2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Cnm Turkiye artik berbat bi ulke olmaya basladi malesef...

Cnm o yaralar dikisler vs hepimiz bu donemlerden gectik canim sabret sutun bol olsun insaAllah bol bol emzir bebegin uyuyor olsa da uyandir yenidogan bebekler acliktan bayginlik gecirecek halde olurlar zannetme ki tok oldugu icin uyuyor tok oldugu icin degil acliktan baygin oldugu icin uyuyor 2-3 saatte bir emzirmelisin yani saatlerce uyumasina izin verme etrafindaki insanlari dinleme bu konuda

Evladinin tadini cikar cnm kucaga alistirma diyenlere de aldirma ben simdi kizimla yapisik geziyorum cok da mutluyum kucaga da alistirdim beraber da yatiyoruz oh bitanecik kizim o benim kucagimdan niye indireyim

Dhaa sonra kucakta durmuyorlar zaten simdi Arda yerlerde geziyo kv diyoki yere koyma ee emeklemek istiyo napiyim engel mi oluyum ee kucukken kucağında tasiyablysn ama smdi agirlasti cok zor oluyo aksama kadarda kucagmda gezdiremem ki zaten hic uyumuyo gundz

Hem yegenine bakiyor hem de laf mi ediyor yasi kucuk ya comez daha cnm ah keske ablam sagolsa da cocugu olsa da ona baksam hic tatilim olmasa hic eglencem olmasaydi da ablam olsaydi cocugu olsaydi yegenim olsaydi..
Yok canım annemler bandırmada olacak biz oraya bayramlaşmaya gidicez daha sonra fethiye, alanyaya tek gidicez.. Ya bende otel falan ayarladı sanmıştım ama öyle değilmiş arkadaşının yazlığı varmış fethiyede oraya gitcekmişiz, alanyada da dayım var benim oraya gidecekmişiz hem yeni bebişi görmeye:)) Evet yani elif de artık eğlenebiliyor hani uyutup bişeyler yapacak halim yok o yüzden bende gelmesini istemiyorum ama bilemedim şimdi otel değil de ev olunca biraz düşündüm açıkcası...
Aynen yaşı kücük olduğu için bütün bunlar oluyor ama büyük olursa da çok fena bi görümce olurmuş onu anladım :)) değil mi insan bazı şeylerin kıymetini bilemiyor işte..
Canım kimsenin ahı kimsede kalmıyor bunu çok iyi görmüşsün sende ki bende görüyorum.. Gerçi ben beddua etmedim hiçbir zaman Allah'a havale ettim o en iyisi biliyor zaten.. kim haklı kim haksız vss.. ki seni istemye gelecekleri gün bu kadar ayıp bişey yapmaları kolay yenilir yutulur değil yani..

Gunaydin kizlar
Yine 8de kalktik bi saat ugrastm tekrar uyutmak icin gozlerimi zor aciydum ama uyumadi sanki is basi yapcak sipa pes ettm kalktm

Gunaydin kizlar
Yine 8de kalktik bi saat ugrastm tekrar uyutmak icin gozlerimi zor aciydum ama uyumadi sanki is basi yapcak sipa pes ettm kalktm
Günaydın canım, bizde 7,30-7,45 de kalkıyoruz.. hemen apar topar biraz emzirp çıkıyorum evden.. gerçekten iş başı yapacaklar sanki. Az daha uyusalar :) Bu arada arda gece kalkıyor mu canım emmek için vs? birde kaçta yatıyor

Kalkiyo canim 2 3 kere 9 bucuuk en gec 10da uyumus oluyo hatta daha erkene cekmek istyrm uyku saatini

Kalkiyo canim 2 3 kere 9 bucuuk en gec 10da uyumus oluyo hatta daha erkene cekmek istyrm uyku saatini
baya erken yatıyormuş, biz önce gece 1 de yatıyorduk.. şimdi 10 11 gibi yatıyoruz çok şükür gece kalkmıyor.. gerci bu gece biraz mızırdadı ama emzirmek için almadım beşiğini şöyle bi salladım uyudu tekrardan ama gözleri kapalı bir yeri mi ağrıdı ki öyle mızırdandı..

