2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Daha doguramadim
Bugun genis kapsamli ev temizledim ama tik bile yok bide bugun yildonumumuz dogarmi acaba diyorum :)
Mutlaka dogacak artik kacisi yok da bu haftayida yedik sayilir
Mutlaka yazarim canim

A oylemi nice huzurlu senelere minnakinizla insallah canim.
Bellimi olur supriz yapabilir daha 12ye var :KK48:

Saka maka is yaptiysan yola koyulmus olabilir yavrucak, tabi keyfine bagli :) hayirlisi canimcim

duman91 duman91 canim senin dikisler hala sizliyormu,nasil desem boyle gergin acilacakmis gibi falan oluyormu?
tuvalette zorlarsam agriyor hala hatta baya agriyor, ya dikisimdemi problem var anlamadim artik kac ay oldu 1 dikis birde yani :KK51:

Esim beni deli etti yine sabah sabah Arda uyumadi zaten
Ben arkadas komusunda cok hassasim canim,kesinlike zoruma giderdi heleki siz 23 yildir berabermissiniz hani sadece cocuklugunuz beraber gecmememis,baglari koparmamissiniz.
Ama bosver herkes farkli iste sen ailenle iyi ol gerisini salla..:işsiz:

I ilknurrr22 insallah emmeyi reddetmez canim, buaylarda zor oluyornus emmeleri.
Belki sutun azaldiysa ardada alistiysa bol bol emmeye farkligigi hemen anlamistir onlardan birsey kacmiyor bilirsin :)

@MutluBulut_ kaka bekledim hep ama cikmadi .. insallah yutmamistir bakalim.

Dogumdan sonra gecer belki canim bekle bakalim, gerekirse dogumdan sonra surersin bisiler. Bende arayistayim nasil gecer ama ..
sut aynıda canm artık büyüdüğü icin yetmiyo heralde ama bazen gun boyunca sadece emiyo bisey vermedgm oluyo yetiyo

Esim beni deli etti yine sabah sabah Arda uyumadi zaten

sut aynıda canm artık büyüdüğü icin yetmiyo heralde ama bazen gun boyunca sadece emiyo bisey vermedgm oluyo yetiyo

Hayirdie canim yoktun bugun. Bu esleri napcaz bilmem zaten sanirsin onlar bebek :işsiz:

Masallah canim yetiyodur o zaman, okadar huysuzlugu olur artik

Hayirdie canim yoktun bugun. Bu esleri napcaz bilmem zaten sanirsin onlar bebek :işsiz:

Masallah canim yetiyodur o zaman, okadar huysuzlugu olur artik
Aynen canim telefonu evde unutmusum kvdeye gitmistim giremedm nasil bi bosluk olustu icimde o kadar alismisim ki telefoba evde oldugu zaman illa bisey buluyo sinir etcek

Aynen canim telefonu evde unutmusum kvdeye gitmistim giremedm nasil bi bosluk olustu icimde o kadar alismisim ki telefoba evde oldugu zaman illa bisey buluyo sinir etcek

Valla baya alismisiz, hele yeni telefonum daha hizli giriyor kk ya hic cikasim gelmiyor artik, digeriyle ben resmen eziyet etmisim kendime :KK48:
bosver he de gecirmeye calis yoksa insan kafayi yer.

Valla baya alismisiz, hele yeni telefonum daha hizli giriyor kk ya hic cikasim gelmiyor artik, digeriyle ben resmen eziyet etmisim kendime :KK48:
bosver he de gecirmeye calis yoksa insan kafayi yer.
Oyle yapiyorum zaten napiyim canim ben hep telefondan giriyorum valla bilgisayari elimde gezdiremem bu daha rahay:KK70:

Bilgisayari acarsak zaten minik canavarlar hemen yetisiyor :KK48:
gecen paat diye kapatti,yetmedi birde uzerine oturdu :KK48:
Haha :KK70: Ardada saldiriya geciyo gecen laptopun fisi yerde duruyodu pat pat ses geliyo bnde mutfağa gitmstm acaba yine napiyo bu dedm alms parkeye gotrms vuruyoda vuruyo ses ciktkca hosuna gidiyo bidr gozlerini kirpmasi yok mu :KK70:

Haha :KK70: Ardada saldiriya geciyo gecen laptopun fisi yerde duruyodu pat pat ses geliyo bnde mutfağa gitmstm acaba yine napiyo bu dedm alms parkeye gotrms vuruyoda vuruyo ses ciktkca hosuna gidiyo bidr gozlerini kirpmasi yok mu :KK70:

Ee adam isi biliyor :KK70:
Yapip yapip korkuyorlar zaten :KK48:

I ilknurrr22 canım bence de yapabilirsin ama sen sanırım mevlüt yapmıştın? Ben mevlüt de yapmadım o yüzden ikisi bir arada çıksın diyorum :)
tutkku tutkku canım benim hiç sancım sızım ya da patlayacak gibi bir durumum yok, oysaki senin sadece 1 dikişin vardı benim neredeyse 15 dikişim vardı.. acaba mantar vs başka bişey mi var ki? ya da psikolojik olarak mı etkileniyorsun bilemedim ki? doğumdan sonra doktora gittin mi hiç peki

