2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Evet canım yatılı zor oluyor hem ev sahibi için hem giden için ama mecburen gidiyoruz işte.. haftaya gidicez yine mesela :)) Alıştım ben artık ama şu yatak işi çok zor, birde pazar gece geliyoruz yatıp uyuyoruz, sabah işe geliyorum işten sonra çamaşırları yıkatıyorum falan.. Temizlik yapayım dersen taaa perşembe işlerim anca bitiyor:KK43:(
ayhhh bende çok dertliymişim yaaa,, Ama Elifim canım kızım nasıl da özledim... Çok tatlılar yaa ball ball

Zor olmazmi canim zaten kendi evinde duzen oturtamiyorsunki, surekli gidiciyim gibi dusunmekten..
Gorumcenmi bakiyordu Elife? yasi biraz kucuk ya ben guvenemezdim sanirim ya, bakabiliyormu bari

I ilknurrr22 giden cocuklada heryere gidiyor valla ..
Daha 40-50gunlukken kafelere , dlgum gunlerine, tatillere gidenler var.. onlar nasil gidiyor o zaman.

Bizde haftasonu Yunanistana denize gidecektik aksam durmus biryere gidecegim yok tarzinda bisiler soyledi.
Sinirda beklenirse diye korkuyor daha cok.. e beklenirse bekleyiver gidenler gidiyor onlar beklemiyormu..
Sakin disari cikio bi degisiklik yapmayalim amaan cok sakincali bilirsin :işsiz:

Zor olmazmi canim zaten kendi evinde duzen oturtamiyorsunki, surekli gidiciyim gibi dusunmekten..
Gorumcenmi bakiyordu Elife? yasi biraz kucuk ya ben guvenemezdim sanirim ya, bakabiliyormu bari

Daha 40-50gunlukken kafelere , dlgum gunlerine, tatillere gidenler var.. onlar nasil gidiyor o zaman.

Bizde haftasonu Yunanistana denize gidecektik aksam durmus biryere gidecegim yok tarzinda bisiler soyledi.
Sinirda beklenirse diye korkuyor daha cok.. e beklenirse bekleyiver gidenler gidiyor onlar beklemiyormu..
Sakin disari cikio bi degisiklik yapmayalim amaan cok sakincali bilirsin :işsiz:
Aynen canım zor oluyor yaa.. Evet elife görümcem bakıyordu ama annemler geldi biraz annem kalacak, sonra tekrar gelecek görümcem okullar açılınca geri dönecek.. Zaten az kaldı, yarım gün olduğu için çok gözüm arkada kalmıyor, elif de biraz geç kalkıyor mama veriyor birde altını değiştiriyor işte ama anlıyor yani yapamasa bende güvenemezdim ama kv deden daha iyi bakıyor :)

Aynen oylr canim dogumun ertesi gunu cikan bile var yaa gecen annem teyzemin gelini falan disari cikmislar 40 günlük bebek 4 saat ac beklems kabinde emzrmeyi denems emmemis napiyim beklesib o zaman dems rahat rahat gezms cock elini emmis acliktan emzigi emmis herkes cok rahat biz mi sorunluyuz acaba ki bizim bebegimiz oyle miz miz bi bebekte degil yani smdi aciksa bile aglamiyo ben memeyi verince nasl saldiriyo ama bide aglayan bebek olsa evden disari adim atamazdk heralde

Aynen canım zor oluyor yaa.. Evet elife görümcem bakıyordu ama annemler geldi biraz annem kalacak, sonra tekrar gelecek görümcem okullar açılınca geri dönecek.. Zaten az kaldı, yarım gün olduğu için çok gözüm arkada kalmıyor, elif de biraz geç kalkıyor mama veriyor birde altını değiştiriyor işte ama anlıyor yani yapamasa bende güvenemezdim ama kv deden daha iyi bakıyor :)
Canim ne zamana kadar yarim gun caliscaksn bende cok istiyorum calismak ah esim izin versede calissam ama arda buyudukten sonra tabi

Aynen oylr canim dogumun ertesi gunu cikan bile var yaa gecen annem teyzemin gelini falan disari cikmislar 40 günlük bebek 4 saat ac beklems kabinde emzrmeyi denems emmemis napiyim beklesib o zaman dems rahat rahat gezms cock elini emmis acliktan emzigi emmis herkes cok rahat biz mi sorunluyuz acaba ki bizim bebegimiz oyle miz miz bi bebekte degil yani smdi aciksa bile aglamiyo ben memeyi verince nasl saldiriyo ama bide aglayan bebek olsa evden disari adim atamazdk heralde