Ardayi gece emzrmek icin zorlaniyrm uyaniyo ama emmek istemiyo heralde kendi kendini uyandryo uykuya dalamadgi icin uyaniyo blmyrm ki canm arda surekli ih ih diyo aksama kadar emekliyo yoruluyo

Ardayi gece emzrmek icin zorlaniyrm uyaniyo ama emmek istemiyo heralde kendi kendini uyandryo uykuya dalamadgi icin uyaniyo blmyrm ki canm arda surekli ih ih diyo aksama kadar emekliyo yoruluyo
O zaman emzirmeden direk sallasan uyuyacak belki?
Bizim emekleme gibi bir durumumuz yok şuan :))

Ama dundu degilmi dogum gunu benmi yanlis hatirliyorum 23 diye kalmis aklimda:)
Insallah guzel gecer o zaman :)

Iyi canim bende evlerdeyiz iste minnak buyutuyoruz :)

Inanmiyorum sahi artj yakin degilsiniz diimi usenmeyip otobuslemi geliyor aa
Doğru hatırlıyorsun canımcım, ay inşallah bakalım :) Alminoş da dünden beri ateşli , dişlerin devamı geliyor galiba.bakalım o zaman kadar da ıyı olur inş.

Senin okul ne oldu canım?

Bebekleri sallayarak uyutmaya alıştırmayın ileride her sallantıda uyumaya başlıyorlar sonra :)

Bebekleri sallayarak uyutmaya alıştırmayın ileride her sallantıda uyumaya başlıyorlar sonra :)
Bizimde temennimiz o yöndeydi ama bi süreden sonra başka alternatif olmuyor, hani benim kızım o kadar çok sallamayla uyumuyor ama yinede uykusu bölününce sallıyorum tekrar dalması için.. aynen mesela ben sallarken kendim uyuyorum :))

Ahh yavrum senin kokunu alacak demek ki yaaa çok tatlılar yine çok özledim.. Bugün birde tam gün çalışıyorum arkamdam bakışları geldi aklıma yerimm yaaa
Kiyamam yaa oda seni ozluyodur
Ay ardaya yumurta sarisi yedirdim zorla yemiyo yaa ne yicek kahvaltida sasrdm kustu sevmedigi sey olunca surekli oguruyo kusuyo napcagimi sasirdim mama sandalyesi kusmuk içinde aldm otrma odasina geldim yere ortu serdm orda yeediriyim diye oyuncaklari felan hep yumurta oldu agzina soktu oyuncakları ay ne zormus

Bende bazen bahçede yediriyorum, üstüme saldırıyor onun üstü kirlenmiyor benim üstüm kirleniyor yaaa.. Yemek yedirmek hem zevkli hem işkenceli :) Canım sade mi verdin yumurta sarısını ben yoğurtla karıştırıp biraz kıvamını açıyorum öyle veriyorum, yoksa yemesi zor..

Canim tek tavsiyem dikisini veya dikislerini kuru tutman, ben sac kurutma makinasiyla kurutuyordum her wc den sonra.
O zaman baya iyilesmisti , keske daha erken yapsamdim hatta onu.
Birde iste uzerine fazla oturmamaya calis ?hos emzirirken illa oturuyirsun ama..
Insallah cabucak iyilesirsin.
Masallah minnaka bu arada, gelir sutun merak etme ilk 1,2 hafta oyle oluyor.
Kilolari dusuyor biraz sonra toparliyorlar canim

Kizlar burda acayip yagmur yagiyo cok guzelEki Görüntüle 1875132

Ay burasida bu sabah soguk.
O buyuk bina ne canim

Olabilir aslinda canim sorun olmayacaksa. Hem yaninda olmus olur.
Tabi sabahtan aksama olursa is saatin cani sIkilabilir ama oyleye kadarsa bence baskasina birakmaktan iyidir, etkileniyorlar cunki anne ise baslayinca.

tutkku canım çok geçmiş olsun yeni gördüm şimdi nasılsın
Sagol canimcim.
Dun iyiydim ama bugun yine halsizim, hava sogudu hava degisikliginderdir diye kandirmak istiyorum kendimi bakalim.
Mutfak haric odalari topladm mutfaga hic halim kalmadi, temizlikci olsa keske

Doğru hatırlıyorsun canımcım, ay inşallah bakalım :) Alminoş da dünden beri ateşli , dişlerin devamı geliyor galiba.bakalım o zaman kadar da ıyı olur inş.

Senin okul ne oldu canım?

Oy kuzucum, insallah duzelir canim baska birseyi yoksa dislerdendir.
Bizimdr ustte 2 daha cikiyor simdilik 4 oldular bakalim.

Okul bu yil mezun olacaktim ama 2 sinavi gecemedim canim, nasipse seneye artik. Zaten boylesi daha iyi oldu, Ayazi birakasim gelmiyordu Mart ayinda stajim olacakti gecseydim sinavi ama kucuktu ayaz daha o zaman, iyiki gecememisim diyorum :) Hayirlisi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…