2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Sagol canim
Bende hep alttan aliyorum ama artik istediğimi soyluyorum kirilirsa kirilsin unutmasin isterse o beni kırıyo kavga ederken agzindan cikan kelimelere dikkat etmiyo

Haha esine cok guldum yaa bende acik birakiyorm bazen ama altina pijama giydiriyorm yazik sicakta bezin icinde pisiyolar

Sagol canim
Bende hep alttan aliyorum ama artik istediğimi soyluyorum kirilirsa kirilsin unutmasin isterse o beni kırıyo kavga ederken agzindan cikan kelimelere dikkat etmiyo
Ben o kırılır diye değil ben kırılırım diye korkuyorum zaten karşılık verir ağzından çıkana dikkat etmezse çok üzülürüm

Niye bezsiz dolaştırıyo ki canım:) ben iki dk bırakmıyorum bezsiz zaten geçen üstüme işedi altını değiştirirken koltuğa filan..kaka düşünemiyorum:))

Niye bezsiz dolaştırıyo ki canım:) ben iki dk bırakmıyorum bezsiz zaten geçen üstüme işedi altını değiştirirken koltuğa filan..kaka düşünemiyorum:))

Ya misal cocugu banyoya sokacagiz daha ben banyoyu hazirlamadan bizimki cocugu soyuyor ve oyle dolastiriyor evde usur diyorum dinlemiyor usumez diyor hava alacakmis cocuk

D3gisiyorlar degilmi, hemde baya bi nedenini cozen buyursun bizede anlatsin

haklisin canim insan uzuluyor cunki gereksiz yere azar isitiyorsun ama susuncada teoene cikiyor iyice. Bende karsilik veriyorum ha bazen hic birsey demiyorum uzuldugumu belli ediyorum sonra pisman oluyor. Seviyene inmek isyemiyorum falan diyp kapatiyorum. Hos gerci o zamanda kiziyor he kac hemen, bisey denmicekmi size diyor..
Ay bosver su anki modum kafaya birsey takma modu .. sabaha degisir tabino ayri konu.

Kucakta is yapmak zor oluyor hem bebek zorlaniyor, hem kolda hal kalmiyor .
Ama onlar gekince sofra hazir zor hic birsey yokki me var pilav yapmakta diimi

olmazmi cok guzel olur :) Esmayla denk gelememistik okulum yoktu o gun yoksa gormek icin beklerdim otogarda kesin

Bize en yakin Fanari canim 1 :15dk falan tabi sınırda zaman kaybedilmezse :)
Onun disinda Aleksandropoli, Tassos adasi, Keramoti falan oralara gidiliyor en cok bu yil.
Kimlikle geciyorsun direk , avrupa birliginde olundugu icin kolay oluyor gecis ama iste beklemek falan uzun suruyor sinirda bazen 2saat en az bekliyolarmis 2-3km uzunlugunda araba kuyrugu oluyor.
Siz ucaklami gelmistiniz

Benimkide oyle diyor ondan onemlimi diy3 tabiki degil ama dedigin gibi batirmama imkami varken ne diye bile.bile.is cikariyorsun basima.
Madem cikardin bezi temizle o zaman.
Ama zora dusunce kariciiim oluyoruz ..

Erkekler ne zaman buyuyor acaba ya. Cocukla dogunca bunlar bi ergenlesti yine anlamadim gitti

I ilknurrr22 en guzel numara bazem yapoyorum hala ama arkasini donup uyuyunca daha bi moralim.bozuluyor

Canim belliki gostetemiyor sevgisini, yoruldugunun, cabaladiginin farkinda birde mastit oldun ya cektigini tekrar gordu belki farkina varmistir cogunseyin.okiyunca icim bi tuhav oldu zaten amaa seviyor seni bu adam :) Insallah sevgisini boyle bol bol sana gonderir, icine atmaz artik.

Biz gemiyle gelmstik cnm gemi tatili, o dedigin adalari hic duymadim daha once ya dedigim gibi mykonos atina rodos fln buralara goturuyorlar gemilerle

Esmayla olayiniz ne cnm hatirlamiyorum ben

Son düzenleme:
Ya misal cocugu banyoya sokacagiz daha ben banyoyu hazirlamadan bizimki cocugu soyuyor ve oyle dolastiriyor evde usur diyorum dinlemiyor usumez diyor hava alacakmis cocuk
Doğru söylüyor aslında bez nasıl sıkıyodur onları arada hava almak iyi gelir ama ortalığı batırma durumu var işte:)

Aynen aynen bebek kucakta pilav yapmaktan kolay ne var

Doğru söylüyor aslında bez nasıl sıkıyodur onları arada hava almak iyi gelir ama ortalığı batırma durumu var işte:)

Hem de ne batirma
Eve misafir kabul etmek istemiyorum halilar koltuklar da hep kaka oldu, tamam ben siliyorun da oyle iyi temizleyemiyorum eve temizlik icin biri gelecek hali koltuk silecek

Dusun yani

Meslek güzelmiş canm masallah.. Ben 21 yaşındayım 10 ekimde evlendim.. Eğitimciyim..bir aydır bebek istiyoruz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…