2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

seker000 seker000 sagol canim :) babamda makarnayinekmekle yer esimde ikiside cop gibi :KK70:
tutkku tutkku anneme dedm valla soz vermeseydiniz dedm beni mahcup dusurceksiniz sonra bi tartsma olsa senin annengil soyle yapti diye laf olur biliyorm alin bende para biriktiririm taksitle alin biriktirdigim kadarini veririm dedm yada kunyemi bozdururum dusurdm derim napiyim dedm yok bozdrma zaten bilezigin felanda kalmadi hakkimi helal etmem dedi etme anne napiyim baska secenek birakmiyosunuz ki dedm bakalm napcaklar

Iyi demissin canim ama annen ikna edrr bence.
Esinden once seni ve torununu dusundun , esin iyi degildir diye torunu icin degmezmi almasi

nehirnil111 nehirnil111 oglen hic bisey yemiyodum dengeliyodu smdi öglende yiyorm daha hic kilo almadm cok sukur 56 57de gidip geliyorm ama emzrmeyi birakinca nolur bilemicem bide cok su iciyorm heralde ondan almiyorm
tutkku tutkku canim bu arada mama sandalyesini 3 yasina kadar kullanabilir keske alsaydin orda ikea varsa alabilirrsin hem uygun hem cok kullanisli bu bize esimin is yerinden gelmsti

Mama sanldayesi cokta iste evde buyuk oyuncaklari cok oldu, bisiklettu kamyondu atti derken bunuda nereye kiyarim diye almadim.
Ev usulu hazirladim bakalim sindi heveslendir orda yedircem :KK70:

Sucuklu salamlı yap milföyü kıymalı olmak zorunda mı :KK53:Ben bu akşam yoğurt çorbası ve beşamel soslu tavuk yapacağım nasipse yanına da çoban salatası yaparım herhalde :kk77:

Kalmamis evde sucuk simdi cikmayayim kiymali yapayim.
Hamuru biraz acmak gerekiyormu acmadanmi yapayim cahilligimr ver :KK70:

2 kilom kaldı ama pantolonlarımın hiçbiri olmuyor üstüme. .en çok bacaklardan aldım galiba:KK14:

Masallah canim hizli gitmis yinede.
Daha cok yeni zaten gider kalanida.
Bacaklar odem oldugu icin oyledir hala tam inmediyse.
Birtek nasil sIkilascaz bakalim, spor yapmaya unutuyorum bazen

Esinden once seni ve torununu dusundun , esin iyi degildir diye torunu icin degmezmi almasi

Mama sanldayesi cokta iste evde buyuk oyuncaklari cok oldu, bisiklettu kamyondu atti derken bunuda nereye kiyarim diye almadim.

Milföyü ben açmıyorum direk içine bir şey koyup peçete katlar gibi üstüne katılıyorum o şişiyor zaten eşim sevmediğinden bende milföy hiç yapmadım bekarken yapardık:KK53:

Ne güzel miden alıyor vallahi ben 1,5 lt sonra sürekli lavaboya çıkıyorum o yüzden limitim 2 lt :KK53:
Bende iciyorm ama surekli lavaboya gidiyorm :KK70:
tutkku tutkku aynen canim bende oyle dedm esime hediye almiyosunuz soncta babam o sozu verirkende esim ayniydi şimdi de ayni o zaman size karsi cok samimiydi smdi mi degisti dedm o zaman buyuyunce haslikta verme babasi versn banane de dedm
Ben smdi kvdedeyim ardayi normal mutfak sandalyesinr otutturdm altina yastik koydum masaya yaklastrdm iyice aradan dusme olasiligi yok yani oylede yapablrsn sal gibi biseylede baglayablrsn bide portatif mama sandalyesi diye bisey var internetten baksana sandalyenin ustune koyuyosn

Milfoy ilk pistigi zaman guzel oluyo yaa obur turlu ben sevmyrm soguyunca felan guzel olmuyo

Ben bi de sezeryanlıyım nasıl yapıcam spor..

Aksama yemekte ne var kizlar.
Milfoy hamurum var , bekarken almisyim en son becerememistim dogru duzgun.
Ne yapsam ondan bilemedim kiymali bisiler olurmu acaba varmi tarif
Ben köfte patatates kızartma yapıcam görkem bey izin verirse:KK70: milföy çok severim çok ta yaparım canım genelde peynirli yapıyorum ama kıymalı da yemiştim çok güzel oluyo açmadan direkt harcdan koyup üçgen olacak şekilde katlıyorum:KK66:

Ben bi de sezeryanlıyım nasıl yapıcam spor..

