2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Iste zoraki olmuyor canim. Benim icimde varmis demek ki cocukken bende sevmezdim sokaga cikmayi falan simdi cocukluguma dobmuste olabilirim
Bende bekarken cok gezen bi insan degildim ki canim yani hep arkadaslarim geldin oturalm yiyelim icelm oyleydi ama beni gercekten fazlasiyla bunaltti kendi istedigi zaman cikiyo arkadaslariyla ona sinir oluyorum o zaman cikmasin sevmiyo ya hani

Kızlar nasılsınız ?
Lohusa setımı sımdı bıtırdım sızede gostereyım ıstedım

Canim cidd3n guzel cok orjinal duruyor yahu masallah :)
Insallah giyimek nasip olur hayirlisiyla

PembeLokum cik canim sanada iyi gelir bebegede..
Kis aylarinda fazla cikamadigim icin zor atlaytim belki, ciktigimda kendimi coook iyi hissediyordum.
Akrabalari ise salla ay cidden herkes neden k3ndin3 bakmiyor neden hep baskalari elestiriliyor

I ilknurrr22 duman91 ay kizlar bilmiuorum artik sonumuz hayr olsun, pek birseye hevesim kalmadi zaten artik.. en iyisi bende takmamayi ogreneyim yoksa olan bana oluyor ..
Iyi cekistirdik yalniz bi hafifledim ooh

Bende bekarken cok gezen bi insan degildim ki canim yani hep arkadaslarim geldin oturalm yiyelim icelm oyleydi ama beni gercekten fazlasiyla bunaltti kendi istedigi zaman cikiyo arkadaslariyla ona sinir oluyorum o zaman cikmasin sevmiyo ya hani
Canim sende al oglunu cik madem arkadaslarina git yine
Cok sagol tutkum amin insallah :)

Aynen bende rahatladml bide şöyle saydirsam
Canim sende al oglunu cik madem arkadaslarina git yine

Cok sagol tutkum amin insallah :)
Evli arkadaşım yok hepsi sehir disinda okuyolar canim onlar yaz tatilinde geliyolar bana gelebilirlerse

Aynen bende rahatladml bide şöyle saydirsam

Evli arkadaşım yok hepsi sehir disinda okuyolar canim onlar yaz tatilinde geliyolar bana gelebilirlerse
Erken.evlenmenin zararindan faydasindan bahsediyoduk ya gecen iste bu zarari benim arkadaslarda uzak kaliyo arada gorusuyoruz yinede

Bez ama oda olmaz oyle cok kucuk biseyler alma erkekse pantolon tsort takim alablirsin kizsa elbise alabilirsin guzel bisey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…