2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Baskasinin yaninda hic yapmazda evde hep sarilir operdi yani belli etmeyen bi adam degil ki sonradan oldu ben bi uyuyo numarasi felan yapiyim arada

Canım zaten bebişler dışarıyı seviyor ki zavallılar evden bunaldılar.. dışarı çıkmakta pek sorun yok dediğin gibi ağlıyor falan ama o kadarda çok değil.. bu aralar maşallah deyim benimkine de bi haller oldu gezdik baya:)

Biz gemiyle gelmstik cnm gemi tatili, o dedigin adalari hic duymadim daha once ya dedigim gibi mykonos atina rodos fln buralara goturuyorlar gemilerle

Esmayla olayiniz ne cnm hatirlamiyorum ben

Bende senibkileri duymamistim ama bir baya uzakmis baktimda
Oh gemiyle guzel olur siz bodrum taraftakilere gitmissiniz.
Bizim Canakkale hizasinda kaliyor gittigimiz yerler.
Ama Tasos adasini siddrtle tavsiye ederim suyu tertemizzz .

Buraya gelmisti Esma canim, foto atmisti bizim okulun oralardan , ama ayni gun ben okulda degildim.
Karsilasamamistik

Yok takilmaz hastayim ya bisey demez insallah erken gelr soyledm gogsum cok agriyo diye
Ne yaptın canım gittin mi merak ettim

Canım kıyamam sana ya eşine bir anlam veremedim genelde erkeklerinde depresyona girdiklerini söylüyorlar öyle olmasın sakın kocan normalde böyle bir insan değilse bebekten sonra olduysa bayağı etkilendi sanırım hay Allah etkilenecek olan biz anneleriz erkeklere ne oluyor ki Karşına alıp ciddi bir şekilde konuşmayı denedin mi bu şekilde yıprandığından çocuğa bakması gerektiğinden yetişemediğinden gerekirse yardımcı almaktan falan bahsettin mi hiç tepkisi ne olur dinler mi seni Azarlamak ne demek çocuk musun sen gerçekten çok çok ayıp yapıyor eşin yemek olmasa ne olur ekmek arası yediğimiz günlerde ölmüyoruz ya gayette oluyor
Estagfirullah baş şişirmek ne demek burada herşeyimizi paylaşıyoruz tabi ki anlatacağız benimde sizlerden öğrenmem gereken çok şey var

Canım hafta sonu giremedim baya konunun dışında kalmışım, rahatlaman iyi olmuş.. Bende bu aralar bişey farkettim eşimin ailesine ne kadar iyi davranırsam eşimde bana o kadar iyi davranıyor tuaf :)) MaşAllah iyiyiz bu aralar yani

Gittim canim antibiyotik verdi ama biraz hafifledi diyw kullanmadm dun gecti azicik bi sertlik kaldi

Allah bozmasin canim masallah ailesine cok onem veriyo demekki

Allah bozmasin canim masallah ailesine cok onem veriyo demekki
Amin canım, evet inanılmaz derecede önem veriyor ki ben hayatımda böyle bi adam görmedim.. hani ben kenarda ölsem o kadar umrunda olmaz :)) mesela sırf hafta sonu onlara gidebilmek için çok çalışıyor, akşam işe 8 de gitti geri akşam 5 de gelecek düşün yani 21 saat ki hafta sonu 1 gün fazla durabilmek için.. ailemle vakit geçirmişim geçirmemişim pek de önemli deeğil yani onun için... Beni üzüyor mu evet üzüyor ama bu adam böyle

Benimkide o kadar bikmis ki gecen gun annengl geliyo diyorum yine niye geliyolar ya diyo uzak oldugu icindr her gun gelseler bikar oda

Slm kizlar
Ben dogurdum
Cumartesi gunu saat 5te sabah
4 saat surdu dogum
Kendime geliyim anlatirim :)
Canim hayirli olsun Allah anali babali buyutsun:)
Canım içmelisin bende öyle bırakma süresi ne kadarsa iç
Ya ilac icmeyi hic sevmiyorum icsem bile tekrar etcek yani tamamen geçirecek bisey degil yani
Kızlar maşallah burada herkesin bebişi var Rabbim hayırlısıyla bana da nasib etsin dua edin lütfen
Insallah olur canim :)

Benimkide o kadar bikmis ki gecen gun annengl geliyo diyorum yine niye geliyolar ya diyo uzak oldugu icindr her gun gelseler bikar oda
Ben sanırım öyle bir sözü asla duyamam eşimden:))Allah'tan farklı şehirdeyiz, hani 1 saat aramız ama yine de ha deyince gidilip gelinmiyor.. umarım oraya da taşınmayız yoksa hepten beter oluruz.. yok yok canım eşim hiç bıkmaz hatta birlikte yaşayalım istiyor yan yana evlerde

Allahtan oyle bi istegi olmadi hatta esim askerdeydi biz nisanliyken sakin birlikte oturalim derlerse kabul etme ayni binada bile kabul etme bak demsti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…