Hadi yaa cidden ne rahat .. ben aynisini yapsam aaa bosardi beni kesin :KK70:
Nebileyim ya bazi esler ne guzel el ustunde tutuyor, napalim insallah normale donerler pek unudum yok ama

duman91 duman91 ne guzel canim bakabiliyorsa iyi,.
En azindan baska yere birakmiyorsun ckcugu oyle cok alt ust oluyorlar

Canim ne zamana kadar yarim gun caliscaksn bende cok istiyorum calismak ah esim izin versede calissam ama arda buyudukten sonra tabi
3 ekime kadar böyle yarım gün çalışıcam, daha snra 6 ay boyunca 3,5 da çıkıcam işten.. Çalışmak çok güzel o ayrı bir konu ama Elifi çok özlüyorum, ev işi temizlik ütü vs hep erteleniyor..

Nebileyim ya bazi esler ne guzel el ustunde tutuyor, napalim insallah normale donerler pek unudum yok ama

Aynen canım gözüm arkada değil, bakalım annem ne kadar bakabilecek. sonuçta onlar başka şehirde yaşıyor bize 2-3 saat uzakta hani 2 haftada bir evine gidebilir ama hayırlısı

Benim hic umidim yok valla anca yaslaninca erkekler hani artik eslerine muhtaç hissediyolarda o zaman el ustunde tutuyolar ya oda mecburiyetten
duman91 duman91 anladm canim ozlersib tabi arda biraz fazla uyusa nasil ozluyorum ayri kaldigimizi dusunemiyorum bile

Kızlar nasılsınız ?
Lohusa setımı sımdı bıtırdım sızede gostereyım ıstedım :KK68:

Eklentiler

• 20160819_132717-1.jpg
    20160819_132717-1.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 33
Ben cok takmiyorum soylediklerine ama sevgi istiyorum ilgi istiyorum bende gecen dustan ciktm arda uyandi arkasından esim geldi saclarimda daginik duaa giriyorsun sacini duzelt bari dedi sok oldum her gun sacimi makyajimi yapiyorum bi gunde dedin mi cok guzel olmussun hayatim diye yok
PembeLokum PembeLokum canim inan ardayla ilgileniyorm ama esimede zaman ayiriyyorm ama o bana ayirmiyo sorun orda ya elinde telefon bilgisayar yada televizyon iki cift laf konsmuyo eve gelmese yoklugunu anlamicam yani haa derm ki yaa brn her gun biriyle tartisiyodm yok heralde oyle aklima gelr anca tartsmadgmz zamanda genelde konusmamis oluyoruz

Oo her gun sac makyaj yapiyormussun daha ne olsun bende makyaj hic yok sacimi da yatiyorum kalkiyorum ayni kulkedisi gibi dolasiyorum bnmki de arada laf ediyor ama:)
Hepinizin derdi ilgisizlik sevgisizlik bunu anladim cok haklisiniz

PembeLokum PembeLokum canım valla bende artık sözlerine hiç aldırış etmiyorum çünkü baktım değişeceği yok en iyisi duymamazlıktan gelmek.. Ama ilgi diyorsan bende aşırı var eşimde olmamasının sebebini bakalım iş yerindeki yoğunluğuna bağlıyorum.. çünkü eve ben geliyorum o çıkıyor, o geliyor ben çıkıyorum.. 3 gündür bi çakışamadık.. 24 saatte 3 saat evde oluyor kimi zaman.. Onu da bahçe sula, köpeğe tavuğa yemeğini ver, çöpü at falan onla geçiriyor.. Biraz kızını seviyor o kadar..
tutkku tutkku benim ilk değildi ama aşırı sevdim kocamı, eşiminde ilk değildi ve bende beni kaybetme korkusu olduğunu düşünmüyorum ki benim de yok öyle bi korkum.. çünkü sadece kendi değil ailesi de çok yıprattı beni saçma sapan şeylerle.. O yüzden takmıyorum artık..
I ilknurrr22 her gün yaparsın yaparsın bir gün yapmazsın hiç yapmamışa dönersin.. Ama kendileri 1 gün çocuk baksın 1 hafta bakmış gibi söylerler göğüslerini gere gere.. bu zihniyetlerin hepsi aynı demek ki :)) akışına bırak canım, biraz sen ilgi göstermeye çalış, elinde kumanda ya da tel olduğunda çek elinden senin benimle ilgilenmeni istiyorum falan deee.. ben yapıyorum arada tabi tv izlemeyince uykusu geliyor uyuyor bu seferde :)))

Anladim canim :KK43: ilgisizlik sevgisizlik derdin cocugumuz olmasa olmuyor diye uzulecektik evlilikler gene yipranacakti bunun bi ortasi yok yani

PembeLokum PembeLokum yok canim eslere ilgi var, yani kadinlar cocugunu bir tarafa, erkegini bir tarafa ayirmayi biliyor bence.
Dedigin gibi 1 hatan yetiyor, kendi yaptiklari hep dogru..

