlerinede fazla cagrmazlardı artık bende mesafe koyuyorum kafam rahat ohhh beee

Tatlim gözün aydın allah analı babalı büyütsün

Canim ya gecmis olsun zor bi gece gecirmissin :/

Hem babam cok hevesle okuttu hem de rahmetli ablam da cok istemisti hukuk okumami ben de severek okudum zaten bebegimden ayrilmak istemiyorum sadece sanirim bu gidisle buroda oyle bir duzen kuracagim ki bebegimi de yanimda goturecegim buroda mutfak var ve namaz kilacagim uzanip dinlenebilecegim kucuk bir oda var

Cnm ben tam anlamadim fethiye bodrum alanya buralari gezerken senin ailen de olacak mi?

Biz de kurbanda tatile gidecegiz ailemle gidecegiz cunku bizim tatile gidecek paramiz yok onlar goturuyor yani

Senin ailen olmayacaksa gorumcen de olmasin kizin 9 aylik olacakmis kucuk degil havuza girmesi yasak 1 yastan once ama denize girebilir 3unuz gayet rahat tatil yaparsiniz yaninizda bakiciya hic hic hic gerek yok bizim tatile gidecek paramiz olsa esim ben kizim 3umuz gideriz ama aileme biz 3umuzu gonderin diyemem yani yuzsuzluk olur

Hem yegenine bakiyor hem de laf mi ediyor yasi kucuk ya comez daha cnm ah keske ablam sagolsa da cocugu olsa da ona baksam hic tatilim olmasa hic eglencem olmasaydi da ablam olsaydi cocugu olsaydi yegenim olsaydi..

Ay ben cok dua ettim isteme oncesi ve nisanliyken bakalim benim beddualar tutarsa kv kp gorumce yandi

Yalniz ciddi ciddi bana dokturdukleri gozyaslari lime lime ciksin diye demistim istemeye gelecez deyip gelmedikleri gururumu kirdiklari gun. Kp nin retinasi kurudu damla kullanmadan duramiyor gunes gozlugu kullanmadan disari cikamiyor kv ise gozu %10 goruyormus artik katarakt ameliyati olacak eylulde bazen diyorum ahım tuttu sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…