2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Yok canim yedim 1 taneyi zar zor yetti..
Annemlere kadar geldim zaten oda bisiler yapmis.

Emzirdigin icindir canim, akrabamda oyle her gordugunu cani cekiyor var bende bisiler diyor surekli :KK48:
Canin cekiyosa ye , hamilelik donemi gibi bisi bu emzirmede.

Ne aklima geldi sumeyra dogurduguna gore sira MutluBulut_ MutluBulut_ da ondan sonra topik hamissiz kaliyor :KK70: ikincileremi baslasak aaaa :KK70:
Aman ya Rabbim zamani gelfiginde nasip eder insallah, bu minnaklar buyuse hele .
Bu esle ben ikincide kafayi yerim artik
Anamm sira bana gecti he :KK70:

Yok canim yedim 1 taneyi zar zor yetti..
Annemlere kadar geldim zaten oda bisiler yapmis.

Emzirdigin icindir canim, akrabamda oyle her gordugunu cani cekiyor var bende bisiler diyor surekli :KK48:
Canin cekiyosa ye , hamilelik donemi gibi bisi bu emzirmede.

Ne aklima geldi sumeyra dogurduguna gore sira MutluBulut_ MutluBulut_ da ondan sonra topik hamissiz kaliyor :KK70: ikincileremi baslasak aaaa :KK70:
Aman ya Rabbim zamani gelfiginde nasip eder insallah, bu minnaklar buyuse hele .
Bu esle ben ikincide kafayi yerim artik
Cok istiyorm 2. Cock ama suan cok kucuk arda ona haksizlik etmis olurum yeternce vakit ayiramam uzulurum 3 yasina felan gelsn oyle

Geldi valla yaa bu ay cikti sayilir zaten, bayramdi oydu buydu derken kucagina alacagin gun gelecek nasipse :)
bende gecen yil Meltem dogurunca sira bana gelmisti , simdi dogum gunu bekliyoruz ey gidi gunler :KK70:
Insallah kuzum :) evet ya geldi sizin dogum gunude ekim kacti ? Bende bayrama kadar safak sayiyorum simdi sonra baya baya azalmis olacak zaman :KK70:

Aa senin ne ara 31 haftalik oldu :)
Dimi geciyo zaman :KK70:

Insallah kuzum :) evet ya geldi sizin dogum gunude ekim kacti ? Bende bayrama kadar safak sayiyorum simdi sonra baya baya azalmis olacak zaman :KK70:

26 ekim canim.
Heh evet oyle daha hizli geciyor once bayrama kadar safak, sonra bilmem neye kadar bakmissin dogurmussun :süslü:

I ilknurrr22 aynen cok haksizlik oluyor bence hemde.
Dogru duzgun kucaklayamiyorsun bile evladini, haliyle oda hisseder aradaki mesafeyi.
Hayirlisi diyelim artik :)

Aynen canim normal dogum gozukuyo demi smdilik
26 ekim canim.
Heh evet oyle daha hizli geciyor once bayrama kadar safak, sonra bilmem neye kadar bakmissin dogurmussun :süslü:

Dogru duzgun kucaklayamiyorsun bile evladini, haliyle oda hisseder aradaki mesafeyi.
Allah isteyenlere versin smdilik ben almayim:KK70:

Canim almayabilir tabiki ben demedm onlara alin diye esimde demedi sonucta babam soz verdi kizdm hatta niye soz veriyo diye bu seferde sozunu tutmadi dicekler iste orda sorun ben 2 tane altın yapmistim onuda ardanin dogumuna taktilar babam isten ckmisti o ara yinr biriktirdikklerimle kiyafet aldm ardaya annem aldi dedim
Canım sen yapacağın kadar yapmışsın zaten bence hiç başka bişey yapma babanın da durumu yokmuş dersin kendini strese sokma boşver.. Ahhh arada kalmak ne kadar zor yaa

Kizlar oyle bi ruya gordm ki bu kadar gercekci olamaz kendime gelemiyorm esimin baska biriyle iliskisi varms ve ondan cocugu da varmis kadin gelyo ve o kadar yuzsuz ki brn seni kabul ediyorm sen niye etmiyosn diyo bana esime diyorm bu ilgisizliginin nedeni bu muydu yani bunun icin miydi diye oyle bi agliyorum ki halada bekliyorm neyi bekliyosam kadını gonderse orda kalcam ama gobdermiyo gorumcelerim geliyo noldu diye aglamaktan anlaatamiyorum kadına demedigim laf kalmiyo nasil asagiliyorm off cok kötüydü valla esim burfa olllsa bi tokat atardm heralde cok gercekciydi

Kizlar oyle bi ruya gordm ki bu kadar gercekci olamaz kendime gelemiyorm esimin baska biriyle iliskisi varms ve ondan cocugu da varmis kadin gelyo ve o kadar yuzsuz ki brn seni kabul ediyorm sen niye etmiyosn diyo bana esime diyorm bu ilgisizliginin nedeni bu muydu yani bunun icin miydi diye oyle bi agliyorum ki halada bekliyorm neyi bekliyosam kadını gonderse orda kalcam ama gobdermiyo gorumcelerim geliyo noldu diye aglamaktan anlaatamiyorum kadına demedigim laf kalmiyo nasil asagiliyorm off cok kötüydü valla esim burfa olllsa bi tokat atardm heralde cok gercekciydi
Hayrolsun canım benim, bu konuşmaların falan baya etkisinde kalmışsın anlaşılan öyle diyelim.. Bazı rüyalar cidden çok gerçekci oluyor

Hayrolsun canım benim, bu konuşmaların falan baya etkisinde kalmışsın anlaşılan öyle diyelim.. Bazı rüyalar cidden çok gerçekci oluyor
Heralde oyle oldu ama resmen yasadm ruyayi hala da etkisindeyim esimi aradm hemen boyle ruya gordm seni gelince dovebilr mym diye :KK70: nasl sinirliyim yaa

Kız o kadar çok düşünme valla rüyalarına bile giriyormuş bak..
Canim aslinda hic dusunmuyorm oyle ben kavga etsek ertesi gune unuturum kafamda kurmam trip zaten atamam ama hep goruyorm ruyamda boyle ayrilmaya karar veryrz ama hic bisey bizi ayiramiyo birbirimizi gorunce geciyo hersey hep boyle goruyorum ruyamda

26 ekim canim.

Hadi insallah :)tahmini dogum tarihi kaciydi peki

Aynen canim normal dogum gozukuyo demi smdilik

Allah isteyenlere versin smdilik ben almayim:KK70:
Daha hic bisey konusmadik doktorla :KK70:

Canim aslinda hic dusunmuyorm oyle ben kavga etsek ertesi gune unuturum kafamda kurmam trip zaten atamam ama hep goruyorm ruyamda boyle ayrilmaya karar veryrz ama hic bisey bizi ayiramiyo birbirimizi gorunce geciyo hersey hep boyle goruyorum ruyamda
Hayir olsun insallah bende coook gercek gibi ruyalar gorurum :KK70:

X