2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Yogurtla guclu geliyor diye duydum canim ben
bir kac sabahtir sey yapiyorum yumurta sarisi, biraz peynir, ekmek ici, ihlamur cayi veya suyla karistiriyorum masallah pek tatli yedi simdiye kadar.
Oyle dene istersen hem yunurtayi kolay yemis oluyorlar.

Bazen omlet seklinde pisiriyorum sarisini acaba haslanmis gibi ayni kaliyormudur vitaminleri falan ya

Valla canim her turlusunu denedm ama yemiyo zorla agzini acip yedirdim

Kultur merkezi canim tiyatro salonları felan var icinde

doğrudur canım birisi protein birisi kalsiyum:) omlette yapyorum ama yoğurtla daha çok severek yiyor..
hadi öyle karıştırmdan vereyim diyorum ama daha tam yiyemiyor zaten haşlanmış yumurtayı öyle sade yiyemez ben bile yerken bi tuaf oluyorum:) ben çok az tereyağı da koyuyorum omlet yapacaksam biraz da dereotu çok aşırı pişirme

Ac olunca durmuyo zaten hemen emziriyorum sabrediyorum canim
Bende yanimda tutuyorum ama cok uyursam bisi olursa diye korkuyorum
Sallanmayida sevmiyo memede uyuyo hep boyle olur ins

Sade bende yiyemiyorum cok kuru zaten zor yutuluyor, bir kac kez verdim ama zor yani :)
Bir zaman sonra yesinde nasil neyle yerse yesin diyosun aslinda..

Aman cnm cocuklari kesinlikle engellememek gerekiyormus sen kv ne bakma yerlerde gezsin dolaplari karistirsin evi kurcalasin engel olma pedagoglar oyle soyluyor

Aman cnm cocuklari kesinlikle engellememek gerekiyormus sen kv ne bakma yerlerde gezsin dolaplari karistirsin evi kurcalasin engel olma pedagoglar oyle soyluyor
Yok canim hic engel olmuyorm gelisimini durduruyo biliyorm dedm zaten oyle sey olur mu ya cocuk emeklicek tutuncak yurumeyi ogrenceek bugun emeklerken balkona cikti ordaki engeli asip ilk defa

Aman iyi cnm bilincli anne olmak ne guzel bak:) aallah bagislasin
Arkadasim sasiriyo nerden biliyosn herseyi diye surekli arastiriyorum surekli okuyorm biseyler blw yontemi yapcam diye ilk yardm videolari izledm olurda bogazinda kalirsa napabilirim diye bazende diyorm çok mu abartyrm acaba diye ama ne biliyim herseyi iyi yapmak istyrm iyi yetstrmek istyrm

Hayir cnm abartmiyorsun dogru olani yapiyorsun ben de cok arastiriyorum geceleri adem gunes in kitaplarini okuyorum fln ben de blw uygulamak istiyorum

Ben de ilk yardim ogrenmeyo dusunuorum

Elimiz altinda internet var bunu iyi yonde bu sekilde kullanabiliriz iste her sey cocuklarimiz icin

Canim yesil kaka neyden oluyodu unuttum bir ara arastirmistim ama. Yedigi birsey rengini degistirmis olmasin?

Buarada en iyisini yapiyorsun birak cocuk cocuklugunu yasasin.
Benimkide taa nisan-mayis aylarindan beri yerde. Masallah 7.aylardan sonra tutunarak kalkmaya falan basladi. simdi ellerini birakinca 2,3 saniye duruyor ayaklarinin ustunde.
Dusmedimi ohoo kackez dustu ama simdi daha sIki tutunuyor..
Balkon kapisindan gecerken dizlerini acitti herhalde, simdi kapi esiklerinden dizlerini kaldirio geciyor. Demem o ki hata yapa yapa ogreniyorlar.

Disarda yalin ayak gezdiriyordum 2,3 haftaya kadar kvdeler falan giydir oyle gezmesin diyodu .gunahini almayayim ama Kesin el alrm ayakkabisi yokmu bu cocugun diye dusunur diye korkuyolardir.
Cok sukur bussuru ayakkabisi var ama yere bassin,topraga bassin, ayakkanilar ayaklarini sIkmasin rahat olsun istedim. Icimde cok rahat iyikide oyle alistirdim.
Bir ara parkta yere saliyordum emekliyordu yine yere birakma kedi kopek geziyor dendi eee napayim. Cani oyle istiyorsa, diger bebekler yerde emeklerken o kenarda baksinmi.
Kim.ne isterse desin, ben boylesini dogru buluyorum bu kadardir kimsenin birsey demeye hakki olmamali. Ozellikle aileler.. onlar zamaninda yetistirmis , istedikleri gibi yetistirselermis , simdi bize hicbkarismasinlar biraksinlar bizde bu sorumlulugu alalim ustumuze.

Bu arada yurutec iyiiiiki almamisim, yurutecte buyuyen komsumun bebegi 1 yasini gecti hala parmak ucunda yuruyor. Bizimki oyle degil masallah.

Sinirliyim yine dokturdum daha neler dicem de neyse

Bu adem gunesin kitaplarini cok ovuyolae ya bende internetten getirtmeyi düşünüyorum bi kac yere baktimda goremedm
Aslinda ayakkabı suan cok zararliymis canim mumkunse yuruyene kadae giydirilmemeli gelismekte olduğu icin yürüyünce de mecbur ayaklarina bisey batmasin diye bende koltuktan tutunduruyorm birakiyorm baya duruyo smdi kendi kalkmaya calisiyo ayaga ama ellerini yukari uzatmayi beceremedi daha o kadar komik oluyoki ayaklarinin ustune basiyo bacaklae dumduz yukari dogru ama ellerini yerden destek aliyo resmen amuda kalkcak

Evet zararli utanmasan ben bike haka oyle g3zicem ya cok hosuma gidiyor ayakkabisiz gezmek :)

Oy masallah, her gun sIk sIk tutundur canim zamanla alisacak kendi kalkacak sonra bakmissin tutunarak yuruyecek :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…