2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ay Allah korusun ya
O kadinin halini dusunemiyorum bile .
Ya bu erkeeklerin isi ne guzel oooh .. simdi neler dicemde siteden atilirim

Bir soz var cok hosuma gidiyor.. turkcesini cevirmrye calisayim sadece
Evli erkeklere baska kadinlar tatli geliyor ya, unutma esim bende baskasi icin tatliyim..

Erkekler zaten neden eslerini cepte gorurlerki hic terkedemeyecek bu beni dusuncesi falan..

Canım işte bayram tatiliyle birleşince 15 gün falan oluyor ama baya bi yol gidicez bakalım nasıl olcak (tabi olacak mı orası da kesin değil)
Eşe herşeyi evet söylememek gerekiyor ama bizde sabır taşı değiliz yaa..

hehe o söz çok güzelmiş beğendim:)) Valla ben içimden baya bi saydırdım..
All bak başka dosya geldi, kadınla adam boşanmışlar, adam 2 ay sonra vefat etmiş 13 ve 8 yaşındaki çocuklar annelerinde kalıyorlarmış ama şiddet görüyorlarmış. Babaanne dava açtı şimdi darp raporu falan almışlar yaa olan çocuklara oluyor işte.. Bunları da böyle gördükçe içim yanıyor

Evet canim baya yolunuz var aslinda gitmisken durmaniz iyi olur :)
Elif arabada duruyosa iyi benim sahsen ta Ankaradan Bodruma gelme cesaretim olmazdi sanirim :)

Ya ben yalan soyleyemiyorum, ufak tefek anca hani ..
Herseyi detaylica anlatiyorum hic sevmiyorum bu huyumu

Oy deme ya.. bir anne nasil boyle seyler yapabilir evladina ya cok kotu birsey
canim senin isinde hic kolay degil ya, saglam psikoloji lazim cidden hep kotu olaylar falan

Ya kizlar konuyu buraya tasimayayim diyodum ama dunden beri aklim almiyor.
Orda 9 aylik bebegimi tecavuz ettiler
Dusundukce deli oluyorum, o bebegin o anini dusundukce cektiklerini dusundukce..
Nereye gidiyor bu dunyanin hali ya.. ne digecegimi bilemiyirum resmen, esimle aksamdan beri soylenmekten bir hal olduk

Oy deme ya.. bir anne nasil boyle seyler yapabilir evladina ya cok kotu birsey
canim senin isinde hic kolay degil ya, saglam psikoloji lazim cidden hep kotu olaylar falan
Elif çok seviyor arabayı Allah'tan hele ki koltuğuna bayılıyor :)
Ben o ufak tefeği bile söyleyemiyorum, hiç sevmiyorum bu huyumu ama içim rahat ediyor en azından suçluluk psikolojim olmuyor:) boşver kazanan biz oluruz öteki tarafta:)

Aynen öyle canım, neler neler var daha bilmediğimiz görmediğimiz.. Çocuk büyütmek çok zor Allah yardımcımız olsun, iyi kötü yine de eşime şükrediyorum çok şükür Rabbime..

Ay kizlae esimin yengesi bize gelcekms hastaneye gelms buraya bizim evde karsisi neyae kvdeyide arayimda gelirse gelsn dedm geldi kp birakti yanima para almamisim belki eve giderdm dedi smdi ben veriyim git desem olmaz ay insallah gider aksama kalmazlar yaa valla bıktık dun burdalardi daha ondan onceki gun biz ordaydik esim dun yine niye geliyolar diyo dusunun artik kendi annesinden babasindan bikmis artik oda

Aaa öyle mi benim haberim yok haberleri izlemeye fırsatım olmuyr ki.. Devir o kadar kötü ki elifi kimseye bırakıp gitmek istemiyorum işe vs...
Geçmiş zamanda bizim burda da yaşanmıştı henüz çok küçük bebeğe şoför parmakla işte yapmış.. kıyamam yaaa

Haberlerde ckmsti sanki allahm korusun yavrularimizi bu nasl bi hayvanliktir ahlaksizliktir

Canım senin haline de gülsem mi ağlasam mı bilemedim valla bugün sinirlerim bozuldu iyice.. Anne ben veririm yeter ki sen git de :))

Canım senin haline de gülsem mi ağlasam mı bilemedim valla bugün sinirlerim bozuldu iyice.. Anne ben veririm yeter ki sen git de :))
Haha ay nolur gitsin yaaa valla bıktım dun evi temzledm savaş alanina donuyo geldikleri zaman Biz salonda oturmuyorz ustunu basini oraya cikardi oturdu oturma odamiz var halbuki geldikleri zaman her yer batiyo yani

Haberlerde ckmsti sanki allahm korusun yavrularimizi bu nasl bi hayvanliktir ahlaksizliktir

Instagramda gordum dun.
Ama daha kotusu bebegin bagirsaklari parcalanmis , ic kanamasi gecirerek hayatini kaybetmis
Allahindan bulsun o pislik, kucucuk bebege kadar kizmi bulamadin ya

Instagramda gordum dun.
Ama daha kotusu bebegin bagirsaklari parcalanmis , ic kanamasi gecirerek hayatini kaybetmis
hadi ya bende parmakla falan sandım Rabbim sen koru evlatlarımızı, ahlaksızlara fırsat verme, türkiye de olmuş yani öyle mi?

Haha ay nolur gitsin yaaa valla bıktım dun evi temzledm savaş alanina donuyo geldikleri zaman Biz salonda oturmuyorz ustunu basini oraya cikardi oturdu oturma odamiz var halbuki geldikleri zaman her yer batiyo yani
Anne buraya geçelim burası daha serin de :)

Instagramda gordum dun.
Simdi biseyler dicem valla ban yersemde napiyim serefsiz insallah geberir minicik bebek yaa bu hayvanlik desem hayvanlara hakaret etms olcam bu nasl bi midesizliktir

Simdi biseyler dicem valla ban yersemde napiyim serefsiz insallah geberir minicik bebek yaa bu hayvanlik desem hayvanlara hakaret etms olcam bu nasl bi midesizliktir

duman91
Gaziantepte olmus canim

Hergun aci ceke ceke oldurulmeli aslinda ..
Akli basinda olan biri yapamazki bunu ya.. valla gelde guven birine,

duman91
Gaziantepte olmus canim

Hergun aci ceke ceke oldurulmeli aslinda ..
Akli basinda olan biri yapamazki bunu ya.. valla gelde guven birine,
Ahh yavrum benim yaa, acaba akrabası falan mı yapan kişi? Eşimi bu konuda çok uyarıyorum ama olur mu öyle şey deyip geçiştiriyor..
Rabbim en büyük cezalar versin.. Sürüm sürüm sürünsün hadım cezası versen ne olur bu adama ahlak yoksunu uçkur düşkünü..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…