I ilknurrr22 mantiksiz mantiksiz laflar iste.. git hadi bunda mantik ara yokki..
Bi dur daha yeni cikmissin dustan, hayir belki canin bugun daginik kalmak jstedi ona ne kime ne yani..
Of bende ogeenebilsem takmamayi keske.
Rabbim sonumuzu hayr etsin insallah..

duman91 duman91 evet senin ailesiyle baya problem oldu ki zaten araya aile girince esinle aran tam aciliyor bence..
Su gelip gitmeler yuzunden bizde evlendigimiz gunden beri tartisiyorduk, cocuk oldugundan beri o kadar sIk cagiramiyorlar simdi vagiriyorlar ama aklimi basima aldim gitmiyorum ..
Kendi yuvam daha onemli, baskalarinin keyfi yuzunden biz yeterince uzakladtik birbirimizden artk yeter

Anladim canim iste erkekler boyle dedigim gibi her seyi dort dortluk yaparsin bir hatan goze batar napacan :/

tutkku tutkku I ilknurrr22 duman91 duman91 kızlar akrabalarim cok laf ettigi icin foto atamiyorum sosyal medyaya atsam gorurdunuz biz hergun disari cikiyoruz bebekle tutku da diyordu cikin diye iste ondan aldigim gazla cikmaya baslamistim bebegim 19 gunlukken

Piknige de gittik tatile de gittik parka gidiyoruz kafelere gdiyoruz cay bahcesine gidiyoruz nerrdeyse her gun tatli yemeye gidiyoruz valla tatli krizim tutuyor aksamlari

Ben bebegim istedigi her an emziriyorum uzerime bi ortu cekip

Ilknur esine ornek gosterebilirsin bizi cesaretlenir belki

Bebekle cikmak oyle zor degil agliyo fln tamam ama iste bebek yani bu aglayacak da emecek de alti degiscek

Zaten surekli ciktikca alisiyor bebek de aile de

Yalniz bizim cocuk evde durmuyo artik evde hep agluyor sklyor hep disardayim ben surekli annemle teyzelerimle cay bahcesine gidiyoruz cocuk evde durmadigi icin :KK70:

Kızlar nasılsınız ?
Lohusa setımı sımdı bıtırdım sızede gostereyım ıstedım :KK68:
Cok guzel olmus canim gule gule kullan insallah :)
PembeLokum PembeLokum ornek gostercek kisi cok canim ama esim laftan anlamiyo arda aglamyo ki disarda hic oyle etrafı izliyo esimle 6 bucuk aydir bir kere avmye gittim sadece bide markete o kadar

Evet sonra ben de hic giymedim ama cok pahali olmayan bir sey alabilirsin hastanede iyi oluyor hele ki sezaryen olursan mutlaka gecelik+depend hasta bezi ikilisi bulundurman lazim
depend hasta bezı dıyosun pekı o hazır kılot gıbı olanlar nasıl sankı sen almıstın ?

Cok guzel olmus canim gule gule kullan insallah :)
PembeLokum PembeLokum ornek gostercek kisi cok canim ama esim laftan anlamiyo arda aglamyo ki disarda hic oyle etrafı izliyo esimle 6 bucuk aydir bir kere avmye gittim sadece bide markete o kadar
sagol canım ınsallah :)
ılknur ben bekarken baya baya gezıyordum eve zor gırerdım. Amaa esımle tanıstım hersey degıstı hele evlenınce :KK48: sımdı bende ona benzedım evde olmak daha cok mutuluk verıyo. Arada cıkıyoruz. Bır tarafın dıger tarafa gonullu olarak uyum saglamassı sart :KK51:

depend hasta bezı dıyosun pekı o hazır kılot gıbı olanlar nasıl sankı sen almıstın ?

sagol canım ınsallah :)
ılknur ben bekarken baya baya gezıyordum eve zor gırerdım. Amaa esımle tanıstım hersey degıstı hele evlenınce :KK48: sımdı bende ona benzedım evde olmak daha cok mutuluk verıyo. Arada cıkıyoruz. Bır tarafın dıger tarafa gonullu olarak uyum saglamassı sart :KK51:
Bunaliyorum valla o bana uyum saglasin iki senedir ben uyum sagliyrum

X