Bugnde cekmeceyi acip acip kapatmayi ogrendik bakalim yarin bizi neler bekliyo:KK70:
duman91 duman91 evet canim mevlüt yapmıştım pek yapasm yok ama bakalm

Ya kizlar dogumdan sonra esimle aramizdaki hersey bitmis hgibi hissetmeye basladim gercekten artik her hareketi batiyo oncedende boyleydi ama artik butun ilgm Ardada oldugu icin mi boyle oluyo bilmiyorm ama Allah sonumuzu iyi etsin

Bugnde cekmeceyi acip acip kapatmayi ogrendik bakalim yarin bizi neler bekliyo:KK70:
duman91 duman91 evet canim mevlüt yapmıştım pek yapasm yok ama bakalm

Ya kizlar dogumdan sonra esimle aramizdaki hersey bitmis hgibi hissetmeye basladim gercekten artik her hareketi batiyo oncedende boyleydi ama artik butun ilgm Ardada oldugu icin mi boyle oluyo bilmiyorm ama Allah sonumuzu iyi etsin
ahh canım aynısı yaa, dönem dönem oluyor böyle her zaman değil ama bu dönem öyleyim şuanda... mesela geceleri bile çalışmaya başladı hani çok az görebiliyorum eşimi yinede eskisi kadar özlem vs duymuyorum.. dediğin gibi cidden herşeyi batıyor.. bugün öğlen salatalığı eliyle aldı, annemlerde vardı bişey diyemedim ama şöyle eline vurasım geldi ne yapıyorsun diye..
Amin canım amin Allah sonumuzu hayretsin:KK43:

duman91 duman91 of bi bilsem artik ama tek bildigim psikilojik degil .
2 ayri doktora gittim daha yeni vs dendi yani en son 4 aylikken gitmistim hadi ozaman yeni peki simdi 10 ay bitecek artik..
Ilk gittigim dr dikis yerinde bilmem ne kalmismi dedi varmi dedi,zamanla gececek dedi.
Icinde bisimi unuttu acaba benim bilmis doktor.
Varya bu dikis ve toparlananama yuzunde ikinci cocuktan cooook korkuyorum :KK51:

I ilknurrr22 canim ayni durumdayiz ne yalan soyliyeyim nerdeyse her ama her aksam atisiyoruz, cogu zaman kus yatiyoruz.
Sanirsin ona.bir kotuluk yapmisim gibi davraniyor bana, umursamaz haller falan, azarlamalar,temizlik yemek konusuna ise hic deginmek istemiyorum.
Bir gun cok iyiyse hemde okadar iyiysee ertesi gun yabancilasiyor resmen..
Mesela aksam ayaz kafasini bacaklarima koydu,inatlasiyordu geri verdi kendini sonra tekrar inatlasirken basini yere carpti. Neymis hic dikkat etmiyormusum,sende biliyorsun ani hareketleri var ben nerden bileyim carpacagini.
Gecen sende yanindayken dusurmedinmi cocugu,bana ne diye soyleniyorsun dedim.
Ne dedi tam hayirlamiyorum ama sanirim onunki ani olmus, sanki.biz bile bile tutup basini vurduk yere..
Boyle sacma sapan ama resmenn sacma sapan seyler yuzunden kalbimi kiriyor, taniyamiyorum bazen esimi bunca yil iyi olan esim gitti ,yerine nebicim biri geldi.

Birde soyle bisi var erkekler pek takniyor, ertesi gun ise gidip kafalarini dagitiyorlar, ben ise tum gun aksamki kavgayi kafamda kurup duruyorum, haliyle aksama geldiginde hala uzgun oluyorum sonrada neden gulmuyorsun,neyin var deniyor.
Insallah akillarini baslarina alirlar yoksa cook kotu bir durum, bazen diyoeum sutum uzuntudenmi azaldi, cunki nerdeyse hergun agliyordum sen bari takmayaya calis minnakin icin en azindan biraz daha emsin.

Bukonuyu acmani beklemisim, yine tekrar patladim :işsiz:

duman91 duman91 geçici bi donemdir insallah gercekten yoruldm dusunmekten ben mutlu degilim bunu farkettim sevildigimi hissetmiyorum artik sonu ne olur bilmem ama hersey cocugum icin onun icin ne hayirli olcaksa o olsun
tutkku tutkku aslinda bizim iliskimiz hep sorunluydu sevgiliyken surekli ayrilirdik nisanliyken duzelmsti evlenincede bi iyi bi kotu zamanlarimiz oldu ama smdi resmen haftanin bi gunu iyiysek obur gunler hep kotuyuz beni seviyo mu diye dusunur duruma geldm kendimde seviyo muyum aliskanlik mi onu düşünüyorum bazrn ama sevmesem katlnamazdim heralde hepimiz doluyuz canim valla kimseye anlatamamak yoruyo beni

duman91 duman91 of bi bilsem artik ama tek bildigim psikilojik degil .
2 ayri doktora gittim daha yeni vs dendi yani en son 4 aylikken gitmistim hadi ozaman yeni peki simdi 10 ay bitecek artik..
Ilk gittigim dr dikis yerinde bilmem ne kalmismi dedi varmi dedi,zamanla gececek dedi.
Icinde bisimi unuttu acaba benim bilmis doktor.
Varya bu dikis ve toparlananama yuzunde ikinci cocuktan cooook korkuyorum :KK51:

I ilknurrr22 canim ayni durumdayiz ne yalan soyliyeyim nerdeyse her ama her aksam atisiyoruz, cogu zaman kus yatiyoruz.
Sanirsin ona.bir kotuluk yapmisim gibi davraniyor bana, umursamaz haller falan, azarlamalar,temizlik yemek konusuna ise hic deginmek istemiyorum.
Bir gun cok iyiyse hemde okadar iyiysee ertesi gun yabancilasiyor resmen..
Mesela aksam ayaz kafasini bacaklarima koydu,inatlasiyordu geri verdi kendini sonra tekrar inatlasirken basini yere carpti. Neymis hic dikkat etmiyormusum,sende biliyorsun ani hareketleri var ben nerden bileyim carpacagini.
Gecen sende yanindayken dusurmedinmi cocugu,bana ne diye soyleniyorsun dedim.
Ne dedi tam hayirlamiyorum ama sanirim onunki ani olmus, sanki.biz bile bile tutup basini vurduk yere..
Boyle sacma sapan ama resmenn sacma sapan seyler yuzunden kalbimi kiriyor, taniyamiyorum bazen esimi bunca yil iyi olan esim gitti ,yerine nebicim biri geldi.

Birde soyle bisi var erkekler pek takniyor, ertesi gun ise gidip kafalarini dagitiyorlar, ben ise tum gun aksamki kavgayi kafamda kurup duruyorum, haliyle aksama geldiginde hala uzgun oluyorum sonrada neden gulmuyorsun,neyin var deniyor.
Insallah akillarini baslarina alirlar yoksa cook kotu bir durum, bazen diyoeum sutum uzuntudenmi azaldi, cunki nerdeyse hergun agliyordum sen bari takmayaya calis minnakin icin en azindan biraz daha emsin.

Bukonuyu acmani beklemisim, yine tekrar patladim :işsiz:
Canım sende o zaman bambaşka bişey var.. hakkaten 1 yıl olacak neredeyse neden öyle oldu acep :KK43:
ahh ilknur herkesin yarasını deşmiş sanırım:KK43:(
dünde eşim teyzemin oğluna kızmış(16 yaşında ) sözleri ağırına gitmiş, gelmiş bana surat asıyor dün geceden beri sanki ben dedim öyle konuş diye... böyle yaptıkça uzaklaştırıyorlar kendilerinden..

duman91 duman91 geçici bi donemdir insallah gercekten yoruldm dusunmekten ben mutlu degilim bunu farkettim sevildigimi hissetmiyorum artik sonu ne olur bilmem ama hersey cocugum icin onun icin ne hayirli olcaksa o olsun
tutkku tutkku aslinda bizim iliskimiz hep sorunluydu sevgiliyken surekli ayrilirdik nisanliyken duzelmsti evlenincede bi iyi bi kotu zamanlarimiz oldu ama smdi resmen haftanin bi gunu iyiysek obur gunler hep kotuyuz beni seviyo mu diye dusunur duruma geldm kendimde seviyo muyum aliskanlik mi onu düşünüyorum bazrn ama sevmesem katlnamazdim heralde hepimiz doluyuz canim valla kimseye anlatamamak yoruyo beni
inşAllah geçicidir canım, biz sevgili ya da nişanlıyken böyle değildik.. ama evlendiğimizde hep bi sorun, hep bi üzüntü ve mutsuzluk vardı bende ki hala da devam ediyor.. Cidden anlatamamk çok zor ailene anlatınca onlarda kötü gözle bakıyor, iki gün sonra biz iyi oluyoruz ama maalesef de aileler unutamıyor yapılanları :KK43:

Canım sende o zaman bambaşka bişey var.. hakkaten 1 yıl olacak neredeyse neden öyle oldu acep :KK43:
ahh ilknur herkesin yarasını deşmiş sanırım:KK43:(
dünde eşim teyzemin oğluna kızmış(16 yaşında ) sözleri ağırına gitmiş, gelmiş bana surat asıyor dün geceden beri sanki ben dedim öyle konuş diye... böyle yaptıkça uzaklaştırıyorlar kendilerinden..
Bakalim olmadi yine gidicem kontrole.

Hey Allahim.neden sana,senin akranan diyemi.. cidd3n cocuklastilar, anlatamiyorum kendimi ifade edemiyorum nekadar uzgun,saskin,kizginim ..

I ilknurrr22 ne guzel dedin aynen sevildigimi hissetmiyorum bende.
Halbuki kat kat sevgiye,saygiya ihtiyacimiz var..

X