Sanirim 6 ay sonra baslaniyordu sezeryanle.
Sagkik olsun artik bir sekilde gidecek kilolar :)

nehirnil111 nehirnil111 hmm oyle yapayim o zaman.benkmki sevecekmi bakalim daha once yedigini sanmiyorum hic.

I ilknurrr22 yaa canim seni tebrik ediyorum nasil sabrediyorsun blw ye 2,3 kez avucuyla sIkip atti yok sabredemedim heryer yumurta oldu.
Eline verdim oyle yer diye bukez oylede tutmadi kendim yedirdim.
Yok hiiiiiic benlik degil ilk ve son denemeydi sanirim :KK14:

evet salla baglamayi biliyorum ama d3nemedim daha .

Insallah alir canim baban yoksa baya Zor duruma duseceksin :KK51:

Ben köfte patatates kızartma yapıcam görkem bey izin verirse:KK70: milföy çok severim çok ta yaparım canım genelde peynirli yapıyorum ama kıymalı da yemiştim çok güzel oluyo açmadan direkt harcdan koyup üçgen olacak şekilde katlıyorum:KK66:

Kiyma cozulsun yapicm bakalim esim gelene kadar soguyacak ama isitinca guzel olurmu acaba.
Deneyeyim bakalim :kk77:
Canini cektirmemisimdir insallah

Kiyma cozulsun yapicm bakalim esim gelene kadar soguyacak ama isitinca guzel olurmu acaba.
Deneyeyim bakalim :kk77:
Canini cektirmemisimdir insallah
Isıtmayı denemedim canım hazırlasan eşinin gelmesine yakın pişirsen daha iyi olmaz mı? Yok çekmedi buzlukta var eşim kıymalı börek sevmediği için yapamıyorum kendim için tek uğraşmıyım diye:))

Sanirim 6 ay sonra baslaniyordu sezeryanle.
Sagkik olsun artik bir sekilde gidecek kilolar :)

nehirnil111 nehirnil111 hmm oyle yapayim o zaman.benkmki sevecekmi bakalim daha once yedigini sanmiyorum hic.

I ilknurrr22 yaa canim seni tebrik ediyorum nasil sabrediyorsun blw ye 2,3 kez avucuyla sIkip atti yok sabredemedim heryer yumurta oldu.
Eline verdim oyle yer diye bukez oylede tutmadi kendim yedirdim.
Yok hiiiiiic benlik degil ilk ve son denemeydi sanirim :KK14:

evet salla baglamayi biliyorum ama d3nemedim daha .

Insallah alir canim baban yoksa baya Zor duruma duseceksin :KK51:
Her gun funde 2 3 kez temzlyrm once. Mama sandalyesi sonra yerler en son ardayi banyoya sokuyorm :KK70:
Aynen bugün bende 2 lt yi içiyorum şuan:eğlence:

Sever canım ben çok severim mesela:kk77:
Bak ben bugun az ictim :KK70:

Ya iyi hos yaltim guzel oldu ama acayip yag tadi varzaten hamuru koklamistim ilkno zaman bile tereyagina kokuyordu.
1 tane zor yedim yag tadindan.
Acaba aldigim markami iyi degil :KK14:

Yok kullanmadim canim sadece kiymaya katmistim biraz
Ama daha paketi acinca koktum o zaman kokuyordu.
Neyse bileyim bari bir daha bundan almayayim baska alayim
Markadanda olabilir canim ac mi kaldn yani :işsiz:
Ay gecen gun canim hic sevmedigim bisey cekti hemde nasl aserdim resmen sen simdi kokuyo felan dedn ya aklima hamilelik geldi aman allah korusun smdi hic sırası degil:KK51:

Markadanda olabilir canim ac mi kaldn yani :işsiz:
Ay gecen gun canim hic sevmedigim bisey cekti hemde nasl aserdim resmen sen simdi kokuyo felan dedn ya aklima hamilelik geldi aman allah korusun smdi hic sırası degil:KK51:

Yok canim yedim 1 taneyi zar zor yetti..
Annemlere kadar geldim zaten oda bisiler yapmis.

Emzirdigin icindir canim, akrabamda oyle her gordugunu cani cekiyor var bende bisiler diyor surekli :KK48:
Canin cekiyosa ye , hamilelik donemi gibi bisi bu emzirmede.

Ne aklima geldi sumeyra dogurduguna gore sira MutluBulut_ MutluBulut_ da ondan sonra topik hamissiz kaliyor :KK70: ikincileremi baslasak aaaa :KK70:
Aman ya Rabbim zamani gelfiginde nasip eder insallah, bu minnaklar buyuse hele .
Bu esle ben ikincide kafayi yerim artik

X