2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

duman91
tutkku kusura bakmayın kizlar valla sizinde akliniza getirdim ama o kadar doluyum ki herkese mutlu gorunmekten oyleymis gbi davranmaktan biktm dun o kadar cok yoruldum ki babamin evinde rahat mi battı diyorum esimden bi sevgi goremiyorum artik zaten romantik degildi ama en azindan operdi sarilirdi smdi evde yokmusum gibi davraniyo zaten ben aksama kadar cocukla ilgileniyorum butun sevgimi ona verdm artik esimin bana verdigi en iyi sey cocugumuz onun disinda hic bi bagimiz kalmams gbi arda olmasa cekip gidesim var gercekten

Akildan cikgitimi var canim..
Baskasina dertlessen dedikodu aninda hazir.
Ayni dusunceler bendede var.
Hata bendemi diyorum ama yok yani istedigim cok degil ondan sadece kendimi guvende hissettirsin tekrar, dedigin gibi opsun koklasin insana yetip artiyor.hic olmadi bir guzel soz soylese bile insana yetiyor.
Benim tek hatam cabuk unutmam, mesela kavga kopsa 5dk sonra bir canim desin hoop alttan almaya basliyorum. Benim yerimde baskasi olsa %99simdiye kadar ayrilmisti.
Yok ya bunlar kesin sey dusunuyor biz cepteyiz artik, cocuk var bilmem.ne nasil.desem.bilemedim simdi ama hani el altindayiz artik hep.

Bisi sorcam kizlar duman91 I ilknurrr22 esleriniz ilk.sevgililerinizmi?

Benim ilk ya bazen diyorum ondanmi.bu tavirlar, cunki bilirsiniz elindekinin kiymeti onu kaybetme korkusu varsa bilinir.
Mesela esim ilk donemlerde hiiic ilgili degildi.benimle, dusunun sevgililer gununde nasil guzel uzun mesaj atmistim, onun cevabi "sagol seninde" buydu yani o kadar ilgisizdi dusunun.
Nezamanki ilgisizliginden yoruldum, baskasiyla konusmaya basladim bunu ogrendi vay kokten degisti.
Bazen diyorum keske ondan oncem olsaydi belki daha kiymete binerdik..

Evet canim aynen oyle biliyo gitmeyecegimi o kadar eminki aslinda bi korktmak lazm
Ilk sevgilm canim bende senin gbi dusunuyorm arkadasm gecen gun dediki ilk olmasaydi bu kadar sabirli olamazdm hata yapa yapa insan anliyo herseyi diye ama bende hep tek olsn istedm benm hatam erken yasta evlenmekti

Aslinda bir kisiule cikip,onunla evlenince onu hep el ustunde tutuyorsun, o baskalariyla cikmis ya yine gidebilir korkusu olusuyor icinde,hani bende onlardan biriyim belki benide birakir gibi..
Ilk ciktigim olmasaydi belki onu bukadar onemsemezdim.
Of cok derin konular, herkes kendine gore haklidir ama bir anneyi,yeni anneyi bukadar uzmek nebileyim kimki onlar, hangi hakla uzebiliyirlar baskasini bukadar. Es es ama eslik bir yere kadar.
Buaksam iyiydik,demin bir laf etti yine uzuldum mesela, kirildim daha dogrusu. Sakaciktan vucudumla dalga gecti ustu kapali sekilde mesela.. biliyorum sakasina soyledi, oyle sisman zayif takintisi yok eminim hatta ama ben napayim simdi, o dedigi an unuttu ama ben unutaniyorum kafamda kurup duruyorum. Zayiflamayi istedigim nedenlerden biri bu zaten.
Sanki keyfimizden gogus buyuttuk,keyfimizden kilo aldik ve bu hale geldik..

duman91 tutkku I ilknurrr22 eşlerinizin söylediklerini de cok takmayin ya erkekler böyle

Misal eşim bebeğe her türlü tuhaf hareketi yapıyor uçuruyor ne bileyim geçen takla attıracaktı son anda engel oldum fln ben bi kere bebegimi boynunu desteklemeden yatagindan aldim diye iki saat soylendi bana oyle mi tutulur diye

