2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ne yaptın canım gittin mi merak ettim:işsiz:

Canım kıyamam sana ya eşine bir anlam veremedim genelde erkeklerinde depresyona girdiklerini söylüyorlar öyle olmasın sakın kocan normalde böyle bir insan değilse bebekten sonra olduysa bayağı etkilendi sanırım hay Allah etkilenecek olan biz anneleriz erkeklere ne oluyor ki :KK51:Karşına alıp ciddi bir şekilde konuşmayı denedin mi bu şekilde yıprandığından çocuğa bakması gerektiğinden yetişemediğinden gerekirse yardımcı almaktan falan bahsettin mi hiç tepkisi ne olur dinler mi seni :tokat:Azarlamak ne demek çocuk musun sen gerçekten çok çok ayıp yapıyor eşin yemek olmasa ne olur ekmek arası yediğimiz günlerde ölmüyoruz ya gayette oluyor :KK62:
Estagfirullah baş şişirmek ne demek burada herşeyimizi paylaşıyoruz tabi ki anlatacağız benimde sizlerden öğrenmem gereken çok şey var :KK19:

Ciddide konustum, sakasinada konustum ama ise yaramadi. Ne yapiyorum ki ben sana diyor.
Akisina biraktim artik,susmuyorum her lafina cevap veriyorum.
Dun 1,2 patavatsizligi disinda pek iyiydi masallah tabi gecici bir durum :KK48:
Depresyondaysa depresyonun dibine vurmus olmali :KK14:

Canım hafta sonu giremedim baya konunun dışında kalmışım, rahatlaman iyi olmuş.. Bende bu aralar bişey farkettim eşimin ailesine ne kadar iyi davranırsam eşimde bana o kadar iyi davranıyor tuaf :)) MaşAllah iyiyiz bu aralar yani
Masallah canim insallah hep iyi davranir.
Baya bagliymis ailesine esin cok zor oyle ya, ana baba kuzusu olmak.. esimde oyle bekarken mesela biryere gitseler hep ailecek giderlerdi, simdi bende katildim biryere g3Meye bile gitsek beraber gidiyoruz biri gelmezse biri illa gelir..
Dun havuza nasil gelmediler sastim kaldim :)

Esim gecen sey diyo sen bizimkilere iyi davtansan annem gelir burda durur, oturursunu diyo :KK70: hey Allahim benim derdim ne zaten ben zaten onlara bu sIk gorusmeden dolayi mesafeliyim ya aman dedim kalsin :KK48:

Kizlar smdi size bisey sorcam annemgil ardanin odasini biz alcaz diye soz verdiler hemde kv kpin yaninda smdide annem diyo ki baban almicam diyo esim annemglle cok samimi degildir yani saygisizlik yapmaz ama annemgilede surekli gidelm gelelm demez erkekler zaten öyledir de genelde almama nedenleri bu bende dogal olarak sinirlendm biz demedik alin diye zorlamadikta kendi kendine soz verdi babam hatta bende kizdm niye söz verdiniz diye beni tartismaya suruklicekler illa esimle esim hadi bisey demez bi kere konusur ama adım gibi eminim kv kp esimin yaninda konusup doldurusa getirirler napcam ben simdi siz alin ben odeyim dedm ama hepsinide odeyemem sonucta çalışmıyorum kunyemi felan bozduruyum diyorm dusurdm derim napiyim

keske dunurlerin yaninda soylemeseymis, bos yere hem sen laf duyacaksin hem aileni ayiplayacaklar, ellerine malzeme vermesin bence.
Annen ikna edemezmi acaba olmaz oyle soz verdik falan diye.
Veya fatmanin dedigi gibi durumu musait degilmis falan dersin artik.
Yapacakmiydin oda artik erteleseniz biraz acaba olmazmi

@sumeyra1990 canim benim cok sukur atlatmissin. Iyisinizdir insallah.
Rabbim guzel omur nasip eeder insallah minnakinizla.
Kolaymiydi dogum zaman bulursan anlat :)

Onu hic sevmiyorum sabh kahvaltida ekmegi cok yiyorum hele ki menemen varsa bi ekmege yakin yerim :KK70:

Masallah canim Ardaya ne guzel batirmis etrafi :KK48:
ya mama sandalyesi almadik ne kadar kullanacakki diye alsaymisim keske.
Simdi onune nasil koyucam bilmiyorum yemekleri disarda veriyorum eline ama evde 1,2 kez denedim simdi c3saret edemiyorum sandalyesiz olunca daha cok dokuyor

Ciddide konustum, sakasinada konustum ama ise yaramadi. Ne yapiyorum ki ben sana diyor.
Akisina biraktim artik,susmuyorum her lafina cevap veriyorum.
Dun 1,2 patavatsizligi disinda pek iyiydi masallah tabi gecici bir durum :KK48:
Depresyondaysa depresyonun dibine vurmus olmali :KK14:

Erkekler zaten bizim gibi ne ince düşünebiliyorlar ne de yaptıklarından haberleri oluyor :tokat::KK53:

Erkekler zaten bizim gibi ne ince düşünebiliyorlar ne de yaptıklarından haberleri oluyor :tokat::KK53:

Bazen diyorum su hallerini kameraya alsam izletsem sonra..
Cunki eskiden bana dedigi bir lafi gecen hatirlattim benmi demisim onu demem diyor :işsiz:
o kadar habersizler yani konustuklarindan :KK53:

Aksama yemekte ne var kizlar.
Milfoy hamurum var , bekarken almisyim en son becerememistim dogru duzgun.
Ne yapsam ondan bilemedim kiymali bisiler olurmu acaba varmi tarif

seker000 seker000 sagol canim :) babamda makarnayinekmekle yer esimde ikiside cop gibi :KK70:
tutkku tutkku anneme dedm valla soz vermeseydiniz dedm beni mahcup dusurceksiniz sonra bi tartsma olsa senin annengil soyle yapti diye laf olur biliyorm alin bende para biriktiririm taksitle alin biriktirdigim kadarini veririm dedm yada kunyemi bozdururum dusurdm derim napiyim dedm yok bozdrma zaten bilezigin felanda kalmadi hakkimi helal etmem dedi etme anne napiyim baska secenek birakmiyosunuz ki dedm bakalm napcaklar

nehirnil111 nehirnil111 oglen hic bisey yemiyodum dengeliyodu smdi öglende yiyorm daha hic kilo almadm cok sukur 56 57de gidip geliyorm ama emzrmeyi birakinca nolur bilemicem bide cok su iciyorm heralde ondan almiyorm
tutkku tutkku canim bu arada mama sandalyesini 3 yasina kadar kullanabilir keske alsaydin orda ikea varsa alabilirrsin hem uygun hem cok kullanisli bu bize esimin is yerinden gelmsti

Aksama yemekte ne var kizlar.
Milfoy hamurum var , bekarken almisyim en son becerememistim dogru duzgun.
Ne yapsam ondan bilemedim kiymali bisiler olurmu acaba varmi tarif

Sucuklu salamlı yap milföyü kıymalı olmak zorunda mı :KK53:Ben bu akşam yoğurt çorbası ve beşamel soslu tavuk yapacağım nasipse yanına da çoban salatası yaparım herhalde :kk77:

nehirnil111 nehirnil111 oglen hic bisey yemiyodum dengeliyodu smdi öglende yiyorm daha hic kilo almadm cok sukur 56 57de gidip geliyorm ama emzrmeyi birakinca nolur bilemicem bide cok su iciyorm heralde ondan almiyorm
tutkku tutkku canim bu arada mama sandalyesini 3 yasina kadar kullanabilir keske alsaydin orda ikea varsa alabilirrsin hem uygun hem cok kullanisli bu bize esimin is yerinden gelmsti

Su içmek iyidir canım emzirdiğin içinde gidiyor emzirme bittiğinde zararı olabilir belki:KK53:

Jaha bendensin valla sakam yok borek cesitlerini bile ekmekle yedigim oldu :oops: doymuyorum ekmeksiz asla ama azaltsak iyi olur ya of nasil gidecek bu kilolar kisin vermesi daha zor :KK14:
senin kaldimi fazla kilon
2 kilom kaldı ama pantolonlarımın hiçbiri olmuyor üstüme. .en çok bacaklardan aldım galiba:KK14:

X