Erkeklere cocugu biraksan 1 hafta bakamaz ama senin en ufak bi hatanda sana iki saat laf eder beyinleri bi tuhaf iste ben takmiyorum hic siz de takmayin

Ben cok takmiyorum soylediklerine ama sevgi istiyorum ilgi istiyorum bende gecen dustan ciktm arda uyandi arkasından esim geldi saclarimda daginik duaa giriyorsun sacini duzelt bari dedi sok oldum her gun sacimi makyajimi yapiyorum bi gunde dedin mi cok guzel olmussun hayatim diye yok
PembeLokum canim inan ardayla ilgileniyorm ama esimede zaman ayiriyyorm ama o bana ayirmiyo sorun orda ya elinde telefon bilgisayar yada televizyon iki cift laf konsmuyo eve gelmese yoklugunu anlamicam yani haa derm ki yaa brn her gun biriyle tartisiyodm yok heralde oyle aklima gelr anca tartsmadgmz zamanda genelde konusmamis oluyoruz

PembeLokum canım valla bende artık sözlerine hiç aldırış etmiyorum çünkü baktım değişeceği yok en iyisi duymamazlıktan gelmek.. Ama ilgi diyorsan bende aşırı var eşimde olmamasının sebebini bakalım iş yerindeki yoğunluğuna bağlıyorum.. çünkü eve ben geliyorum o çıkıyor, o geliyor ben çıkıyorum.. 3 gündür bi çakışamadık.. 24 saatte 3 saat evde oluyor kimi zaman.. Onu da bahçe sula, köpeğe tavuğa yemeğini ver, çöpü at falan onla geçiriyor.. Biraz kızını seviyor o kadar..
tutkku benim ilk değildi ama aşırı sevdim kocamı, eşiminde ilk değildi ve bende beni kaybetme korkusu olduğunu düşünmüyorum ki benim de yok öyle bi korkum.. çünkü sadece kendi değil ailesi de çok yıprattı beni saçma sapan şeylerle.. O yüzden takmıyorum artık..
I ilknurrr22 her gün yaparsın yaparsın bir gün yapmazsın hiç yapmamışa dönersin.. Ama kendileri 1 gün çocuk baksın 1 hafta bakmış gibi söylerler göğüslerini gere gere.. bu zihniyetlerin hepsi aynı demek ki :)) akışına bırak canım, biraz sen ilgi göstermeye çalış, elinde kumanda ya da tel olduğunda çek elinden senin benimle ilgilenmeni istiyorum falan deee.. ben yapıyorum arada tabi tv izlemeyince uykusu geliyor uyuyor bu seferde :)))

PembeLokum yok canim eslere ilgi var, yani kadinlar cocugunu bir tarafa, erkegini bir tarafa ayirmayi biliyor bence.
Dedigin gibi 1 hatan yetiyor, kendi yaptiklari hep dogru..

I ilknurrr22 mantiksiz mantiksiz laflar iste.. git hadi bunda mantik ara yokki..
Bi dur daha yeni cikmissin dustan, hayir belki canin bugun daginik kalmak jstedi ona ne kime ne yani..
Of bende ogeenebilsem takmamayi keske.
Rabbim sonumuzu hayr etsin insallah..

duman91 evet senin ailesiyle baya problem oldu ki zaten araya aile girince esinle aran tam aciliyor bence..
Su gelip gitmeler yuzunden bizde evlendigimiz gunden beri tartisiyorduk, cocuk oldugundan beri o kadar sIk cagiramiyorlar simdi vagiriyorlar ama aklimi basima aldim gitmiyorum ..
Kendi yuvam daha onemli, baskalarinin keyfi yuzunden biz yeterince uzakladtik birbirimizden artk yeter

Surekli soyluyorm canim benle ilgilen diye napiyim yorgun geliyorum ilgilenip napcam diyo yaa iki sohbet et canim de yeter bana hizmet et demiyorum yaa ya tvde felan boyle ask dizileri oluyo yaa resmen onlari gorup hayal kuruyorum o duruma geldm o kadar yani

aynen öyle canım, bir yere gidince kızıma vakit ayıramıyorum, zaten çalışıyorum göremiyorum özlüyorum birde hele yatılı bir yere gidince hepten hem yoruluyorum hem kızımla ilgilenemiyorum
Allah yardımcımız olsun

Anlaşılan o ki eşlerimiz bizi bu aralar baya boşlamış( Cidden bazen bende izlediğimde ahh ahh diyorum resmen heyecan falan yok kalmadı. du bakalım bayramdan sonra tatile çıkıcaz o zaman nasıl olcak

Aynen canim isten gelince ben ona diyo muyum ter kokuyosun dusa gir diye cekinirim diyemem ki ben bisey soylerkeb 40 kere dusunuyorm gecen gun gelms ee senin arkadaslarinla ciktm ben diyo biri kus olup konsmadgm arkadasm digeride hic samimiyetimin olmadigi bende dedm ki senin kuzeninde benm numaramı istemsti ayriyken ilk sevgili olduğumuz zamanlarda sonra bana diyoki hic utanmiyo msn derken diyo ben utancak bisey yapmadm numaramida vermedm sohbette etmedm sen dusun bundan sonra dedm artik otursun dusunsn

Anlaşılan o ki eşlerimiz bizi bu aralar baya boşlamış( Cidden bazen bende izlediğimde ahh ahh diyorum resmen heyecan falan yok kalmadı. du bakalım bayramdan sonra tatile çıkıcaz o zaman nasıl olcak
Sanki 2 yil degilde 20 yillik evliyiz oyle hissediyorm annemle babama bakyrm 24 yillil evliler daha el ele dolasirlar babam annemi opmeden ise gitmez annem izinliyken aramafan once mesaj atar askim uyandn mi diyee yok yok biz bitmisiz

Sanki 2 yil degilde 20 yillik evliyiz oyle hissediyorm annemle babama bakyrm 24 yillil evliler daha el ele dolasirlar babam annemi opmeden ise gitmez annem izinliyken aramafan once mesaj atar askim uyandn mi diyee yok yok biz bitmisiz
Aynen ikimizde kendimizi 2 yıllık evliymiş gibi görmüyoruz. Bize 10 yıl gibi geliyor cidden..Küçük bir ilçede yaşıyoruz bilmiyorum hani yapacak bişey yok onun mu etkisi var diye ama siz koskoca Ankarada yaşıyorsunuz yani vardır elbet bişeyler...

Masallah canim annenle babana ne guzel ya..
Haklisin bende bi laf etmeden once dusunurum, kiyamiyorumki kalbini kirmaya zaten ne gerek var diyorum 3 gunluk dunya neden uzeyim, her ani guzel gecirmek istiyorum cidden ama o nedense baya bi acik sozlu.
Bazen soyledigim oluyor sonra nasil pisman oluyorum..

Ha bak kendisi soyleyince bisi yok, sen soyleyince utanmiyomusun oluyor..
Iyi demissin bosver biraz o dusunsun kuraun kafasinda kurarsa tabi

duman91 senin isin daha zor aslinda buyuk konusmayayim yatili kalamam sanirim h3le dogumdan sonra kv bizde kaldi ya, birde g3cen kaynimla kaldikla yalniz yasamanin degerini nasil anladim anlatamam .beraber yasayanlara Allah sabir versin cok zor gercekten.
Istersen 4 duvar odada yasa ama ayri yasa yani .
2 yilda boyle yiprandiysak vay halimize

Benim esim geri kafali cocukla nereye gitcez nasil gezcez diye dusunuyo canim yani bu kadar kendime zit bi insana nasl asik oldum hayret ediyorum
tutkku kurar canim kursun valla oh iyi dedm kavga edersede etsn umrumda degil kendini cok yükseklerde goruyo bende diyorm arda olmasa kafayi yerdm diye

Evet canım yatılı zor oluyor hem ev sahibi için hem giden için ama mecburen gidiyoruz işte.. haftaya gidicez yine mesela :)) Alıştım ben artık ama şu yatak işi çok zor, birde pazar gece geliyoruz yatıp uyuyoruz, sabah işe geliyorum işten sonra çamaşırları yıkatıyorum falan.. Temizlik yapayım dersen taaa perşembe işlerim anca bitiyor(
ayhhh bende çok dertliymişim yaaa,, Ama Elifim canım kızım nasıl da özledim... Çok tatlılar yaa ball ball

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…